Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

   Osvětlení koupelny

   Proč osvětlení koupelny od společnosti Philips?


   Vaše koupelna se v průběhu dne proměňuje. Ráno slouží k co nejrychlejší přípravě do školy nebo do práce. Večer se promění v příjemnou oázu, ve které si můžete vychutnat relaxační pěnovou koupel při četbě dobré knihy. Nabízíme vám ty nejlepší nápady na osvětlení koupelny, které vám pomohou nasvítit každou příležitost. Od jasných stropních světel a bodových reflektorů po osvětlení zrcadla a světlo měnící barvu k navození atmosféry. Ideální paleta tipů pro osvětlení koupelny, které vám pomůže tuto místnost osvěžit.

   Philips myBathroom Hotstone

   Nástěnné svítidlo

    

   Nástěnné svítidlo LED Philips myBathroom Hotstone zaručí dokonalou úroveň osvětlení koupelny. Tato stylová lampa se syntetickým stínidlem a chromovanou základnou nasvítí pokožku v její správné barvě pro použití make-upu nebo při holení, a přitom jasně osvětlí místnost.   

   Logo LED
   Ikona zaškrtnutí
   Vysoce kvalitní osvětlení LED
   Ikona zaškrtnutí
   Teplé bílé světlo
   Ikona zaškrtnutí
   Úspora energie

   Naše nejoblíbenější osvětlení koupelny

    

   Osvětlení koupelny je třeba přizpůsobit různým situacím v průběhu dne. Instalací regulovatelného osvětlení můžete individuálně rozhodnout, kolik světla je zapotřebí pro danou příležitost. Stropní světla nebo zapuštěná bodová světla snadno poskytnou základní osvětlení, které je nezbytné při ranní hygieně nebo při úklidu koupelny. Při použití nástěnných svítidel můžete vytvářet vlastní styl – můžete tak otevřít prostor místnosti. Požadujete-li útulnou atmosféru, která napodobuje vaše oblíbené lázně, měli byste zvážit světla k vytvoření atmosféry, která mohou měnit barvu. Lze je snadno přizpůsobit designu koupelny a vaší náladě. Nezbytnou součástí každé koupelny je zrcadlo. Proto k zrcadlu do koupelny potřebujete správnou sadu světel, která by měla svítit shora a z obou stran. Světla u zrcadla by vám měla svítit na tvář, aby žádná část obličeje nezůstala ve stínu.  

   Jen to nejlepší pro vaši koupelnu – přehled všech výhod

   5letá záruka
   Kromě standardní 2leté záruky na tento světlený zdroj nabízí společnost Philips 5letou záruku na systém LED, tedy na modul LED a předřadník v tomto světelném zdroji.
   Teplota chromatičnosti světla
   Světelný zdroj může mít různé teploty chromatičnosti, uváděné v kelvinech (K). Světelné zdroje s nízkou hodnotou kelvinů produkují teplé, útulnější světlo, zatímco ty s vyšší hodnotou kelvinů produkují studené světlo dodávající více energie. Tento světelný zdroj Philips nabízí teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.
   Úsporný světelný zdroj Philips
   Tento úsporný světelný zdroj Philips ve srovnání s tradičními světelnými zdroji šetří energii a pomáhá vám ušetřit peníze za účty za elektřinu a přispět vaší troškou k ochraně životního prostředí.
   LED – průměrná použitelnost 15 let
   Světelný zdroj, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité ve světleném zdroji LED Philips vydrží až 15 000 hodin (což odpovídá 15 rokům v případě průměrného používání 3 hodiny denně, s nejméně 13 000 spínacími cykly). Je příjemné si představit, že se nebudete muset starat o údržbu ani výměnu světelných zdrojů, a přitom si zajistíte dokonalé osvětlení prostředí své domácnosti.

   Bezpečná svítidla do koupelny – vhodná pro použití ve vlhkém prostředí


   V koupelně se tomu nevyhnete: elektřina se potkává s vodou – což se může zdát jako problematická kombinace. Svítidla do koupelny společnosti Philips jsou navržena pro vlhké prostředí, a proto je jejich použití naprosto bezpečné. Koupelny se dělí do tří zón vlhkosti, proto jsou naše svítidla do koupelny klasifikována podle tříd krytí IP23, IP44 nebo IP65. Čím je svítidlo blíže ke zdroji vody a čím je vyšší riziko, že se namočí, tím vyšší třídu krytí IP budete potřebovat. Tato hodnota ukazuje, do jaké míry dokáže lampa odolat vodě. Platí následující pravidlo: čím vyšší číslo, tím lepší ochrana. Vaše bezpečnost a zdraví jsou pro nás důležité.

   Návrh osvětlení koupelny – tipy

   Zastavený obraz videa koupelny

   Osvětlení koupelny od společnosti Philips: Vytvořte si svůj relaxační prostor.

   Ikona zaškrtnutí
   Zrcadlo je nejvhodnější osvětlit shora a z obou stran. Světla u zrcadla by vám měla svítit na tvář, aby žádná část obličeje nezůstala ve stínu.
   Ikona zaškrtnutí
   Při holení a líčení je ideální kombinovat centrální osvětlení a účelové osvětlení.
   Ikona zaškrtnutí
   Pro vytvoření příjemné atmosféry se hodí nástěnné svítidlo, které prostor koupelny ozvláštní a opticky zvětší. Doporučujeme Philips Hue – díky více než 16 milionům barev můžete každodenní osvětlení proměnit na mimořádné zážitky.
   Ikona zaškrtnutí
   Sprchový kout je další oblastí, kde se uplatní účelové osvětlení. Nad sprchový kout a k vaně doporučujeme instalovat jedno či dvě zapuštěná bodová světla s třídou krytí IP65.
   Ikona zaškrtnutí
   Pokud chcete mít v koupelně možnost přesně regulovat množství světla, aby v každém okamžiku odpovídalo vašim přáním či potřebám, nainstalujte také stmívače. Pomocí našich výrobků SceneSwitch můžete nastavit 3 různé scény od jasného denního světla po útulnou záři, a to vše bez potřeby stmívače.
   Ikona zaškrtnutí
   Vytvořte si v koupelně dokonalou iluzi lázní pomocí WarmGlow. Regulovatelné žárovky mohou svítit tak silně, jak jen budete chtít: vždy vám poskytnou příjemně útulné světlo – čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.

   Philips myBathroom Hotstone

   Nástěnné svítidlo