Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

   Osvětlení suterénů

   Proč osvětlení suterénů od společnosti Philips?

    

   Jak využíváte suterén? Jako prádelnu nebo sklad? Slouží jako prostor pro vaše koníčky či k dětským hrám? Můžete jej využívat také jako další obývací pokoj. Ať už suterén plní jakoukoli funkci, kvůli nedostatku přirozeného denního světla, nízkým stropům a chybějícím oknům budete k jeho osvětlení potřebovat mimořádné nápady. Pomůžeme vám proměnit váš suterén na světlý prostor pomocí stropních světel, energeticky účinných světelných zdrojů LED a zvýrazňujících svítidel, které všem navodí pocit bezpečí a pohodlí.

   Philips Hue motion sensor

   Příslušenství

   Přidejte k systému Philips Hue čidlo pohybu, které vám zajistí pohodlí, klid a úspory energie. Je napájeno z baterií a zcela bezdrátové, můžete jej proto umístit kdekoli ve své domácnosti. Lze snadno nakonfigurovat pomocí aplikace Philips Hue.
   Ikona zaškrtnutí
   Připojte až 50 světel Philips Hue
   Ikona zaškrtnutí
   Sepne světla Hue při detekci pohybu
   Ikona zaškrtnutí
   Nepotřebuje žádné vodiče a lze umístit kdekoliv v domácnosti
   Philips Hue motion sensor

   Funkční osvětlení suterénu – Ideální pro prostory prádelen a skladů

    

   Suterény jsou multifunkční prostory, které mohou sloužit jako prádelna nebo sklad, proto je důležité je dobře osvětlit. K zaručení dostatku světla pro většinou temné prostory se obvykle doporučují klasická stropní světla. Suterénní světla LED jsou výhodná, protože jsou energeticky účinná a poskytují jasné světlo, které je nezbytné při domácích pracích. Úložné systémy může být užitečné osvětlit pomocí nástěnných a připínacích svítidel, která zajistí, že vždy najdete, co hledáte. V prádelnách je nezbytné s ohledem na vlhkost namontovat svítidla odolná vůči vlhkosti.

    

   Mezi důležité vlastnosti osvětlení suterénu patří:

    

   • Jasné osvětlení zaručující bezpečnost při práci
   • Spolehlivá odolnost
   • Vysoká energetická účinnost
   • Svítidla odolná vůči vlhkosti ve vlhkých místnostech, např. v prádelnách

   Jen to nejlepší pro váš obývací pokoj – přehled všech výhod

   5letá záruka
   Kromě standardní 2leté záruky na tento světlený zdroj nabízí společnost Philips 5letou záruku na systém LED, tedy na modul LED a předřadník v tomto světelném zdroji.
   Teplota chromatičnosti světla
   Světelný zdroj může mít různé teploty chromatičnosti, uváděné v kelvinech (K). Světelné zdroje s nízkou hodnotou kelvinů produkují teplé, útulnější světlo, zatímco ty s vyšší hodnotou kelvinů produkují studené světlo dodávající více energie. Tento světelný zdroj Philips nabízí teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.
   Úsporný světelný zdroj Philips
   Tento úsporný světelný zdroj Philips ve srovnání s tradičními světelnými zdroji šetří energii a pomáhá vám ušetřit peníze za účty za elektřinu a přispět vaší troškou k ochraně životního prostředí.
   LED – průměrná použitelnost 15 let
   Světelný zdroj, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité ve světleném zdroji LED Philips vydrží až 15 000 hodin (což odpovídá 15 rokům v případě průměrného používání 3 hodiny denně, s nejméně 13 000 spínacími cykly). Je příjemné si představit, že se nebudete muset starat o údržbu ani výměnu světelných zdrojů, a přitom si zajistíte dokonalé osvětlení prostředí své domácnosti.

   Příjemné osvětlení suterénu – pro pohodlný obývací pokoj v suterénu

    

   Při přemisťování obývacího pokoje do suterénu byste měli pečlivě naplánovat co nejvhodnější osvětlení. Vzhledem k nedostatku denního světla byste v této místnosti měli použít více osvětlení než ve zbytku domu. Když začneme u stropních světel pro základní nasvícení místnosti, je doporučeno pracovat se zvýrazňujícím osvětlením, jako jsou nástěnná, stojací a připínací svítidla na obrazech, zrcadlech nebo poličkách. To funguje velmi dobře zejména pro oslavy, volnočasové aktivity nebo obývací pokoje. Pokud potřebujete další inspiraci pro osvětlení obývacího pokoje, klikněte sem

   Návrh osvětlení suterénu – tipy

   Suterén podle společnosti Philips – zastavený obraz videa

   Osvětlení suterénu společnosti Philips: najděte vhodné osvětlení suterénu

   Ikona zaškrtnutí
   Do vlhkých místností, např. prádelen, použijte svítidla odolná vůči vlhkosti.
   Ikona zaškrtnutí
   Vytvořte si v suterénu skvělý prostor na oslavy pomocí barevných světel Philips Hue
   Ikona zaškrtnutí
   Spižírny a sklady je vhodné osvětlit pomocí jasných stropních bodových reflektorů.
   Ikona zaškrtnutí
   Regulovatelné osvětlení vytváří dokonalou atmosféru obývacího pokoje. Naše žárovky WarmGlow poskytují útulné světlo – čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.
   Ikona zaškrtnutí
   Obývací místnosti v suterénu potřebují více světelných zdrojů, které vyváží nedostatek denního světla. SceneSwitch nabízí 3 scény od jasného denního světla po útulnou záři, a to vše bez potřeby stmívače.

   Philips Hue motion sensor

   Příslušenství

   Philips Hue motion sensor