Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Nový úhel osvětlění

  Naše světla pro váš dům. Porovnejte bodovky a reflektory Philips a ozdobte váš dům dokonalým osvětlením.

  Reflektory a bodová světla Philips skrývají netušené možnosti nasvícení

  Reflektory a bodová světla Philips skrývají netušené možnosti nasvícení

   

  Osvětlení bez hranic. Můžete si číst, pracovat nebo si prohlížet obrazy, dohlédnete do všech koutů.

  https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

   
  Scopri le possibilità dell'illuminazione a LED
   
   
   
   
   

  Scopri le infinite possibilità dell'illuminazione a LED

   

  Sentiti a casa con la più recente tecnologia LED di Philips. Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Visualizza tutte le lampadine LED

  Vyberte si nejlepší bodové osvětlení


  Vytvořte si tu správnou atmosféru pro každý okamžik s krásným nasvícením pokoje. Bodovky i reflektory jsou navrženy podle nejnovějších trendů i stylů a perfektně zapadají do vybavení domova. Zařiďte si prostředí, které jste vždy chtěli.

  Bodová světla do ložnice a obýváku

  Obývací pokoj je srdce každého domova, místo, kde se rodina sdružuje, relaxuje a kde se scházejí hosté. Osvětlení této místnosti má být flexibilní a upravitelné podle potřeby během celého dne. Platí to pro obývací pokoj, stejně tak jako pro ložnici. Umístění bodových světel a reflektorů a úprava intenzity svícení vytvoří pocit pohodlí a dá celému pokoji vlahý a přívětivý vzhled.

  Bodovky a reflektory prakticky


  Účelné nasvícení zajistí, že všechny kouty domu budou příjemné k žití, dobře osvětlené a bezpečné. Praktické bodovky a reflektory Philips jsou vytvořeny k tomu, aby osvětlily obývací pokoj, spíž, dokonce i podlahu pod skříní. Rozsvítí váš domov hřejivým bílým světlem.

  Bodová světla do koupelny


  Správně zvolené bodovky výborně zapadnou do koupelny a během koupání vám dotvoří příjemný pocit intimity. Po osvěžení budete mít ještě více energie do celého dne.

  Nejoblíbenější bodovky

  Objevte všechna bodová světla Philips