Návrhy

  Stropní svítidla

  Stropní svítidlo Panel Ceiling, 36 W, obdélníkové

  2700 K, Bílá, Stmívatelné 8719514326729 Najít podobné výrobky
  • LED panel, který se stmívá i bez stmívače

   8719514326729

   Stropní svítidla

   Stropní svítidlo Panel Ceiling, 36 W, obdélníkové

   8719514326729 Najít podobné výrobky

   Někdy máte chuť změnit atmosféru, aby lépe ladila s tím, co právě děláte. S tímto LED panelem Philips SceneSwitch můžete nastavení světla snadno změnit pomocí vypínače, který už máte. Nevyžaduje stmívač ani další úpravy elektroinstalace. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  LED panel, který se stmívá i bez stmívače

  Funguje s vaším stávajícím vypínačem

  • Perfektní relaxace a atmosféra

   Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se scházejí a relaxují rodiny a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým typům použití v průběhu dne. Pečlivé umístění různých zdrojů světla a hra s vrstvením světla také přispívá k vytvoření dojmu prostoru a propůjčuje pokoji světlý vzhled a pocit otevřenosti.

  • EyeComfort – světlo příjemné pro oči

   Nekvalitní osvětlení může namáhat oči. Řada z nás tráví mnoho času uvnitř. Je proto mnohem důležitější než kdy dříve, aby váš domov byl správně osvětlen. Naše výrobky splňují nejpřísnější zkušební kritéria, včetně blikání, stroboskopického efektu, oslnění, podání barev a efektů tlumení, a splňují proto požadavky EyeComfort. LED žárovky Philips nejenže vyzařují příjemné světlo, ale také si tyto charakteristiky uchovávají po celou dobu životnosti. Jsou schopny poskytovat světlo o neměnné kvalitě, intenzitě a barvě po dobu delší než desetiletí. Přejděte na světlo, které je pohodlné pro oči. Vaše oči vám poděkují.

  • Snadné čištění

   Hladké materiály se snadno čistí, takže váš domov bude stále vypadat skvěle od podlahy až po strop.

  • Mimořádně štíhlé provedení

   Štíhlý design vyrovnaný s povrchem je ideální pro nízké stropy.

  • Rovnoměrné vyzařování světla

   Svítidlo rovnoměrně a jednotně osvětlí každou místnost.

  Zobrazit všechny specifikace
  • Navrženo pro pohodlí vašich očí. Podrobnosti o výrobcích a informace o blikání, stroboskopickém efektu a dalších kritériích naleznete na adrese www.philips.com/eyecomfort.