Další značky od

Se správným osvětlením vytvoříte útulné prostředí


Porovnejte různé modely a vyberte si ten, kterým ozáříte váš domov světlem

Lampadari moderni per la casa led Philips Lighting

Elegance a ohromující efekty s pomocí lamp Phillips

 

Kolekce světelných lustrů Philips je moderní, minimalistická a elegantní. Designový um se snoubí s nejkvalitnějším sklem, kovem a tkaninou. Naše lustry dodávají ducha a inspiraci celému interiéru. V celém bytě je dokonalé osvětlení pronikající do všech koutů vašeho domova. 

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

 
Scopri le possibilità dell'illuminazione a LED
 
 
 
 
 

Scopri le infinite possibilità dell'illuminazione a LED

 

Sentiti a casa con la più recente tecnologia LED di Philips. Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


Visualizza tutte le lampadine LED

Vyberte si správný lustr pro každý pokoj

Jednotlivé lustry umístěte do pokojů podle jejich využití: studium, odpočinek, práce nebo zábava. 

Lustry pro obývací pokoj a ložnici 

Obývací pokoj je srdce každého domova, kde se rodina shromažďuje a odpočívá. Osvětlení tohoto prostoru musí být všestranné s možností úpravy intenzity světla v průběhu dne. Ložnice již dnes není jen místo ke spaní, stala se intimním a osobním prostorem k odpočinku, sledování TV nebo ke čtení knížky. Osvětlení v ložnici tak má být uvolňující a současně by mělo dodávat pocit intimnosti v patřičných chvílích.

Lustry do kuchyně

 

Pokud chcete připravit chutné jídlo pro vaši rodinu i přátele, potřebujete výborně osvětlenou kuchyň. Potom se jen stačí posadit ke stolu, přizpůsobit si intenzitu světla a užít si skvěle připravené jídlo. Phillips nabízí široký výběr lamp pro různé činnosti v kuchyni. Mnoho z kuchyních lamp jsou uchyceny přesně na místech, kde vaříte.

Lustry do ložnice


Naše lampy jsou nejvhodnější do dětského pokoje. Velmi šetrné světlo s nejmenší intenzitou je dětem přímo uzpůsobeno. Dodává jim pocitu pohody a klidu v jejich oblíbeném útočišti: pokoji!

Nejoblíbenější typy lustrů

Prohlédněte si naše produkty a vyberte správný lustr