Běžná nebo nejmodernější

Skuteční profesionálové volí svítidla Philips CoreLine pro každý projekt, kde na světle opravdu záleží.

Chytří montážní technici nikdy neřeknou „ne“ úspoře času a finančních prostředků. A s LED svítidly Philips CoreLine už ani nikdy nebudou muset, protože tato řada nabízí celý sortiment řešení LED svítidel, která minimalizují dobu instalace a zároveň maximalizují úsporu energie.

Inovativní

Řada CoreLine představuje první LED svítidla typu Interact Ready, která jsou kompatibilní s intuitivním ovládáním pomocí aplikace a ovládacího panelu Interact Pro.

Easy-to-install

Účelné provedení upevňovacích prvků LED svítidel CoreLine umožňuje vyměnit stávající svítidla bez nutnosti nákladných úprav kabeláže nebo vrtání nových montážních otvorů do stropu.

Vysoká kvalita

Základem vysoce kvalitních svítidel řady CoreLine je technologie LED, jejíž dlouhá životnost vám umožní splnit každý požadavek a poskytnout to nejlepší řešení osvětlení.

Skuteční profesionálové spoléhají na řadu Philips CoreLine

Ať už se jedná o staré, nebo nové budovy, optimální LED osvětlení je dokáže proměnit v něco opravdu výjimečného a učinit z nich místo, kde budou lidé rádi pracovat nebo bydlet. Dopřejte svým zákazníkům okamžik němého úžasu, který v nich vyvolají LED svítidla Philips CoreLine: ucelená řada vysoce kvalitních LED svítidel, která nastavuje nové tržní standardy. Pokud vám na osvětlení skutečně záleží, nebudete přece riskovat.

Ještě rychlejší instalace s novým prachotěsným svítidlem Philips CoreLine

Nová voděodolná svítidla CoreLine mohou přímo nahradit tradiční voděodolná svítidla se zářivkami od 18 až po 58 wattů. Nové, výjimečně odolné provedení má delší posuvné lišty a vylepšené zámky, které se snáze otevírají a zavírají, čímž se zkracuje doba montáže. Voděodolná svítidla CoreLine se dodávají s integrovaným bezdrátovým připojením (Interact Ready).

Produkty v této řadě

overview-content-image-connected-lighting

Propojené osvětlení vytvořené pro úspěch

Propojené osvětlení znamená, že LED svítidla s integrovanými senzory jsou propojena s aplikačním softwarem, což otevírá zcela nový svět možností.

Bez ohledu na to, jaké jsou potřeby vašich zákazníků v oblasti osvětlení, společnost Signify nabízí široký sortiment svítidel a světelných zdrojů Interact Ready vytvořených pro maximální personalizaci výkonu a designu. Všechny komponenty, včetně bezdrátových čidel a nástěnných vypínačů, jsou vyrobené tak, aby spolu efektivně spolupracovaly a aby zákazníkům poskytovaly světlo, komfort a pohodlí, které si jejich podnikání zaslouží.

Případové studie a nástroje

Představení řady CoreLine

Představení řady CoreLine

Prohlédněte si řadu CoreLine v plné parádě – vydejte se na interaktivní 360° prohlídku budovy a poznejte svítidla CoreLine při různých způsobech použití.

Vyhledání distributora

Najděte si nejbližšího distributora nebo partnera.

Kontaktujte nás

Máte dotazy? Neváhejte a obraťte se na nás.