Další značky od

Výběr žárovky
Najděte tu správnou žárovku
podle svých potřeb

Zaručení správné volby

 

Vítejte v rozsáhlé škále žárovek společnosti Philips Lighting. Zahrnuje LED žárovky, halogenové žárovky a zářivky nejen do domácnosti, kanceláře nebo automobilu. Jsou k dispozici v působivé škále tvarů, stylů a patic. Vždy si něco najdete, ať už chcete vytvořit dokonalou atmosféru svých obytných prostor, dodat energii na pracovišti, zjistit, jak barvy mění náladu prostoru, doplnit design místností nebo zkrátka šetřit energii a snížit náklady na domácnost. Najít tu nejvhodnější nemusí být vůbec náročné, protože jsme spustili náš nástroj Výběr žárovek. Díky snadnému ovládání pro vás bude hračka vybrat žárovku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Prohlédněte si naši řadu Philips Lighting

experience-dimmed

Užijte si osvětlení Philips LED 

 

Dopřejte si úžasný pocit pohody díky nejnovější technologii LED společnosti Philips. Osvětlení LED od společnosti Philips je tak příjemné, že se začnete cítit jako doma hned, jakmile je rozsvítíte. Žárovky LED vydávají překrásné teplé bílé světlo a mají mimořádně dlouhou životnost. Přinášejí okamžitou a výraznou úsporu energie a pomohou vám doma vytvořit uvolněnou atmosféru.

living-room

Oživte své interiéry pomocí kompaktních zářivek

 

Kompaktní fluorescenční žárovky (CFL) vydávají příjemné měkké světlo a vytvářejí atmosféru pohody. Žárovky CFL mají vysoký výkon, nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost. Jsou nejprodávanějším typem úsporných žárovek. Mají totiž stejně nízkou spotřebu jako fluorescenční osvětlení a stejně praktickou velikost jako oblíbené klasické žárovky.

chodba

Navoďte halogenovým osvětlením atmosféru podle svých představ 

 

Halogenové žárovky jsou skvělou volbou, pokud chcete snadno a rychle nahradit klasické žárovky. Vydávají stejně teplé a živé světlo a nabízejí skutečně široké možnosti. Přesvědčte se sami.

Výběr žárovek

Najděte  další výrobky pro osvětlení

vintage-experience

Osvětlení ve správném stylu korunuje vzhled interiéru 

 

Užijte si legendární design vylepšený o technologii LED. Pomocí retro světelných zdrojů, které dokonale ladí s vaším stylem.

hue-imagination

Neomezené možnosti s řadou Hue

 

Proměňte každodenní osvětlení na mimořádné zážitky. Hrajte si s barvami nebo synchronizujte inteligentní světla se svou hudbou a filmy.

Vybrat žárovku dle patice

 

Nejste si jisti, jaká patice se hodí pro vaše svítidlo? Přečtěte si o různých druzích patic.

Žárovky s paticí
E 27
Žárovky s paticí
E 14
Žárovky s paticí
GU 10
Žárovky s paticí
GU 5.3