Stagnovat nebo inovovat?

Osvětlujeme cestu pro jasnější pracoviště

Lidé. Úspěch vaší firmy na nich závisí. Řádné osvětlení je může inspirovat k vyšším výkonům a k tomu, aby se v práci cítili lépe.

Systém propojeného osvětlení představují LED svítidla s integrovanými senzory, propojená s aplikací a nabízející zcela nové možnosti. V těch největších společnostech se již hojně využívá, nyní je však k dispozici i pro malé a středně velké firmy, které mají až 200 světelných bodů.

Nový systém Interact Pro je bezdrátové řešení za přijatelnou cenu, které je určeno pro jednotlivé kroky na cestě malých a středně velkých firem k chytrému osvětlení. Obsahuje tři úrovně, z nichž každá poskytuje to nejlepší řešení pro aktuální potřeby zákazníka. Systém je rovněž plně škálovatelný, a lze jej jednoduše změnit za předpokladu změny obchodní požadavků - z chytrého osvětlení na mimořádně chytré osvětlení.

Instalační technik systému Philips 2018 Interact - koncový uživatel v kanceláři

Propojené osvětlení začíná systémem Interact Pro.

Systém Interact Pro lze snadno instalovat, protože nevyžaduje samostatné antény, vysílací skříně ani signálové kabely. Jeho nastavení urychluje intuitivní aplikace Interact Pro. Systém vám tak nabízí možnost stát se důvěryhodným poradcem zákazníka prostřednictvím efektivní poinstalační služby, která využívá data z panelu Interact Pro.

Vše, co potřebujete: Interact Ready

Staňte se odborníkem na osvětlení

Signify Lighting Academy je výuková platforma, na které najdete všechny relevantní vzdělávací zdroje, většinou doplněné hodnoticími testy (a certifikáty). Prozkoumejte naše nejnovější školení, díky nimž se můžete stát certifikovanými instalačními techniky chytrého osvětlení.

Komerční školení

Tato cesta se zaměřuje na funkce a výhody těch produktů, které fungují samostatně, a těch, které jsou připojeny k bráně. Pokud se chcete zabývat i aspektem internetu věcí (IoT), obraťte se na obchodního zástupce společnosti Signify, který vám může nabídnout přesně cílené školení.

Technické školení

V tomto školení se naučíte, jak začít pracovat s aplikací a zprovoznit různé funkce na úrovni Foundation (základní) a Advanced (pokročilá).

Najděte si dodavatele

Najděte si nejbližšího dodavatele nebo partnera.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás.