Právě jste na stránce osvětlení Philips. K dispozici máte její lokalizovanou verzi.
Návrhy

  Vytvořte si krásnou atmosféru se stropními svítidly

  Představujeme vám nabídku stropních svítidel, která rozjasní váš domov a upevní rodinnou pohodu. Objevte možnosti stropního osvětlení, porovnejte jednotlivé typy lamp a vyberte si svítidla přesně pro váš domov. 

  Vytvořte si krásnou atmosféru se stropními svítidly

  Přesvědčte se o výhodách našich lamp a svítidel

   

  Naše kolekce stropních světel projasní váš domov každý den. Nejvyšší kvalita našich svítidel zaručuje odolnost a spolehlivost.

  https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

   
  Scopri le possibilità dell'illuminazione a LED
   
   
   
   
   

  Scopri le infinite possibilità dell'illuminazione a LED

   

  Sentiti a casa con la più recente tecnologia LED di Philips. Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


  Visualizza tutte le lampadine LED

  Vyberte si nejvhodnější stropní lampu do každého pokoje

  Naše světla se montují přímo na strop a dají se umístit do každého pokoje

  Stropní svítidla se hodí do každého pokoje  - obýváku i ložnice

  Obývací pokoj je srdcem každého domova. Je to místo, kde se schází členové rodiny, relaxují tam a kde vítají hosty. Tomu by měla odpovídat i kvalita osvětlení – dostatečně jasné, ale zároveň uklidňující dodávající pocit pohody. Stropní světla by měla umožňovat upravit intenzitu světla během dne. Pečlivý výběr umístění stropní lampy pomůže dotvořit pocit prostornosti a hřejivý tón rodinného krbu.

  Stropní lampa do koupelny
   

  Koupelna je místo, kde den začíná i končí. Ráno je spojeno s čištěním zubů, holením, úpravou a česáním vlasů. Naopak večer se koupelna mění v místnost, kde můžeme relaxovat v horké koupeli, než půjdeme spát. Je to taková oáza klidu, jež pomůže udělat celý den příjemnější. Vhodně zvolené stropní osvětlení by Vám mělo zpříjemnit každou činnost v koupelně.

  Stropní světla do kuchyně


  Nic víc, než vaření nás nepřiblíží pocitu domova. Kuchyň je místo, kde se při přípravě jídla nasytí naše tělo i duše. V kuchyni trávíme čas se svými milovanými. Dobré osvětlení dokáže navodit útulnou, šťastnou nebo čilou atmosféru. Toto vše nám umožňuje připravit jídlo přirozeně, s pečlivostí a kvalitou jako šéfkuchař nejlepšího hotelu. Nepodceňujte stropní osvětlení.

  Nejoblíbenější stropní světla

  Objevte stropní osvětlení Philips