Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

  Výběr žárovky
  Najděte tu správnou žárovku
  podle svých potřeb

  Zaručení správné volby

   

  Vítejte v rozsáhlé škále žárovek společnosti Philips Lighting. Zahrnuje LED žárovky, halogenové žárovky a zářivky nejen do domácnosti, kanceláře nebo automobilu. Jsou k dispozici v působivé škále tvarů, stylů a patic. Vždy si něco najdete, ať už chcete vytvořit dokonalou atmosféru svých obytných prostor, dodat energii na pracovišti, zjistit, jak barvy mění náladu prostoru, doplnit design místností nebo zkrátka šetřit energii a snížit náklady na domácnost. Najít tu nejvhodnější nemusí být vůbec náročné, protože jsme spustili náš nástroj Výběr žárovek. Díky snadnému ovládání pro vás bude hračka vybrat žárovku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

  Prohlédněte si naši řadu Philips Lighting

  experience-dimmed

  Užijte si osvětlení Philips LED 

   

  Dopřejte si úžasný pocit pohody díky nejnovější technologii LED společnosti Philips. Osvětlení LED od společnosti Philips je tak příjemné, že se začnete cítit jako doma hned, jakmile je rozsvítíte. Žárovky LED vydávají překrásné teplé bílé světlo a mají mimořádně dlouhou životnost. Přinášejí okamžitou a výraznou úsporu energie a pomohou vám doma vytvořit uvolněnou atmosféru.

  living-room

  Oživte své interiéry pomocí kompaktních zářivek

   

  Kompaktní fluorescenční žárovky (CFL) vydávají příjemné měkké světlo a vytvářejí atmosféru pohody. Žárovky CFL mají vysoký výkon, nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost. Jsou nejprodávanějším typem úsporných žárovek. Mají totiž stejně nízkou spotřebu jako fluorescenční osvětlení a stejně praktickou velikost jako oblíbené klasické žárovky.

  chodba

  Navoďte halogenovým osvětlením atmosféru podle svých představ 

   

  Halogenové žárovky jsou skvělou volbou, pokud chcete snadno a rychle nahradit klasické žárovky. Vydávají stejně teplé a živé světlo a nabízejí skutečně široké možnosti. Přesvědčte se sami.

  Najděte  další výrobky pro osvětlení

  vintage-experience

  Osvětlení ve správném stylu korunuje vzhled interiéru 

   

  Užijte si legendární design vylepšený o technologii LED. Pomocí retro světelných zdrojů, které dokonale ladí s vaším stylem.

  hue-imagination

  Neomezené možnosti s řadou Hue

   

  Proměňte každodenní osvětlení na mimořádné zážitky. Hrajte si s barvami nebo synchronizujte inteligentní světla se svou hudbou a filmy.

  Vybrat žárovku dle patice

   

  Nejste si jisti, jaká patice se hodí pro vaše svítidlo? Přečtěte si o různých druzích patic.

  Žárovky s paticí
  E 27
  Žárovky s paticí
  E 14
  Žárovky s paticí
  GU 10
  Žárovky s paticí
  GU 5.3