Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Vnitřní osvětlení, které je nepřekonatelné

  Nabízíme nejnovější LED systémy sportovního LED osvětlení poskytující kompletní řešení osvětlení s bezdrátovým systémem ovládání PerfectPlay s integrovanými LED světlomety pro všechny typy vnitřních sportů se zohledněním požadavků od nejmenších až po nejkomplexnější zařízení pro vnitřní sporty.

  Vnitřní osvětlení tenisového kurtu

   

  Cílem je zajistit dobrou viditelnost umožňující hráčům i divákům sledovat pokrok hry. Míč by měl být bez ohledu na polohu a rychlost vždy jasně viditelný. Vytvoření dobré viditelnosti vyžaduje dostatečný kontrast mezi objekty a jejich pozadím, řádné úrovně osvětlení a rovnoměrnou distribuci světla po celé herní ploše (jednotnost).

  Osvětlení vnitřních tenisových kurtů – vnitřní LED světlomety

  Osvětlení pro kryté bazény

   

  Hlavním požadavkem je zajistit bezpečnost uživatelů poskytnutím adekvátního osvětlení a ovládání odrazu z vodní plochy. Ovládání odrazu povrchu je zvlášť důležité, aby si personál dokázat poradit s jakýmikoli nesnázemi plavců v bazénu. S ohledem na složitou povahu návrhu bazénu a omezeními umístění světlometového osvětlení je důležité, aby bylo osvětlení zvažováno již v počátečních fázích návrhu bazénu.

  Osvětlení krytých bazénů – vnitřní LED světlomety

  Víceúčelové sportovní haly

   

  Sportoviště určená pro více sportů by měla zajišťovat, že navrhované osvětlení bere v úvahu potřeby všech různých sportů. Je nutné věnovat péči tomu, aby design světel zajistil jednotnost požadovaného osvětlení, adekvátní svit a minimalizoval oslnění. Osvětlení by mělo být umístěno tak, aby nebránilo hráčům a rozhodčím v rozhledu.

   Víceúčelové osvětlení sportovních hal – osvětlení pomocí světlometů Philips

  Osvětlení pro lední hokej

   

  Viditelnost pohybujících se objektů závisí na úhlu, rychlosti a jasu pozadí i okolí. Je potřeba vysoký standard osvětlení, protože malý, černý a rychle se pohybující puk musí tvořit kontrast proti ledové ploše, aby ho viděli jak diváci, tak hráči. To platí zejména v případě, že mezi ledem a diváky je velká vzdálenost, například v arénách nebo halách.

  Vzhledem k tomu, že led působí jako dobrý rozptylový reflektor, neměly by se objevovat žádné silné vzory světla, které by mohly odvádět pozornost od hry. Dobrá jednotnost osvětlení je důležitá, aby bylo vidět puk.

  Osvětlení pro lední hokej – vnitřní osvětlení pomocí světlometů

  Získejte flexibilitu a kontrolu osvětlení s PerfectPlay

  Nejzajímavější výrobky

  • GentleSpace gen2
   GentleSpace gen2

  Chcete se dozvědět více?

   

  S případnými dotazy se obraťte na lokální kontakt.