Vneste život do vašeho prostoru

Nechtejte, aby váš stadion pracoval pro vás i pro vaše fanoušky

Vaše prostory si zaslouží zazářit. S LED osvětlením ArenaVision se průměrný zápas promění ve skutečně vzrušující událost. Je to osvětlení, které neoslňuje a umožní kamerám zachytit všechny akce, a divákům zřetelně vidět dění na hřišti. LED osvětlení ArenaVision učiní vaše sportoviště flexibilnějším, sníží náklady na provoz a zvýší efektivitu. Navíc se můžete ujistit že váš business je kompatibilní s IoT pokud použijete naše propojená svítidla v kombinaci se systémem Interact Sports, čímž budete moci využívat schopnosti chytrých technologií.

Optimalizace provozu

Snížte si náklady pomocí energeticky efektivních systémů LED osvětlení

Usnadněte si montáž a údržbu díky servisnímu štítku svítidla - identifikačnímu systému založenému na QR kódech

Navyšte si výši příjmů díky možnostem pořádání různých druhů akcí ve stejných prostorech

Vylepšete si zážitky

Podpořte nejnovější mezinárodní normy televizního vysílání

Splňte náročné požadavky na vysílání zpomalených záběrů díky technologii osvětlení bez blikání

Vylepšete zážitky na hřišti díky vynikajícímu barevnému podání, teplotě a jednotnosti světla

Pružný design

Zjednodušte elektrické vedení využitím jednoduchého a vysoce výkonného předřadníku

Poskytněte různé nastavení optiky odpovídajících různým částem stadionu

Zvzšte flexibilitu díky volitelným žaluziím proti oslnění

Osvětlete hřiště s naším sportovním osvětlením

Oživte fasádu pomocí dynamických architektonických systémů

Color Kinetics

Objevte dynamické osvětlení

Osvětlete svá sportoviště a vytvářejte inspirativní vizuální prostředí pro své fanoušky kombinací svítidel Philips s dynamickým barevným architektonickým osvětlením od Color Kinetics.

Pohled na stadion Wanda Metropolitano

Objevte propojené osvětlení

Chytré stadiony a úžasné zážitky fanoušků začínají u systému Interact Sports. Tento systém spolupracuje s našimi propojenými svítidly a usnadňuje správu veškerého osvětlení, a to včetně osvětlení hřiště, zábavních prostorů, fasády stadionu a pohostinských prostorů. Přidejte senzory IoT pro vylepšení provozu nebo marketingových aktivit. Pro pobavení fanoušků lze spouštět světelné show před hlavní akcí, během nebo po ní. Nové reklamní příležitosti vám pomohou přilákat další sponzory. Systém Interact Sports umožňuje vytvářet flexibilní, víceúčelové prostory a sekce, které se mohou stát novým zdrojem příjmů, lákadlem pro různé typy akcí a impulzem pro nové obchodní příležitosti.

 

Služby spojené s osvětlením

Služby spojené s osvětlením spravuje společnost Signify. Staráme se o vaše osvětlení, abyste se vy mohli soustředit na svoje podnikání. Další informace o těchto službách najdete na webových stránkách naší společnosti.

Profesionální služby

Děláme vše, co je v našich silách, abychom vám od začátku nabídli podporu ušitou na míru a spojením vašich ambicí a našich znalostí vám sestavili to nejlepší řešení, které vaší firmě přinese vyšší hodnotu.

Služby během životního cyklu osvětlení

Vaše firma si zaslouží osvětlení, které něco vydrží. Naše podpora se postará, aby vaše systémy osvětlení zůstaly déle v provozu. Předchází problémům ještě dřív, než nastanou, a přispěchá s rychlou vzdálenou pomocí.

Spravované služby

Sestavujeme řešení osvětlení šité na míru vašim obchodním potřebám, které jsou jasně stanovené v podobě klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI).

Služby UV-C dezinfekce

Je známo, že UV-C osvětlení funguje jako dezinfekční prostředek vzduchu, vody i povrchů. Abychom přispěli k zajištění efektivity a správnému využívání, poskytujeme pro fáze návrhů projektů, plánování, montáže, provozu i údržby služby v oblasti UV-C osvětlení.

Případové studie

Chelsea F.C.

The installed LED pitch lighting meets the new stringent broadcast criteria of the English Premier League.

Ekinox Arena

Philips ArenaVision LED sports lighting in Ekinox Arena

Výhody výrobku

Chcete se dozvědět více?

S případnými dotazy se obraťte na místní kontaktní centrum.

Osvětlení sportovišť a ploch světlomety