Další značky od

Nový úhel osvětlění

Naše světla pro váš dům. Porovnejte bodovky a reflektory Philips a ozdobte váš dům dokonalým osvětlením.

Reflektory a bodová světla Philips skrývají netušené možnosti nasvícení

Reflektory a bodová světla Philips skrývají netušené možnosti nasvícení

 

Osvětlení bez hranic. Můžete si číst, pracovat nebo si prohlížet obrazy, dohlédnete do všech koutů.

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

 
Scopri le possibilità dell'illuminazione a LED
 
 
 
 
 

Scopri le infinite possibilità dell'illuminazione a LED

 

Sentiti a casa con la più recente tecnologia LED di Philips. Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


Visualizza tutte le lampadine LED

Vyberte si nejlepší bodové osvětlení


Vytvořte si tu správnou atmosféru pro každý okamžik s krásným nasvícením pokoje. Bodovky i reflektory jsou navrženy podle nejnovějších trendů i stylů a perfektně zapadají do vybavení domova. Zařiďte si prostředí, které jste vždy chtěli.

Bodová světla do ložnice a obýváku

Obývací pokoj je srdce každého domova, místo, kde se rodina sdružuje, relaxuje a kde se scházejí hosté. Osvětlení této místnosti má být flexibilní a upravitelné podle potřeby během celého dne. Platí to pro obývací pokoj, stejně tak jako pro ložnici. Umístění bodových světel a reflektorů a úprava intenzity svícení vytvoří pocit pohodlí a dá celému pokoji vlahý a přívětivý vzhled.

Bodovky a reflektory prakticky


Účelné nasvícení zajistí, že všechny kouty domu budou příjemné k žití, dobře osvětlené a bezpečné. Praktické bodovky a reflektory Philips jsou vytvořeny k tomu, aby osvětlily obývací pokoj, spíž, dokonce i podlahu pod skříní. Rozsvítí váš domov hřejivým bílým světlem.

Bodová světla do koupelny


Správně zvolené bodovky výborně zapadnou do koupelny a během koupání vám dotvoří příjemný pocit intimity. Po osvěžení budete mít ještě více energie do celého dne.

Nejoblíbenější bodovky

Objevte všechna bodová světla Philips