Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Vytvořte jedinečný styl světla
  LED odstíny

  Osvětlení prodejny, které je vždy trendy

   

  Přeměňte svůj obchod a módní kolekci díky poutavému maloobchodnímu osvětlení se světelnými akcenty Philips LED. Objevte jedinečné osvětlení, které z každého produktu a oblasti použití ukáže to nejlepší, takže bílá bude bělejší, černá výraznější, barvy živější a denim osobitější. Díky odstínům LED můžete vytvořit poutavé prostředí prodejny, ze které zákazníci nebudou chtít odejít.

  led odstíny

  Vyzkoušejte různé odstíny LED

   

  Zjistěte, jak volba těch správných odstínů LED pro vaši kolekci udělá správný dojem a vyjádří individualitu vaší značky.

  Jaký akcent se hodí pro vaši značku? 

  Standard 930

  Použijte teplé barvy a měkké odstíny bílé k vytvoření jemné, přívětivé atmosféry a zjistěte, jak můžete být kreativní i při zachování nízkých nákladů.

  Premium White

  Nové měřítko v maloobchodech s módou poskytující silnější bílé odstíny díky nejlepší technologii na trhu bez kompromisů v oblasti úspory energie.

  Ostrá bílá

  Vytvářejte poutavější výlohy. Zvýrazněte odchylky v tónech bílé, zvyšte kontrast černé a vytvořte skutečně zářivý efekt při zachování teplých tónů pleti.

  Prémiová barva

  Posilte kontrast mezi barvami a odstíny bílé a dosáhněte nových hloubek barvy pro získání sytějšího, živějšího módního vzhledu, který neovlivní pozadí, ale bude mít pozitivní dopad na úspory energie.

  Denim

  Zdůrazněte rozdíl mezi barvami denimu, a to i sepraného, a vybledlým materiálem, aniž by to ovlivnilo okolní osvětlení vašeho obchodu.

  Barevné podání a sytost barev


  Pro módu je barva zásadní. Index barevného podání (CRI) slouží k popisu způsobu, jakým jsou vnímány barvy v různých světelných zdrojích. CRI však neobsahuje informace o sytých barvách. Pro stejný index barevného podání můžete mít nedostatečně syté nebo naopak příliš syté barvy. Graf napravo to jasně ukazuje na CRI 70, které může odpovídat extrémně nebo naopak nedostatečně sytým barvám trička. Proto jsme vyvinuli odstíny Philips LED, které tuto mezeru zaplní a umožní vašim kolekcím vyniknout a vytvářet zážitky.
  Barevné podání

  Vysoký index barevného podání vs. index barevné škály

  Kolekce Jefa Montese oslňuje londýnské módní odborníky látkami, které reagují na osvětlení Crisp White LED

   

  Monteho kolekce byla speciálně navržena tak, aby společnost Philips Lighting mohla představit možnosti bílého LED osvětlení s působivými efekty pro maloobchodní prodejny.

   

  Během své kariéry Monteho fascinovaly materiály využívající světlo a odraz světla od různých povrchů. Při sestavování této kolekce zkoumal interakci světla s různými návrhy. Montesova kolekce Illuminosa & Velero byla inspirována osvětlením Philips Crisp White pro maloobchodní prodejny. Pomocí materiálů, jako je sklolaminát a nylon, vytváří oděvy, které si působivě hrají s odrazy světla.

   

  „Osvětlení hraje významnou roli při vytváření mých kolekcí, především bílé světlo je nesmírně důležité pro dosáhnutí toho správného efektu“, vysvětluje Jef Montes, nizozemský módní návrhář. „Bílé LED osvětlení Philips Crisp White vytváří zajímavé odrazy světla na materiálech a bílé světlo jasně odlišuje jednotlivé linie oděvů.“

   

  Tato kolekce byla poprvé představena v prodejně obchodního domu House of Fraser na Oxford Street v Londýně a v březnu bude také vystavena na výstavě Light + Building ve Frankfurtu. Obchodní dům House of Fraser si vybral osvětlení Crisp White pro mezinárodní nasazení. Zatím toto osvětlení zavedl do pěti prodejen ve Spojeném království, brzy je zavede také v čínských prodejnách.

  Případové studie

  • Sneakers Molo Store

   Sneakers Molo Store

   Podívejte se, jak pobočka Sneakers Molo v Praze dokázala pomocí LED osvětlení obchodů přeměnit nakupující ve skutečné zákazníky.

  Interact Retail

  Osvětlení prodejen. Najdete jej všude. Proto nabízí řadu možností, jak nově zvýšit provozní efektivitu, zpříjemnit zákazníkům nakupování a vytvářet data pro podrobné analýzy prodeje. Se softwarem Interact Retail a propojeným osvětlením LED je můžete všechny využít – a dosáhnout mnohem více. Vytvořte atraktivní a flexibilní prodejní prostory, navádějte nakupující pomocí světelných zón a vrstev a nabízejte jim pomocí aplikace v chytrém telefonu zboží podle toho, kde se právě nacházejí. Tak vypadá chytrá prodejna.
  Jasně osvětlená fasáda obchodu

  Chcete se dozvědět více?

   

  S případnými dotazy se obraťte na lokální kontakt.