Skuteční profesionálové, skutečná kvalita

Když je třeba, aby se práce povedla, na technologie LED osvětlení Philips se můžete spolehnout. Máme nejširší sortiment LED světelných zdrojů, svítidel i ovládacích prvků, a proto dokážeme naplnit potřeby každého zákazníka.

LED technologie se rychle vyvíjejí a vytvářejí tak spoustu nových příležitostí. V odvětví osvětlení jsme důvěryhodnou značkou, rozumíme vašim výzvám a dokážeme vám pomoci rozvíjet vaše podnikání.

Nejste jen tak ledajací kutilové, ale skuteční profesionálové. Jste ti, na které se dá spolehnout, že svou práci zvládnou. Ti, kteří dobře plánují a pracují rychle a efektivně. Skuteční profesionálové spoléhají na osvětlení značky Philips.

overview-content-image-connected-lighting

Propojené osvětlení vytvořené pro úspěch

Systém propojeného osvětlení představují LED světla s integrovanými čidly, propojená s aplikací a nabízející zcela nové příležitosti.

Philips nabízí rozsáhlou řadu výrobků zahrnující svítidla a světelné zdroje Interact Ready, které jsou vytvořeny s cílem zajistit maximální individuální přizpůsobení výkonu a dokonalý vzhled bez ohledu na potřeby konkrétního zákazníka týkající se osvětlení. Všechny komponenty, včetně bezdrátových senzorů a nástěnných vypínačů, jsou interoperabilní, lze je modernizovat a jsou navrženy tak, aby poskytovaly zákazníkům komfort a pohodlí, jak si to jejich podnikání žádá.

Staňte se odborníkem na osvětlení

Signify Lighting Academy je výuková platforma, na které najdete všechny relevantní vzdělávací zdroje, většinou doplněné hodnoticími testy (a certifikáty). Prozkoumejte naše nejnovější školení, díky nimž se můžete stát certifikovanými instalačními techniky chytrého osvětlení.

Komerční školení

Tato cesta se zaměřuje na funkce a výhody těch produktů, které fungují samostatně, a těch, které jsou připojeny k bráně. Pokud se chcete zabývat i aspektem internetu věcí (IoT), obraťte se na obchodního zástupce společnosti Signify, který vám může nabídnout přesně cílené školení.

Technické školení

V tomto školení se naučíte, jak začít pracovat s aplikací a zprovoznit různé funkce na úrovni Foundation (základní) a Advanced (pokročilá).

Najděte si dodavatele

Najděte si nejbližšího dodavatele nebo partnera.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás.

LED osvětlovací produkty

Naším cílem je usnadnit vám rozvoj podnikání. Právě z tohoto důvodu dodáváme kompletní sortiment LED světelných zdrojů a svítidel se snadno použitelnými dokumenty ke stažení, nástroji a poradenstvím ohledně montáže.

Instalace

Máte nějaké dotazy týkající se instalace? Podívejte se na naše videa k instalaci svítidel CoreLine a LED trubic.