První inteligentní svítidlo typu „plug and play“

První inteligentní svítidlo navržené pro dokonalé připojení

Neoklasický vzhled nové řady Iridium gen3 zajišťuje bezproblémovou integraci svítidel do obytných čtvrtí a okolí hlavních komunikací. Nová řada Iridium gen3 vychází z oblých tvarů svítidel Iridium, přináší to nejlepší z nové LED technologie, a zároveň v sobě odráží starší design.

Přehrát video o řadě Iridium gen3

Iridium gen3 je první inteligentní svítidlo navržené pro dokonalé propojení. Odstraňuje nepříjemnosti související s uvedením do provozu, protože jej lze ihned po montáži ovládat na dálku prostřednictvím platformy pro správu osvětlení CityTouch. Správa osvětlení na dálku nebyla snadnější.

Svítidlo Iridium gen3 podporující platformu CityTouch

Iridium gen3 je inteligentní svítidlo, které je součástí systémového přístupu IntelligentCity. Lze jej bez potíží propojit s platformou CityTouch díky integraci veškeré inteligence přímo do svítidla, takže není nutné použít další technické prvky. Komunikace probíhá přímo přes veřejnou mobilní síť. Pozitivním vedlejším efektem je skutečnost, že svítidlo nevyžaduje žádnou vlastní údržbu. Navíc je celá správa propojení zahrnuta do naší služby, takže vám jako zákazníkovi odpadají veškeré starosti. Po připojení k napájení se na mapě platformy CityTouch automaticky zobrazí světelný bod na správném místě společně se všemi světelnými prostředky importovanými do systému a připravenými k ovládání na dálku z řešení CityTouch LightWave.

Montáž s bočním vstupem

Montáž s bočním vstupem

Montáž na vrchol sloupu s využitím řešení CityTouch LightWave

Montáž na vrchol sloupu s využitím řešení CityTouch LightWave

Snadná montáž ve 3 krocích pomocí inovativního montážního třmenu

Snadná montáž ve 3 krocích pomocí inovativního montážního třmenu

Ke stažení

Jak vám můžeme pomoci?

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli obchodní dotazy týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.