Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

   Osvětlení obývacího pokoje

   Proč osvětlení obývacího pokoje od společnosti Philips?

    

   Obývací pokoj je srdcem vaší domácnosti. Pokoj, kde prožíváte mnoho různých okamžiků - relaxujete s přáteli, sledujete televizor na pohovce, pracujete nebo dokonce jíte. Ukážeme vám, jak můžete přizpůsobit osvětlení podle každé činnosti, od jasných stropních světel po útulné lampy do obývacího pokoje. Osvětlení obývacího pokoje dokáže vytvořit dokonalou atmosféru pro jakoukoli aktivitu.

   Philips myLiving RING

   Závěsné svítidlo

   Vytvořte si v obývacím pokoji ohromující efekty pomocí závěsného svítidla, které mu dodá nádech moderní hravosti, ať už svítí, nebo ne.
   Ikona zaškrtnutí
   Vytvořte stylovou a příjemnou atmosféru
   Ikona zaškrtnutí
   Vysoce kvalitní materiály
   Ikona zaškrtnutí
   Vytvořte překrásné světelné efekty
   Svítidlo Philips RING 4091331PN

   Nápady pro osvětlení obývacího pokoje – pro útulnou atmosféru

    

   Osvětlení obývacího pokoje se musí přizpůsobit mnoha situacím, protože ne každé světlo se hodí pro každou příležitost. Stropní svítidlo vytváří základ pro dokonalé osvětlení obývacího pokoje. Pokud zde použijete regulovatelnou lampu, funguje dobře při vytváření řady jemných nuancí, od jasné bílé po příjemné teplé světlo. Doporučujeme LED zdroje – produkují měkké bílé světlo, jsou regulovatelné a energeticky úsporné. Stropní osvětlení je velmi užitečné při hře, úklidu nebo při práci. Pokud chcete, aby váš pokoj působil vřeleji, můžete osvětlení doplnit o následující výrobky:

    

   • Stolní lampy na jídelní stůl, na okenní parapety nebo poličky
   • Stojací svítidla blízko pohovky nebo křesla na čtení
   • Nástěnné osvětlení v kombinaci se zrcadly, obrazy, sochami
   • Integrované osvětlení, např. v policích na knihy

   Jen to nejlepší pro váš obývací pokoj – přehled všech výhod

   5letá záruka
   Kromě standardní 2leté záruky na tento světlený zdroj nabízí společnost Philips 5letou záruku na systém LED, tedy na modul LED a předřadník v tomto světelném zdroji.
   Teplota chromatičnosti světla
   Světelný zdroj může mít různé teploty chromatičnosti, uváděné v kelvinech (K). Světelné zdroje s nízkou hodnotou kelvinů produkují teplé, útulnější světlo, zatímco ty s vyšší hodnotou kelvinů produkují studené světlo dodávající více energie. Tento světelný zdroj Philips nabízí teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.
   Úsporný světelný zdroj Philips
   Tento úsporný světelný zdroj Philips ve srovnání s tradičními světelnými zdroji šetří energii a pomáhá vám ušetřit peníze za účty za elektřinu a přispět vaší troškou k ochraně životního prostředí.
   LED – průměrná použitelnost 15 let
   Světelný zdroj, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité ve světleném zdroji LED Philips vydrží až 15 000 hodin (což odpovídá 15 rokům v případě průměrného používání 3 hodiny denně, s nejméně 13 000 spínacími cykly). Je příjemné si představit, že se nebudete muset starat o údržbu ani výměnu světelných zdrojů, a přitom si zajistíte dokonalé osvětlení prostředí své domácnosti.

   Osvětlete svůj obývací pokoj

    

   Svítidla do obývacího pokoje neposkytují jen dostatečné osvětlení, jejich světlo může být také dekorativní. Můžete nastavit zvýraznění a umožnit světlu, aby se stalo součástí vašeho designu interiéru – stačí použít dokonalé osvětlení obývacího pokoje. Požadavky na osvětlení obývacího pokoje se liší podle velikosti místnosti – pokoje zařízené světlým nábytkem potřebují méně světla než tmavší místnosti a nepřímé osvětlení vytváří útulnou atmosféru.

    

   Máte v obývacím pokoji jídelní kout? Pak byste měli zvážit osvětlení pomocí regulovatelné zavěšené lampy nad stolem. To vám umožní změnit osvětlení podle vašich potřeb – ať už při jídle, večeru zasvěcenému hraní nebo při práci. Nástěnné osvětlení v kombinaci se zrcadly nebo obrazy vám pomůže vytvořit útulnou atmosféru – stejně jako stolní lampy rozmístěné na okenních parapetech, policích nebo stolech.

   Návrh osvětlení obývacího pokoje – tipy

   Obývací pokoj podle společnosti Philips – zastavený obraz videa

   Zjistěte, jak Philips WarmGlow navodí dokonalou atmosféru obývacího pokoje

   Ikona zaškrtnutí
   Za křeslo na čtení umístěte stojací lampu, abyste měli dostatek světla k četbě své oblíbené knihy. Pomocí našich výrobků SceneSwitch můžete nastavit 3 různé scény od jasného denního světla po útulnou záři, a to vše bez potřeby stmívače.
   Ikona zaškrtnutí
   Obrazy a fotografie mohou být zvýrazněny stropními bodovými reflektory. Bez ohledu na to, jak jasně mají zářit, naše regulovatelné žárovky WarmGlow poskytují útulné světlo – čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.
   Ikona zaškrtnutí
   Barevné světlo nebo regulovatelné lampy lze použít ke změně atmosféry. Doporučujeme Philips Hue – díky více než 16 milionům barev můžete každodenní osvětlení proměnit na mimořádné zážitky.

   Philips myLiving RING

   Závěsné svítidlo

   Svítidlo Philips RING 4091331PN