Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

   Záleží Vám na
   Vašem zraku?

   Nám ano. Philips LED

   *Navrženo pro pohodlí vašich očí. Navštivte naši stránku:  www.philips.com/eyecomfort  a
   zjistěte více o výrobku a parametrech pro pohodlí očí, jako blikání, stroboskopický efekt a dalších.

   Dobrý zrak je základ všeho

   Až 80 % všech vjemů zpracováváme prostřednictvím očí. Ostatní smysly, tedy čich, sluch, hmat a chuť, se na celkovém vnímání světa podílejí pouze z 20 %. Proto kvalita našeho života velmi záleží na tom, jak ho vidíme. A svět vidíme pouze tak dobře, jak dobře ho dokážeme nasvítit.

   Nepodceňujte osvětlení a jeho vliv na zdraví

   V současné době najdete mnoho světelných zdrojů LED, od nízkonákladových žárovek až po sofistikovanější značky. I když se rozdíl zdá neviditelný pro oko, úspora kvality může mít vážné důsledky. Všechny produkty Philips LED jsou laboratorně testovány a jsou v souladu s fotobiologickou bezpečnostní normou. 

   Podívejte se na video a poznejte světlo, které nebliká a splňuje bezpečnostní normy.

   Stále více lidí si uvědomuje, že kvalita osvětlení má vliv na oči. A vy?

    

   Studie v různých částech světa ukazují na potřebu většího povědomí o faktorech, které by měly hrát hlavní roli při výběru světla. Odhalují také, jak malé procento lidí si je vědoma dopadů bezpečného osvětlení na kvalitu života, pohodlí a zdraví. V jaké skupině jste vy?

   Podle 74 % lidí má osvětlení vliv na zdraví
   Kvalitní oční péče zaostává za ostatními oblastmi

   Pouze 28% lidí ví, jak vybrat pohodlné světlo pro své oči.
   A Vy?

   Věděli jste, že výměnou veškerých stávajících žárovek za kvalitní žárovky LED účinně porazíte bolest hlavy, únavu či stres? Ačkoliv lidské oko není schopné na pohled zaznamenat rozdíl, může mít světlo z klasických žárovek za následek velmi nepříjemné dopady na zdraví a celkové pohodlí.

    

   Zcela bezpečné světlo pro oči vyhovuje fotobiologickým bezpečnostním normám. Jak to vypadá v praxi, vám ukáže Małgorzata Perz, inženýr oddělení kvality Philips Lighting.

   Vliv osvětlení na studijní výsledky dětí

    

   Nový celosvětový výzkum odhaluje význam zdraví dětského zraku v žebříčku priorit jejich rodičů. Také odhaluje přímou vazbu mezi fotobiologickou bezpečností a výsledky, které dosáhnou ve škole. Jak to vidíte vy?

   Kvalita zraku dítěte

   7 zásad, díky kterým budete chránit zrak svých dětí

    

   Rodiče se často obávají o své děti a mají k tomu spoustu adekvátních důvodů. Přemýšlíte i vy nad tím, zda vašemu dítěti nic nechybí, zda žije ve zdravém prostředí, zda je spokojené, zda nesleduje příliš mnoho pohádek, zda má dostatek pohybu, dobré studijní výsledky...? Každý rodič ví, že důvodů, proč se strachovat o své dítě, by mohlo být nekonečně mnoho.

   7 zásad, díky kterým budete chránit zrak svých dětí

   Doporučené výrobky

   SceneSwitch – jedna žárovka, tři nastavení světla

    

   Přizpůsobte atmosféru tomu, co právě děláte. Díky žárovce Philips SceneSwitch LED můžete lehce změnit nastavení osvětlení z jasného světla na přirozené denní světlo nebo na příjemnou teplou záři. Nemusíte kupovat stmívač ani instalovat žádné další zařízení. Vystačíte si s vaším stávajícím vypínačem.

   Tři nastavení intenzity světla díky SceneSwitch