Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Na kontrastu záleží

  Stylová optika

  Vysoká intenzita světla a optimalizovaný kontrast


  Generování vhodného množství světla a vytvoření kontrastu v obchodě je zásadně důležité k přilákání pozornosti v prodejně s módou. Stylová optika (FPO) je vyvinutá pro maximální intenzitu paprsku. Díky zachycování světla pomocí projektoru se intenzita paprsku při použití čoček z řady Stylová optika (FPO) značně zvýší – o 30 %. Vzhledem k tomu, že je potlačeno rozptýlené světlo, efekt kontrastu se dokonce zdvojnásobí.

  Dejte své kolekci vyniknout a připravte ještě živější zážitek.

  Vysoká intenzita světla a optimalizovaný kontrast

  Stylová optika (FPO), která soustředí světlo do bodového světelného kruhu

  Reflektorová optika, která má vždy jádro se světelným kruhem (rozptýlené světlo)

  Široká škála možností paprsku


  Máte možnost vytvářet různé úhly světelného paprsku podle svých specifických potřeb – od úzkého až po široký, a využít k tomu spoustu možností od reflektoru po naši architekturu čoček Fashion Proof Optic (FPO). Náš výzkum ukázal, že preferovanou volbou jsou paprsky s plynulým rozkladem bez světelného kruhu. Proto jsme vyvinuli řešení čoček Stylová optika (Fashion Proof Optic – FPO), které nabízí vysokou intenzitu paprsku s plynulým rozkladem, a odpovídají tak vašim preferencím.
  Barevné podání

  Vytvořte zážitek díky nejkvalitnějším světlům

  Víme, že když se kupující rozhoduje, hrají zásadní roli emoce, a také víme, že tu správnou emoci vyvolá správný zážitek. Kvalita světla je klíčovým odlišujícím faktorem, když jde o vytváření zážitků ve vaší prodejně, které mají reprezentovat vaši značku.

   

  Kvalita světla neznamená jenom parametry a vlastnosti osvětlení, je to také způsob, jakým různé aplikace osvětlení ovlivňují zážitky kupujících a vzhled prostoru i kolekce.

   

  Skvělé osvětlení je celé o vytváření zážitků. Procítíte je, ne jen uvidíte.

  Co do vašeho obchodu s módou přivede více lidí? Kvalita světla

  Výhody kvality světla v kostce

  Výhody kvality světla v kostce
  Uspořte energii

  Odlišení značky od konkurence

  Vytvořte atmosféru, která sjednotí identitu vaší značky, účel obchodu a identitu kupujícího. Philips Fashion Proof Optics (FPO) vytváří intenzitu a kontrast k definování vzhledu vaší kolekce, okolního světla a identity vašeho obchodu.

  Uspořte energii

  Vaše kolekce v záři reflektorů

  Philips Fashion Proof Optics (FPO) dá vaší kolekci vyniknout. Tato jedinečná optika vyznačující se miniaturními body a skvělým ovládáním oslnění, dodá 30% intenzitu a zdvojnásobí kontrast, aby vaše kolekce vynikla.

  Uspořte energii

  Zdokonalte barvy kolekce

  Všichni víme, že vidět znamená uvěřit. Tóny světla Philips LED zajišťují živost barev ve vaší kolekci. Vylepšete přirozenou strukturu a zajistěte, že vaše barvy budou skutečné a živé. Ohromte své kupující poutavým zážitkem, který vytváří kvalita světla.

  Uspořte energii

  Přimějte kolemjdoucí zastavit se a vejít

  Díky extra úzkému paprsku a vysoké intenzitě můžete vytvářet živé a atraktivní výlohy. Váš obchod bude vypadat otevřený a vstřícný i během slunečných dní.

   

  Vyzařováním toho nejjasnějšího světla ukazujete, kdo doopravdy jste."


  Roy T. Bennett

  Stylová optika se projevuje v naší řadě TrueFashion

  Video TrueFashion

  Případové studie

  Chcete se dozvědět více?

   

  S případnými dotazy se obraťte na lokální kontakt.