Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

  Philips LED

  Přejděte na světlo, které je šetrné k vašemu zraku.

  Proč si vybrat osvětlení Philips EyeComfort


  Příčinou únavy zraku bývá často špatné osvětlení. LED osvětlení Philips je navržené a laboratorně testované v souladu s fotobiologickou bezpečnostní normou. Tedy přesně tak, jak čekáte od renomovaného výrobce.
  EyeComfort logo
  EyeComfort video

  Prozkoumejte nabídku osvětlení EyeComfort


  LED osvětlení Philips nabízíme v různých velikostech a tvarech, takže si určitě vyberete. Nemáte tak důvod přechod k LED technologii osvětlení dále odkládat. Ušetříte tím nejenom náklady za elektřinu, ale hlavně získáte světlo, které je šetrné pro vaše oči.
  • LED Svíčka (stmívatelná)

   LED

   Svíčka (stmívatelná)

   • 5 W (40 W)
   • E14
   • Teplá bílá
   • Stmívatelné
  • LED Žárovka (stmívatelná)

   LED

   Žárovka (stmívatelná)

   • 5,5 W (40 W)
   • E27
   • Teplá bílá
   • Stmívatelné

  Jaké hlavní výhody EyeComfort nabízí?

   

  Na trhu naleznete nepřeberné množství LED svítidel, ale ne všechny nabízejí to samé. Právě proto jsme vyvinuli řadu Philips EyeComfort. Všechna naše LED světla splňují přísná kritéria standardu EyeComfort, aby zaručovala maximální pohodlí a ochranu pro oči.

  Flicker
  Flicker

  Žádné blikání

   

  Světelné zdroje Philips LED na rozdíl od jiných značek neblikají. Ačkoliv lidské oko není schopné na pohled zaznamenat rozdíl, může mít světlo z klasických žárovek za následek velmi nepříjemné dopady na zdraví a celkové pohodlí.

   

  Led osvětlení Philips je navrženo tak, aby minimalizovalo veškeré efekty blikání a zaručuje tak komfort pro váš zrak, ať už pracujete, relaxujete, nebo si čtete.

  Flicker video
  Glare

  Oslnění

   

  Některé LED žárovky způsobují nepříjemné oslnění, které nemusí být viditelné na první pohled kvůli světelnému jasu. To může vést až k bolestem hlavy a dalším nepříjemným pocitům.

   

  Světla Philips EyeComfort účinně zabraňují takovému oslnění a zajišťují rovnoměrné a příjemné osvětlení v každé místnosti vašeho domova.

  Flicker video
  Photo biological safety

  Fotobiologická bezpečnost


  Všechny produkty Philips LED jsou laboratorně testovány a jsou v souladu s fotobiologickou bezpečnostní normou. Nevyzařují tedy vyšší hodnoty krátkovlnného záření a plně tak splňují bezpečnostní standardy.
  Photo biological safety video
  Color rendering

  Zkreslení barev


  Určuje, jak málo světelný zdroj zkresluje barvy.


  LED zdroje EyeComfort mají velmi vysoký Index zkreslení barev. To znamená, že svojí domácnost a nábytek uvidíte vždy tak, jako za denního světla.

  Color rendering video
  Tunability icon

  Přizpůsobení

   

  U spousty LED světel se musíte už při nákupu rozhodnout, jakou barvu světla (chromatičnost) chcete. Teplou bílou, nebo studenou bílou? Později ji můžete změnit jedině výměnou samotné žárovky.

   

  Nicméně se světly EyeComfort s ovládáním barvy světla můžete měnit barvu světla přesně tak, jak momentálně chcete. Můžete si tak ráno užívat třeba studené bílé světlo, které vám pomůže s ranním probuzením. Naopak večer si můžete jednoduchým ztlumením vytvořit útulnou atmosféru.

  Tunability video
  Noise icon

  Hlučnost

   

  Některé LED žárovky vyzařují tiché bzučení, které může citlivějším lidem vadit.
   

  EyeComfort světla jsou navržené tak, aby eliminovaly slyšitelný hluk a vy se tak mohli plně soustředit bez jakýchkoliv rozptýlení.

  Strobe video
  Dimmable icon

  Stmívatelnost

   

  Některé „stmívatelné“ Led světla nízké kvality mají tendenci k blikání při snižování jasu.

   

  Naše EyeComfort světla využívají nejmodernější elektroniku, takže si můžete vytvářet příjemnou atmosféru stmíváním dle potřeby, bez nepříjemných jevů.

  Dimmable video

  “Výběr správného osvětlení je velmi důležitý”

   

  “Typ osvětlení, které denně používáme, má vliv na kvalitu života. Například barva a intenzita osvětlení během dne může zlepšit naše spánkové vzorce, což může být rozhodující pro pohodu a zdraví. Naopak špatné umělé osvětlení může mít škodlivé účinky na kvalitu života a vést k narušeným spánkovým schématům, nepohodlí očí a dokonce i bolestem hlavy. Výběr správného osvětlení je proto důležitý.”

  Andrew Stockman Professor at the Institute of Ophthalmology
  Andrew Stockman, profesor Institutu Oftalmologie
  University College London (UCL)
  Critical benefits of EyeComfort

  Klíčové výhody (technologie) EyeComfort

   

  Osvětlení hraje důležitou roli v našich životech. Ovlivňuje naší produktivitu, rozvoj očí u dětí, nebo třeba spánkové cykly.

   

  Podívejte se na video s oftalmologem prof. Andrew Stockmanem o tom, jak technologie EyeComfort dosáhla tak skvělých výsledků a proč je to důležité.

  Fakta a čísla o zraku

  Fakta a čísla o zraku

   

  Jak různí lidé světa přemýšlí o osvětlení? Ptali jsme se více než 10 000 lidí z celého světa na jejich názor a přístup k osvětlení. Prohlédněte si naše zjištění a můžete je porovnat se svými názory.

  Globální výzkum ukázal, že zhoršení zraku je pro lidi velkým problémem, ale málokdo podniká kroky k jeho udržení. Přitom zvýšení komfortu očí je tak snadné! Stačí vyměnit žárovku. Kliknutím níže zjistíte, co jsme se dozvěděli.

  Prohlédněte si úplnou nabídku světel a žárovek EyeComfort

   

  LED žárovky a světla EyeComfort poskytují velmi kvalitní a příjemné světlo. Projděte si naši kompletní nabídku EyeComfort a vyberte si to pravé osvětlení do každé místnosti svého domova.
   

  Prohlédnout produkty

  Navrženo pro pohodlí vašich očí. Navštivte stránku philips.com/eyecomfort, kde najdete více informací a parametrů EyeComfort.