Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Se správným osvětlením vytvoříte útulné prostředí


  Porovnejte různé modely a vyberte si ten, kterým ozáříte váš domov světlem

  Lampadari moderni per la casa led Philips Lighting

  Elegance a ohromující efekty s pomocí lamp Phillips

   

  Kolekce světelných lustrů Philips je moderní, minimalistická a elegantní. Designový um se snoubí s nejkvalitnějším sklem, kovem a tkaninou. Naše lustry dodávají ducha a inspiraci celému interiéru. V celém bytě je dokonalé osvětlení pronikající do všech koutů vašeho domova. 

  https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

   
  Scopri le possibilità dell'illuminazione a LED
   
   
   
   
   

  Scopri le infinite possibilità dell'illuminazione a LED

   

  Sentiti a casa con la più recente tecnologia LED di Philips. Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Visualizza tutte le lampadine LED

  Vyberte si správný lustr pro každý pokoj

  Jednotlivé lustry umístěte do pokojů podle jejich využití: studium, odpočinek, práce nebo zábava. 

  Lustry pro obývací pokoj a ložnici 

  Obývací pokoj je srdce každého domova, kde se rodina shromažďuje a odpočívá. Osvětlení tohoto prostoru musí být všestranné s možností úpravy intenzity světla v průběhu dne. Ložnice již dnes není jen místo ke spaní, stala se intimním a osobním prostorem k odpočinku, sledování TV nebo ke čtení knížky. Osvětlení v ložnici tak má být uvolňující a současně by mělo dodávat pocit intimnosti v patřičných chvílích.

  Lustry do kuchyně

   

  Pokud chcete připravit chutné jídlo pro vaši rodinu i přátele, potřebujete výborně osvětlenou kuchyň. Potom se jen stačí posadit ke stolu, přizpůsobit si intenzitu světla a užít si skvěle připravené jídlo. Phillips nabízí široký výběr lamp pro různé činnosti v kuchyni. Mnoho z lamp do kuchyně je uchyceno přesně na místech, kde vaříte.

  Nejoblíbenější typy lustrů

  Prohlédněte si naše produkty a vyberte správný lustr