Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

  Zvolte svítidlo
  Najděte správné svítidlo pro Vaší domácnost 

  Správná svítidla do každé místnosti vaší domácnosti

   

  Naše rozsáhlá škála svítidel vám může pomoci prosvětlit každou místnost. Od stojacích svítidel a nástěnných svítidel po stropní závěsná svítidla a stolní lampy, svítidla Philips poskytují dokonalé světlo pro váš domov. Pomocí nástroje Návrhář osvětlení pro váš domov můžete zobrazit, jak mohou naše výrobky vylepšit prostředí vašeho domova pomocí různých jedinečných nálad osvětlení. Najděte dokonalou náladu pro konkrétní místnost, od teplé a útulné atmosféry pro osvětlení obývacího pokoje po jasná motivující schémata pro osvětlení koupelen a kuchyní. Díky produktům Philips nejsou dva nápady domácího osvětlení interiéru nikdy stejné.

  Vyberte si dokonalé osvětlení
  pro svůj domov

  Vyzkoušejte náš nástroj pro Návrh domácího osvětlení, kterým můžete zobrazit, jak mohou naše výrobky vylepšit prostředí vašeho domova.

  Najděte další výrobky pro osvětlení

  Najděte vhodnou žárovku pro své svítidlo

   

  Prohlédněte si rozsáhlou škálu žárovek společnosti Philips Lighting. Jsou k dispozici v působivé škále tvarů, stylů a patic. Vždy si něco najdete, ať už chcete vytvořit dokonalou atmosféru svých obytných prostor, nebo zkrátka šetřit energii a snížit náklady na domácnost.

  Neomezené možnosti s řadou HUE

   

  Proměňte každodenní osvětlení na mimořádné zážitky. Hrajte si s barvami nebo synchronizujte inteligentní světla se svou hudbou a filmy.