Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

   Osvětlení předsíně   

   Proč osvětlení předsíně od společnosti Philips?

    

   Předsíň či chodba je první místnost, kterou ostatní navštíví z vaší domácnosti. Na prvním dojmu záleží, proto by měla vždy poskytovat vřelou a přívětivou atmosféru. Pomůžeme vám najít správné osvětlení předsíně nebo haly pro každý dekor, od zářivých stropních světel po tlumená stolní a nástěnná svítidla. Krásně estetický návrh osvětlení předsíně, který je současně plně funkční a uvítá vás i vaši návštěvu u vás doma.

   Philips Hue White Ambiance

   Základní sada

    

   Začněte se systémem Philips Hue pomocí základní sady White Ambience a dosáhněte lepší nálady díky přirozenému bílému světlu pro každý okamžik dne, od svítání do soumraku.

   Logo LED
   Ikona zaškrtnutí
   Čerpejte energii, soustřeďte se, čtěte a odpočívejte se světlem
   Ikona zaškrtnutí
   Pomalu se probouzejte při soukromém východu slunce
   Ikona zaškrtnutí
   Ovládejte svá světla podle sebe
   Philips Hue White Ambiance 871869654869

   Funkční osvětlení předsíně – pro dokonalý první dojem

    

   Vaši volbu osvětlení předsíně či haly určují různé faktory. Velikost předsíně závisí na velikosti vašeho domu, proto je nutné uspokojit různorodé požadavky.

   V zásadě každá předsíň vyžaduje základní jasnost, která osvětluje prostor rovnoměrně. K tomuto účelu se obzvlášť hodí stropní světla do předsíně nebo haly. V závislosti na velikosti prostoru však nemusí postačovat k osvětlení celé místnosti. Nepřímé osvětlení na stěnách přispívá k útulnější a pohostinnější náladě a současně zlepšuje první dojem z vašeho domova. Větší místnosti lze zvýraznit pomocí bodových reflektorů, které vytvoří rovnoměrné osvětlení a posvítí vám na cestu do dalších prostor.

   Jen to nejlepší pro vaši halu – přehled všech výhod

   5letá záruka
   Kromě standardní 2leté záruky na tento světlený zdroj nabízí společnost Philips 5letou záruku na systém LED, tedy na modul LED a předřadník v tomto světelném zdroji.
   Teplota chromatičnosti světla
   Světelný zdroj může mít různé teploty chromatičnosti, uváděné v kelvinech (K). Světelné zdroje s nízkou hodnotou kelvinů produkují teplé, útulnější světlo, zatímco ty s vyšší hodnotou kelvinů produkují studené světlo dodávající více energie. Tento světelný zdroj Philips nabízí teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.
   Úsporný světelný zdroj Philips
   Tento úsporný světelný zdroj Philips ve srovnání s tradičními světelnými zdroji šetří energii a pomáhá vám ušetřit peníze za účty za elektřinu a přispět vaší troškou k ochraně životního prostředí.
   LED – průměrná použitelnost 15 let
   Světelný zdroj, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité ve světleném zdroji LED Philips vydrží až 15 000 hodin (což odpovídá 15 rokům v případě průměrného používání 3 hodiny denně, s nejméně 13 000 spínacími cykly). Je příjemné si představit, že se nebudete muset starat o údržbu ani výměnu světelných zdrojů, a přitom si zajistíte dokonalé osvětlení prostředí své domácnosti.

   Zdůrazněte vchod pomocí osvětlení předsíně

    

   Jakmile je v předsíni či v hale nastaveno základní osvětlení, je na řadě zaměřit se na vytvoření příjemné atmosféry. Montáž světel může zdůraznit krásné dekorativní kousky, které bývají často umístěny ve větších halách. Stolní lampy na komodách nebo příbornících vytvoří teplé ostrovy světla. Ke zvýraznění obrazů a soch lze použít nástěnná svítidla. Šatní skříně mohou zvýraznit svítidla downlight nebo bodové reflektory na drátu, tyči nebo napájecích drahách. Pokud zvažujete osvětlení v hale se zrcadly je nejlepší vybrat nástěnné svítidlo s měkkým neoslňujícím světlem. Barevné světelné zdroje a svítidla LED mohou v hale vytvořit trochu okázalosti.

   Osvětlení předsíně – tipy

   Obývací pokoj podle společnosti Philips – zastavený obraz videa

   Osvětlení haly společnosti Philips: najděte vhodné osvětlení haly

   Ikona zaškrtnutí
   Světelné zdroje LED nebo úsporné světelné zdroje poskytují světlo po mnoho hodin.
   Ikona zaškrtnutí
   Barevné osvětlení může předsíni či hale dodat jedinečná zvýraznění. Použijte Philips Hue a vyberte si z 16 milionů barev. 
   Ikona zaškrtnutí
   Pro vřelé uvítání použijte regulovatelné osvětlení. Žárovky WarmGlow poskytují útulné světlo – čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.
   Ikona zaškrtnutí
   V hale použijte přirozené světlo. Svítidla v hale by měla být schopna zjistit vysoce kvalitní barevné podání.
   Ikona zaškrtnutí
   Jasné světlo, které vám ráno pomůže vykročit do nového dne, útulná záře, když se domů vracíte až v noci: SceneSwitch poskytuje správné světlo pro všechny části dne, bez potřeby stmívače.

   Philips Hue White Ambience

   základní sada

   Philips Hue White Ambiance 871869654869