Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Nastartujte svou chytrou domácnost s osvětlovacím systémem Philips Hue


  Milujete technické novinky? Máte rádi, když věci fungují přesně tak, jak mají a když máte vše pod kontrolou? A pojem chytrá domácnost vám není cizí? Vyzkoušejte inteligentní osvětlovací systém Philips Hue a dotáhněte fungování své chytré domácnosti k dokonalosti.

  Chytré prvky dobývají svět


  Dříve neznámý pojem, dnes již velmi často skloňované slovní spojení „chytrá domácnost“ se pomalu a jistě stává pevnou součástí naší slovní zásoby. Propojením mnoha chytrých prvků získáte harmonicky fungující systém ve vaší domácnosti. A je úplně jedno, zda se právě nacházíte ve svém obývacím pokoji nebo úplně mimo váš domov. Naprosto intuitivně budete prostřednictvím svého chytrého telefonu nebo tabletu na dálku ovládat osvětlení, termostat, zámky, žaluzie a veškerou elektroniku ve své domácnosti.
   

  Philips Hue – systém s nepřeberným počtem možností

   

  Nadchla vás myšlenka chytré domácnosti? Od čeho tedy začít, aby se pro vás pojem „chytrá domácnost“ nestal noční můrou?

   

  Společnost Philips se velkou měrou zasadila o to, aby byly chytré prvky dnešních domácností jednoduché, snadno instalovatelné, a zároveň velmi inteligentní, intuitivní a cenově dostupné i pro běžné uživatele. Díky rychlému rozvoji v oblasti chytrých domácností je v dnešní době na trhu nepřeberné množství žárovek, svítidel, LED pásků a přepínačů Philips pro různé druhy použití, které lze prostřednictvím mobilní aplikace jednoduše propojit s dalšími prvky chytrých domácností. 

  Otestujte Hue a nechte se nadchnout jeho dokonalostí


  Pokud stále ještě váháte, zda investovat do osvětlovacího zařízení vaší domácnosti vyšší částku, pak je právě pro vás ideálním řešením startovací sada Starter Kit. V této základní cenově dostupné sadě najdete dvě nebo tři žárovky a připojovací most (Bridge), díky kterému propojíte žárovky s volně přístupnou mobilní aplikací Hue. Vybrat si můžete z bílých nebo barevných žárovek, v některých startovacích sadách nabízíme také inteligentní dálkový ovladač.

   

  Žárovky na sobě na první pohled nedávají nijak znát, že se liší od běžných žárovek. Můžete je tak použít do otevřených svítidel, která vlastníte a ve své domácnosti tak nemusíte nic zásadního měnit. Poté, co žárovku zašroubujete do svítidla a zapnete jeho vypínač, stačí jednoduše připojit Bridge do Wi-Fi routeru a mobilní aplikace Philips Hue vás již intuitivně navede, jak žárovky na dálku s chytrým zařízením propojit.

   

  Jakmile se necháte nadchnout nepřeberným počtem barev a funkcí, které vám aplikace Hue nabízí, můžete svou startovací sadu rozšířit o spoustu dalších žárovek a svítidel. K jednomu Bridgi jich lze totiž takto připojit až padesát.

  Propojte Hue s dalšími aplikacemi


  Inteligentní osvětlení vás již nadchlo a myslíte si, že už vás nemá čím překvapit? Propojte Philips Hue s aplikacemi třetích stran a objevte možnosti, jak provázat osvětlení s vaším příchodem domů, automatickým otevíráním garážových vrat, odemykáním bezpečnostních zámků, či dokonce s aktuálním počasím a vaší náladou. Osvětlení Hue se přizpůsobí vašemu oblíbenému pořadu v televizi, upozorní vás na nově příchozí e-mail, připomene vám, že již máte uvařenou kávu, zkrátka stane se vaším každodenním partnerem pro příjemně trávený čas ve vaší domácnosti.

   

  Vyzkoušejte startovací sadu Philips Hue a zjistěte, čím vším vás osvětlení ještě dokáže překvapit.