Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

  S Philipsem vytvoříte příjemné prostředí

  Vyberte si naše nástěnné lampy, které jsou vhodné do každé místnosti

  Nástěnné lampy rozjasní místnost úžasným způsobem

  Nástěnné lampy rozjasní místnost úžasným způsobem

   

  Naše kolekce příjemně nasvítí celou místnost. Nástěnné lampy Phillips jsou spolehlivé a hodí se do každého domu. Spolu s kvalitními žárovkami Philips jsou nástěnná světla výkonná a univerzální.

  https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

   
  Scopri le possibilità dell'illuminazione a LED
   
   
   
   
   

  Scopri le infinite possibilità dell'illuminazione a LED

   

  Sentiti a casa con la più recente tecnologia LED di Philips. Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Visualizza tutte le lampadine LED

  Vyberte si nejvhodnější lampu pro vaši místnost

  Chcete ve vašem pokoji pracovat, studovat nebo relaxovat? Naše svítidlo se hodí do každého pokoje

  Nástěnná světla do koupelny


  Naše lampy do koupelny jsou hermeticky utěsněné a ideální do vlhkého prostředí. Koupelnu rozdělujeme do tří částí podle vlhkosti a tomu odpovídají i tři standardy našich nástěnných lamp – IP23, IP44 nebo IP65. Pečlivě vybíráme materiály každého produktu, protože je pro nás bezpečnost a pohodlí velmi důležité.

  Nástěnné lampy do obývacího pokoje i do ložnice

  Perfektní k odpočinku i k poklábosení. Obývák je srdce domova, místo, kde se rodina schází a kam přicházejí hosté. Osvětlení této místnosti by mělo být výrazné a zároveň přívětivé s možností upravit intenzitu světla během dne. Platí to nejen pro obývák, ale i pro ložnici. Pečlivým umístěním nástěnných lamp společně s nastavením svícení se dotvoří pocit prostornosti a celému pokoji se dodá hřejivý a laskavý nádech.

  Venkovní nástěnná svítidla


  Každá část našich nástěnných lamp určených do venkovního prostředí je vyrobena s péčí a z těch nejkvalitnějších materiálů vysoké výdrže, jako je odlitek hliníku nebo nerezová ocel. Svítidla jsou vybavená úspornými halogenovými žárovkami nebo výkonnými LED žárovkami. Venkovní osvětlení Philips je vhodné zejména pro vlhké prostředí. Svítidla Philips jsou v souladu se standardy IP23, IP44 nebo IP67. Všechny produkty jsou pečlivě testovány, aby byla zajištěna deklarovaná voděodolnost. 

  Populární nástěnné lampy

  Přesvědčte se o netušených možnostech našich lamp