DigiStreet

Inovace v oblasti veřejného osvětlení

Osvětlení komunikací a ulic přechází na digitální technologie

V souvislosti s překotně probíhající urbanizací a souvisejícími dalekosáhlými změnami v sociální i technické sféře stojí městské úřady před složitou výzvou: jak navodit bezpečné, atraktivní a současně ekologicky udržitelné městské prostředí v situaci, kdy dochází k výraznému škrtání rozpočtů a omezování zdrojů. Jedním z důsledků toho je, že obce potřebují vytěžit ze své infrastruktury osvětlení maximální hodnotu. Postarají se o to funkce, které se z pozice dřívějších postradatelných bonusů, bez kterých se dalo obejít, stávají naprosto stěžejními body.

Vzhledem ke skutečnosti, že venkovní svítidla přechází na digitální platformy, slučují se světelné zdroje LED, svítidla, ovládání osvětlení, senzory i software do integrovaných chytrých řešení, která se umí přizpůsobit výkyvům a špičkám městských aktivit. Využití digitálního potenciálu technologie svítidel LED nabídne městským úřadům možnost šetřit nejenom energie a náklady na údržbu, ale taky dosáhnout jejich obecnějšího snažení – vytvoření energického městského prostředí pro všechny občany, kde se dá krásně žít.

Kliknutím na obrázek zobrazíte tuto infografiku v plné velikosti.

Seznamte se s řadou DigiStreet

DigiStreet je první řada silničních a pouličních svítidel, která vám umožní šetřit energii a zdroje, optimalizovat efektivitu údržby a zároveň vás připraví na příchod digitálního věku. Tato řada svítidel je navržená speciálně pro silnice a ulice. Představuje ideální řešení do měst, která hodlají přejít na úsporné osvětlení LED s dlouhou životností. Svítidla řady DigiStreet jsou k dostání v širokém spektru tvarů a optik. Hodí se k použití v řadě různých situací, takže jsou volbou číslo jedna i pro veřejné osvětlení.

Proč jsou svítidla DigiStreet optimální volbou?

Kompletní řada pro komunikace a ulice, která využívá vysoce výkonnou, optimalizovanou optikou LEDGINE

Architektura System Ready navržená pro chytrá města

Architektury System Ready

Digitální revoluce a internet věcí městům přináší úžasné příležitosti, jak vytěžit z budoucích inovací v oblasti konektivity. Pokroky v technologické oblasti ale probíhají tak překotně, že může být obtížné se rozhodnout, kdy máte nastoupit do rozjetého vlaku. Architektura připravená na systém pro konektivitu (System Ready) vám nabídne základ pro budoucnost, na kterém můžete stavět, až bude vaše město připraveno se zapojit do nových technologických novinek. Navrhli jsme ji tak, aby spolupracovala s ovladači a senzory, které mají velký potenciál do budoucna, představují standardy v daném oboru a současně je u nich velká šance, že vám zvýší energetickou účinnost a dokážou shromažďovat různé druhy dat. Takže až budete připraveni, budete moct vstoupit do dynamického světa osvětlení, kde se dá využívat široké spektrum různých senzorů.

DigiStreet

Řada DigiStreet jako cesta k připojení

DigiStreet je první řada svítidel, kterou označujeme za připravenou na systémy pro konektivitu – System Ready. Součástí dodávky můžou být univerzální zásuvky v horní a dolní části každého svítidla, takže k aktivaci nových aplikací stačí ovladače nebo senzory jen zacvaknout. Svítidla tak můžete namontovat už teď a ovladače a senzory někdy později. Prostě jak se vám to hodí.

Svítidla Philips „System Ready“ využívají nejmodernější architektury a komponenty. Protože mají certifikaci SR, jsou kompatibilní se všemi komponenty vydanými v rámci programu SR. Jsou taky vybavené zásuvkami splňující celooborové standardy (zásuvka Zhaga SR a 7kolíková ANSI zásuvka NEMA). Získáte tak jistotu, že budete vždycky připraveni na nejmodernější inovace, takže ze své infrastruktury osvětlení dokážete vytěžit ještě víc. 

DigiStreet

Připojení je možné už dnes

Svítidla „System Ready“ připravená na systémovou konektivitu sice můžou být konstruovaná pro budoucnost, z jejich komplexního systému správy pouličního osvětlení (jako je třeba CityTouch) ale můžete profitovat už dneska. CityTouch je komplexní systém správy pouličního osvětlení, který pomocí webových aplikací dokáže monitorovat, měřit a spravovat připojená svítidla (jako je právě řada DigiStreet). Pomocí bohaté vizualizace dat a intuitivních nástrojů pro správu, které si můžete prohlížet i vzdáleně, usnadňuje analýzu, plánování a údržbu vaší infrastruktury osvětlení.

Ke stažení

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli obchodní dotazy týkající se našich systémů městského osvětlení, použijte tento formulář.