Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

   Osvětlení domácí kanceláře

   Proč osvětlení domácí kanceláře od společnosti Philips?

    

   Váš domov může být i skvělým pracovištěm. V tichu domácí kanceláře může být mnohem snazší se soustředit na složitý pracovní projekt, esej do školy nebo dokonce na účty, které je třeba zaplatit. Ukážeme vám, jak použít naše stylové stolní lampy a osvětlení stolů k vytvoření atmosféry dokonalé domácí kanceláře, tak abyste mohli pracovat uvolněným, ale produktivním způsobem a snadno zvládnout každou úlohu, která vás čeká.

   Philips Hue Phoenix

   Stolní lampa

    

   Stolní lampa Philips Hue Phoenix poskytuje regulovatelné teplé až chladné bílé světlo, které odpovídá vašim denním činnostem. Připojte se pomocí Hue bridge (není součástí dodávky) k domácí síti Wi-Fi a umožněte snadné ovládání pomocí chytrého zařízení.

   Logo LED
   Ikona zaškrtnutí
   Čtyři recepty osvětlení
   Ikona zaškrtnutí
   Teplé až studené bílé světlo
   Ikona zaškrtnutí
   3D textura zaručuje jiskřivý účinek světla

   Osvětlení stolů: podívejte se, jak může společnost Philips osvětlit vaši domácí kancelář

    

   V případě osvětlení stolu byste měli zvážit kombinace různých světelných zdrojů. Stropní světlo splňuje potřebu celkového osvětlení, které zaručí základní osvětlení místnosti. To je důležité pro podporu očí a předcházení únavě. Nepřímé osvětlení, například pomocí nástěnných nebo stojacích lamp, vytvoří útulnou atmosféru, která je nezbytná pro příjemný pracovní prostor. Obzvlášť důležité je osvětlení stolu samotného. Můžete si chtít vybrat stolní lampu s nastavitelným ramenem, které lze upravit. Je důležité osvětlit všechny vaše pracovní oblasti bez oslnění. Stínům lze zabránit umístěním stolní lampy naproti dominantní ruce: pravák by měl stolní lampu umístit na levé straně, levák opačně. Naše různé lampy domácí kancelář nejen rozsvítí, ale také ozdobí: vyberte si svítidla, která doplňují váš nábytek a zdůrazňují váš osobitý styl.

   Jen to nejlepší pro váš stůl – přehled všech výhod

   5letá záruka
   Kromě standardní 2leté záruky na tento světlený zdroj nabízí společnost Philips 5letou záruku na systém LED, tedy na modul LED a předřadník v tomto světelném zdroji.
   Teplota chromatičnosti světla
   Světelný zdroj může mít různé teploty chromatičnosti, uváděné v kelvinech (K). Světelné zdroje s nízkou hodnotou kelvinů produkují teplé, útulnější světlo, zatímco ty s vyšší hodnotou kelvinů produkují studené světlo dodávající více energie. Tento světelný zdroj Philips nabízí teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.
   Úsporný světelný zdroj Philips
   Tento úsporný světelný zdroj Philips ve srovnání s tradičními světelnými zdroji šetří energii a pomáhá vám ušetřit peníze za účty za elektřinu a přispět vaší troškou k ochraně životního prostředí.
   LED – průměrná použitelnost 15 let
   Světelný zdroj, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité ve světleném zdroji LED Philips vydrží až 15 000 hodin (což odpovídá 15 rokům v případě průměrného používání 3 hodiny denně, s nejméně 13 000 spínacími cykly). Je příjemné si představit, že se nebudete muset starat o údržbu ani výměnu světelných zdrojů, a přitom si zajistíte dokonalé osvětlení prostředí své domácnosti.

   Návrh osvětlení domácí kanceláře – tipy

   Stolní lampa podle společnosti Philips – zastavený obraz videa

   Osvětlení stolů podle společnosti Philips: Vytvořte si dokonalou domácí kancelář

   Ikona zaškrtnutí
   Stolní lampu umístěte na stranu proti své dominantní ruce, abyste si při čtení či psaní co nejméně stínili.
   Ikona zaškrtnutí
   Barevné světlo nebo světlo k vytvoření atmosféry vám pomůže soustředit se na práci. Philips Hue vám umožní navodit dokonalou atmosféru pomocí více než 16 milionů barev.
   Ikona zaškrtnutí
   Obrazovka počítače by měla být chráněna před paprsky přirozeného denního světla a před světelnými paprsky stolní lampy – to pomáhá zabránit oslnění při práci na obrazovce.
   Ikona zaškrtnutí
   Zajistěte, aby stolní lampa osvětlovala celý pracovní prostor.
   Ikona zaškrtnutí
   Pro čtení a psaní je vhodná kombinace funkčního a celkového osvětlení: například regulovatelné osvětlení může snížit únavu očí. Žárovky SceneSwitch umožňují výběr ze 3 různých nastavení osvětlení a nevyžadují stmívač ani montáž.
   Ikona zaškrtnutí
   Obrazy, fotografie nebo nábytek mohou být zvýrazněny stojacími nebo stolními lampami. Bez ohledu na to, jak jasně mají zářit, naše regulovatelné žárovky WarmGlow poskytují útulné světlo – čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.
   Philips Hue Phoenix
   Stolní lampa