Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

   Osvětlení kuchyně

   Proč osvětlení kuchyně od společnosti Philips?

    

   Kuchyň tvoří centrální část vašeho domova. Je to místo, kde se scházíte při vaření, diskutujete o jídle a oslavujete.

   Abyste ji však celou oživili, budete potřebovat nejlepší osvětlení kuchyně. Ukážeme vám tipy pro osvětlení kuchyně, které jsou krásně praktické a funkční, ale také teplé a příjemné. Včetně kombinace náladového, zvýrazňujícího a pracovního osvětlení, která umožní využít design kuchyně opravdu naplno. Ať už v kuchyni vaříte cokoli, pomůžeme vám nastavit správnou náladu.

   Philips Amaze Hue

   Závěsné svítidlo

    

   Přidejte do systému Philips Hue závěsné svítidlo Amaze Philips Hue White Ambiance Pendant a vychutnejte si přirozené bílé světlo, které vám pomůže probudit se, načerpat energii, soustředit se, číst i odpočívat. Užijte si toto jedinečně navržené závěsné svítidlo, které se hodí do každého interiéru.

   Logo LED
   Ikona zaškrtnutí
   Vysoce kvalitní osvětlení LED
   Ikona zaškrtnutí
   Od teplého bílého světla po jasné studené denní světlo
   Ikona zaškrtnutí
   Zaručeno plynulé bezdrátové stmívání
   Svítidlo Philips Amaze 4023331P7

   Nápady na osvětlení kuchyně

    

   Máte již v kuchyni hezké stropní světlo? To je dobrý začátek, protože stropní světla vytvářejí základní jasnost, která je vynikající pro orientaci. Toto svítidlo však nepostačuje k osvětlení všech oblastí vaší kuchyně. Doporučujeme světelné zdroje LED – produkují měkké bílé světlo, jsou regulovatelné a energeticky úsporné. Podle toho, jak velká je vaše kuchyně, byste měli při plánování osvětlení kuchyně zvážit následující součásti:

   Jen to nejlepší pro vaši kuchyň – přehled všech výhod

   5letá záruka
   Kromě standardní 2leté záruky na tento světlený zdroj nabízí společnost Philips 5letou záruku na systém LED, tedy na modul LED a předřadník v tomto světelném zdroji.
   Teplota chromatičnosti světla
   Světelný zdroj může mít různé teploty chromatičnosti, uváděné v kelvinech (K). Světelné zdroje s nízkou hodnotou kelvinů produkují teplé, útulnější světlo, zatímco ty s vyšší hodnotou kelvinů produkují studené světlo dodávající více energie. Tento světelný zdroj Philips nabízí teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.
   Úsporný světelný zdroj Philips
   Tento úsporný světelný zdroj Philips ve srovnání s tradičními světelnými zdroji šetří energii a pomáhá vám ušetřit peníze za účty za elektřinu a přispět vaší troškou k ochraně životního prostředí.
   LED – průměrná použitelnost 15 let
   Světelný zdroj, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité ve světleném zdroji LED Philips vydrží až 15 000 hodin (což odpovídá 15 rokům v případě průměrného používání 3 hodiny denně, s nejméně 13 000 spínacími cykly). Je příjemné si představit, že se nebudete muset starat o údržbu ani výměnu světelných zdrojů, a přitom si zajistíte dokonalé osvětlení prostředí své domácnosti.

   Osvětlete pracovní oblast kuchyně


   Amatérští kuchaři dobře vědí, že při vaření není nic důležitější než jasné světlo. Pokud si máte vaření opravdu užít, je velmi důležité zvolit rovnoměrné a nereflexní kuchyňské osvětlení. Pro tuto oblast kuchyně je nejlepší neutrální bílé světlo.
    
   Pokud máte kuchyň spojenou s obývacím pokojem, jídelní kout by měl být osazen svítidly, protože tato oblast je obvykle dost rušná: například romantická večeře pro dva, jídlo s přáteli nebo děti, které u stolu dělají své domácí úkoly – stále se něco děje. Proto byste měli mít možnost upravit osvětlení kuchyně podle probíhajících činností. Závěsné svítidlo nad jídelním stolem, které vytváří teplé bílé světlo s možností stmívání, je v tomto případě rozhodně dobrou volbou, protože světlo lze upravit podle vašich konkrétních potřeb.
    
   Dekorativní osvětlení kuchyně umožňuje dosáhnout v kuchyni ještě teplejší a příjemnější atmosféry. Světelné zdroje LED poskytují úžasně teplé bílé světlo spolu s výjimečně dlouhou životností. K přátelské atmosféře v kuchyni může rovněž přispět barevné světlo. Stačí změnit barvu podle nálady a vždy se budete ve vlastní kuchyni cítit pohodlně.

   Návrh osvětlení kuchyně – tipy

   Návrh osvětlení kuchyně – tipy společnosti Philips

   Podívejte se, jak výrobky Philips osvětlí vaši kuchyň

   Ikona zaškrtnutí
   Funkční svítidla, která jsou instalována skrytě pod skříňkami, osvětlí pracovní desku a zajistí bezpečnost při rozmanitých činnostech v kuchyni.
   Ikona zaškrtnutí
   Kryté bodové reflektory nad skříňkami osvětlí strop a stěny, což umožňuje osvětlení bez stínů. Bez ohledu na to, jak jasně mají zářit, naše regulovatelné žárovky WarmGlow poskytují útulné světlo – čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.
   Ikona zaškrtnutí
   Osazené bodové reflektory nad kuchyňským dřezem zajistí funkční osvětlení potřebné pro tuto oblast.
   Ikona zaškrtnutí
   Určité oblasti, například bar nebo pracovní desky, mohou být zdůrazněny pomocí svítidel namířených od stropu – tak můžete vytvořit kontrasty a dodat osvětlení kuchyně zvláštní nádech. Individuálního osvětlení dosáhnete pomocí zdrojů světla Philips Hue, které nabízejí možnost výběru z více než 16 milionů barev.
   Ikona zaškrtnutí
   Regulovatelná svítidla mohou za každé situace vytvořit dokonalou atmosféru kolem jídelního stolu. Pomocí žárovek SceneSwitch můžete volit ze 3 různých nastavení osvětlení – bez potřeby stmívače a dalších instalací.

   Philips Amaze Hue

   Závěsné svítidlo

   Svítidlo Philips Amaze 4023331P7