Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Signify představuje GreenPower LED pro osvětlení rostoucích plodin


  Pěstování rostlin ve skleníku je specifickou oblastí, která vyžaduje vynikající pěstitelské zázemí a nadstandardní péči. K tomu patří i dostatečně intenzivní a kvalitní osvětlení, které podporuje růst plodin. Signify představuje nový světelný zdroj Philips GreenPower LED, který je určen pro osvětlení skleníků a dalších pěstitelských prostor. 
  Společnost Signify se řadí mezi světové jedničky v oblasti osvětlení. Své produkty se snaží neustále vyvíjet a vylepšovat tak, aby svou úlohu, pro kterou jsou určeny, plnily co možná nejlepším způsobem. Nejinak je tomu v případě osvětlení, které je určeno pro osvětlování skleníků a dalších míst, která slouží pro pěstování ovoce, zeleniny, okrasných rostlin a další zeleně.

  Svítidlo, které šetří náklady


  Aby nabídka produktů Philips pokryla potřeby skutečně všech zákazníků, představila v nedávné době společnost Signify nové svítidlo Philips GreenPower LED, které se pyšní vynikajícím výkonem 800 μmol/s a hodnotami účinnosti 3,0 μmol/J.

  Nové svítidlo je konstruováno tak, aby všem pěstitelům pomohlo ve sklenících urychlit růst zeleniny, ovoce, květin a dalších plodin, které vyžadují dostatek světla. Zajišťuje tak potřebné podmínky, které tento specifický obor vyžaduje. Svým majitelům poskytuje nové svítidlo nejen efektivní osvětlení, ale také dostatečnou kontrolu nad tím, jaké klima se v daném okamžiku uvnitř skleníku nachází. Svítidlo má totiž pouze minimální tepelné ztráty.
  GreenPower LED osvětlení rostlin

  Lepší světlo, nižší náklady


  Využívání LED osvětlení pro urychlení růstu při pěstování skleníkových plodin se v poslední době stává na zemědělském trhu moderním trendem. Díky produktu Philips GreenPower LED nyní můžete dosáhnout ještě efektivnějšího řešení při pěstování plodin i vy.

  Podle toho, jaké rostliny ve svém skleníku pěstujete a jaké jsou vaše aktuální priority, můžete rostliny vystavit intenzivnímu světlu, nebo se naopak zaměřit na snížení vynaložených finančních prostředků za spotřebu elektrické energie. S osvětlením GreenPower LED zvládnete jednoduše obojí.
  GreenPower LED pomáhá urychlit růst rostlin

  Rovnoměrné osvětlení, které leccos vydrží


  Osvětlovací systém GreenPower LED jednoduše namontujete přímo na konstrukci skleníku. Díky tomu budou vaše rostliny rovnoměrně osvětleny, aniž byste se před instalací museli zabývat složitými světelnými plány nebo museli využít přídavných profilů pro umístění LED osvětlení.

  Výkonný osvětlovací modul pracuje na vstupním napětí 227–400 V a je k dispozici ve třech barevných variantách: v tmavě červené/světle modré; tmavě červené/bílo-světlé modré a tmavě červené/bílo-středně modré.

  Kromě toho, že svítidlo poskytuje všem plodinám ve skleníku dostatečně intenzivní světlo, pyšní se Philips GreenPower LED také nadstandardní životností LED žárovek. Ta dosahuje až 35 000 hodin provozu. Při současném zrychlení růstového cyklu je tak možné prostor pro pěstování plodin využít podstatně efektivněji, než tomu bylo kdy dříve.

  Signify – lídr na trhu s osvětlením


  Společnost Signify se nabídkou svých produktů snaží dlouhodobě plnit vysoký standard v oblasti osvětlení. Kromě dlouhodobé životnosti svítidel se produkty Philips pyšní také nadstandardní kvalitou, moderním designem a ohledem na životní prostředí. Nově uvedeným produktem Philips GreenPower LED je společnost opět o krok dále ve snaze vyhovět přáním a potřebám všech svých zákazníků.