Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

  Vytvořte jedinečnou atmosféru pouhým zapnutím světla

  Stojací lampy Philips s elegantním designem ozáří váš domov nádherným světlem.

  Piantane per la casa Philips Lighting

  Objevte netušené možnosti stojacích lamp Philips

   

  Stojací lampy Philips s elegantním designem ozáří váš domov nádherným světlem.

  https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

   
  Scopri le possibilità dell'illuminazione a LED
   
   
   
   
   

  Scopri le infinite possibilità dell'illuminazione a LED

   

  Sentiti a casa con la più recente tecnologia LED di Philips. Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Visualizza tutte le lampadine LED

  Nejoblíbenější stojací lampy

  Objevte všechna stojací svítidla Philips

  Stojací lampy dokážou příjemně osvětlit pracovní prostor, vytvořit intimní atmosféru v obývací místnosti, nasvětlit tmavý kout, ale také zútulnit vaše oblíbené místo odpočinku. Podlahové lampy se stanou výjimečným dekorativním prvkem, který v kombinaci se stropními lustry a ostatními svítidly vytvoří jedinečnou atmosféru a příjemné estetické prostředí, do kterého se budete rádi vracet.


  Lampy jsou jednoduše nastavitelná svítidla moderního designu. Plní v nejedné domácnosti nejen estetickou, ale také funkční úlohu. Jedna lampa dokáže osvětlit až dva stoly a vytvořit tak požadovanou úroveň osvětlení pro domácí pracovní kout i kancelářské prostory. 

  Číst dáleČíst méně
  Stojací lampy od společnosti Philips

  Výhody stojacích lamp Philips


  Lampy mají jednoduše nastavitelný úhel dopadajícího světla a jsou praktickým pomocníkem pro mnoho každodenních činností. Stojací lampy dokážou:

  • osvětlit i velkou pracovní plochu,
  • poskytnout dostatečně silné a příjemné světlo,
  • šetřit náklady na elektrickou energii,
  • dodat místnosti útulnost a příjemnou atmosféru.
  Stojací lampa dotvoří osvětlení místonosti

  Jak správně vybrat a umístit lampu


  Podlahové lampy jsou osvědčeným doplňkem sedacích souprav. Design lampy přizpůsobte designu ostatních svítidel použitých v místnosti, ale také stylu nábytku, u kterého je lampa umístěna. Její tvar, barva i materiál by měly esteticky ladit ke všem okolním prvkům. Díky tomu vytvoříte v místnosti harmonické prostředí v jednotném stylu. Vaše nová podlahová lampa se stane zajímavým dekorativním prvkem a každodenním pomocníkem.

   

  Při výběru stojacího svítidla nezapomeňte promyslet, k jakému účelu má sloužit. Jednotlivé lampy se od sebe liší nejen tvarem, ale také způsobem ovládání, možnostmi stmívání a nastavením úhlu světla. Tmavé kouty skvěle osvětlí pokojová lampa, která vyzařuje své světlo směrem ke stropu. Pro čtení či ruční práce se zase hodí spíše lampy, jejichž světlo můžete přímo namířit na požadované místo.
   

  Správné umístění stojací lampy v místnosti má zásadní vliv na zdraví vašich očí, ale také na vaše psychické rozpoložení a celkový zdravotní stav. V obývacím pokoji je obvykle vhodné umístit lampu v blízkosti sedací soupravy, v ložnici s ní možná rádi osvětlíte tmavý kout. Chystáte-li se lampu využívat jako osvětlení pracovní plochy, umístěte ji tak, aby osvětlovala stůl z opačné strany, než kterou rukou píšete.

  Číst dáleČíst méně

  Žárovka, která změní atmosféru místa


  Příjemné osvětlení, které dodá prostředí atmosféru a dostatek světla – to není jen správný výběr svítidla, ale také žárovky. Úsporné LED osvětlení ušetří vaše prostředky na elektrickou energii. Volba vhodné barvy světla neboli teploty chromatičnosti hraje rovněž nemalou roli v tom, jak se při rozsvícené lampě budete cítit.
   

  Využíváte stojací lampu pro různorodé činnosti? Vyzkoušejte inteligentní žárovku Philips Hue, kterou lze snadno ovládat prostřednictvím Wi-Fi připojení a chytrého zařízení. Když budete mít chuť si číst, nastavíte si jednoduše chladnější a intenzivnější světlo. Při večerní sklence vína a povídání si s přáteli zase jediným dotykem na svém chytrém telefonu nebo tabletu ztlumíte intenzitu a změníte barvu světla na kteroukoliv z 16 milionů barev podle vaší aktuální nálady.

  Číst dáleČíst méně