Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Představujeme světlomety Ledinaire Floodlight Mini: odolné a spolehlivé venkovní osvětlení  Ať už potřebujete osvítit zahradu, prostor před domem či třeba podchod v obci, optimálním řešením jsou světlomety Ledinaire Floodlight Mini – novinka od značky Philips. Co všechno tyto reflektory dokáží? 

   

  Série Ledinaire Floodlight Mini od Philips zahrnuje výběr oblíbených LED světlometů, které najdou využití jak v domácnosti, tak v podnikání. Pro svítidla této řady je charakteristická nadstandardní kvalita, která je poznávacím znakem všech produktů značky Philips, a rozumná cena.

   

  Svítidla Ledinaire jsou spolehlivá, odolná a díky snadné montáži je do běžného provozu bez potíží uvede i laik. Svítidla mají speciální hranolové sklo pro příjemně rozptýlené světlo a praktický extra plochý design s krytím IP65, který zaručuje voděodolnost a schopnost vzdorovat nečistotám, rozmarům počasí i prudkým změnám teplot.

  Řada Ledinaire Floodlight Mini reaguje i na pohyb

   

  Světlomety Ledinaire Floodlight  Mini jsou v závislosti na zamýšleném využití dostupné také s pohybovým čidlem, které svítidlo ve chvíli, kdy zaznamená pohyb, bleskově rozsvítí. Svítidla se senzory pohybu jsou vhodná pro umístění na zahradu, fasádu domu, ale také ke dveřím do sklepa, kam často nosíme a ukládáme nepotřebné věci. Reflektor, který vás přivítá tím, že se sám rozsvítí, oceníte také na příjezdové cestě do garáže. Zbytečnou námahu navíc ušetří i seniorům a lidem, kteří se potýkají s omezenými pohybovými schopnostmi.

  svetlomet ledinaire floodlight

   

  Senzor také zajistí, že vaše světla nikdy nebudou zbytečně svítit. Poté, co v prostoru ustane pohyb, světla totiž vždy automaticky zhasnou. Tato funkce se může například hodit při osvětlení dětského hřiště či koutku, kde děti v zápalu hry na vypnutí světel zapomenou.

  Pro osvětlení průmyslových prostor a venkovních reklam

   

  Svítidla Philips Ledinaire Floodlight Mini ovšem najdou uplatnění nejen v domácnosti, ale také v podnikatelské sféře a ve veřejném prostoru. Výkonné světlomety se hodí pro osvětlení fasád obchodů či skladů a výrobních hal, praktické využití naleznou také coby zdroje pro osvětlení výloh a dalších výstavních ploch. LED svítidla Ledinaire Floodlight Mini představují ve srovnání s halogenovými zdroji světla, která dříve průmyslovým provozům dominovala, až 80% úsporu elektrické energie.

   

  Důkladné osvětlení si kvůli požadavkům na bezpečnost žádají také tmavé podchody a další nepřehledná veřejná místa, kde se po setmění pohybuje větší množství lidí. Tam, kde se kvalitní svítidla nenachází, hrozí chodcům nejen úraz, ale v krajním případě i nepříjemné setkání s kriminálním živlem. Odolné světlomety najdete také u billboardů a dalších typů venkovních reklam, protože každý inzerent logicky touží po tom, aby veřejnost propagovaný výrobek nepřehlédla – ve dne i v noci.

  Univerzální kvalitní a odolný reflektor

   

  Philips Ledinaire Floodlight Mini je tedy kvalitní LED svítidlo pro náročné uživatele, které nachází své široké využití v osvětlení soukromých, firemních i veřejných prostor. Svým uživatelům nabízí za rozumnou cenu odolnost, výkonnost a především spolehlivost, díky které ve správnou chvíli dostatečně intenzivně osvětlí každý tmavý kout.