Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Když je bezpečnost 
  zásadní

  Vzdušné prostory letiště


  Vzdušné prostory letiště jsou dějištěm aktivity, kterou je nutné zvládat bezpečně a efektivně. Osvětlení by mělo být dostatečně jasné, aby mohli zaměstnanci provádět vizuální úkoly, ale ne natolik jasné, aby oslňovalo a bylo nepříjemné.

  Letištní rampy

   

  Oblasti, kde parkují letadla, aby naložila nebo vyložila náklad, pasažéry a zavazadla, musí být efektivně osvětleny, aby mohly probíhat zásadně důležité činnosti, jako je doplnění paliva nebo bezpečnostní kontroly.

   

  Jasné bílé světlo pomáhá zvládat náklad, občerstvení i doplnění paliva a správně číst informace. Je také uklidňující pro pasažéry, kteří čekají na bráně na nástup na palubu, protože vidí, že jsou celou dobu dodržovány bezpečnost a bezpečnostní protokoly.

  Další informace o osvětlení terminálů

  Hangáry

   

  Pracovníci podpory musí v zákulisí provést všechny aspekty rutinní údržby. Účinné osvětlení je zásadně důležité pro provozní produktivitu a účinnost. Jasné, bílé světlo nejen zlepšuje viditelnost, ale může také pomáhat těm, kdo pracují pozdě v noci, zachovat si ostražitost a soustředění. Můžete tedy minimalizovat rušení a zlepšit bezpečnostní bilanci letiště.

  Hangár

  Logistika

   

  Udržování bezpečnosti zaměstnanců v logistických centrech je zásadně důležité. Vysoce jednotné, z podstaty směrové bílé LED osvětlení pomáhá eliminovat stíny a tmavá zákoutí, kde může docházet k nehodám. Naše flexibilní, snadno použitelné systémy osvětlení vám umožní dodávat správné úrovně světla tam a tehdy, když jsou potřeba, čímž se zvyšuje účinnost a kvalita vašich provozů. Spolupracujeme s vámi na plnění vašich potřeb v oblasti osvětlení a pomáháme vám vytvořit intuitivní, plně způsobilý, moderní systém osvětlení.

  Chcete se dozvědět více?

   

  S případnými dotazy se obraťte na lokální kontakt.