Další značky od

Návrhy

  Objevte potenciál propojeného osvětlení


  Propojené osvětlení spojuje potenciál LED osvětlení a informačních technologií a přidává hodnotu překračující pouhé osvícení. Zaměřuje se na kvalitu světla, zvýšenou účinnost a poznatky získané z dat. Schopnost shromažďovat a sdílet data přetváří způsob, jakým žijeme.

  Kvalitní světlo
  na místě, kde je ho zapotřebí

  Přizpůsobení zážitku

  Zajistěte kvalitní světlo pro různá použití díky LED spektrům, které splňují požadavky daných prostorů a úloh. Přizpůsobte řešení osvětlení pomocí softwarových aplikací a ovládacích prvků a zajistěte jedinečný a přizpůsobený zážitek.

  Úspora energie
  až 80 %

  Pro udržitelnou budoucnost

  Maximalizujte účinnost a vylepšete provoz díky energeticky účinnému LED osvětlení a internetu věcí. Data ze systémů propojeného osvětlení poskytují vhled do vzorců aktivity, zatímco vzdálené monitorování a ovládání umožňuje přizpůsobovat úrovně osvětlení a harmonogramy.

  Poznatky získané z dat
  pro lepší rozhodování

  Ve vědění je síla

  Využijte potenciál Internetu Věcí pomocí propojeného LED osvětlení, které monitoruje výpadky a měří využívání, což usnadňuje plánování údržby a zvyšuje účinnost provozu. Přidejte do systému čidla shromažďující data pro přesnější analýzu a podporu dalších způsobů použití.
  propojené osvětlení

  Podívejte se na dvouminutovou
  představení možností

  Může osvětlení přidat něco navíc?

  Může shromažďovat informace?

  Měnit naši náladu?

  Reagovat na naši přítomnost?

  Zvýšit efektivnost podnikání?

  Podívejte se.

  Jak funguje propojené osvětlení

  S propojeným osvětlením
  jste připojeni všude

  Možnosti propojeného osvětlení ve městech

  Další informace

  Philips – inovativní přístup k městům

  CityTouch je softwarová platforma pro venkovní osvětlení od společnosti Philips. Umožňuje vám kontrolovat osvětlení komunikací a analyzovat osvětlovací data.

  Philips – inovativní přístup k obchodům

  Systém LED interierové navigace LED pomůže vylepšit zážitek zákazníků a zefektivnit provoz prodejny podporou extrémně přesného určování polohy v interiérech.

  Philips – partner pro inovaci

  V dnešním rychle se měnícím prostředí představuje spolupráce se správnými partnery klíč k úspěchu.

  Inovace Internetu Věcí

  Řešení Philips Lighting podporuje koncept Smart City, energeticky úsporné budovy a inovativní přístup k maloobchodním prodejnám tím, že poskytuje analýzy dat, která pocházejí ze zabezpečených propojených osvětlovacích systémů a z Internetu Věcí.