Vytvoření jedinečného stylu světla LED odstíny

Osvětlení prodejny odpovídající trendům

Proměňte svou prodejnu a modní kolekci v nezapomenutelný zážitek s Philips LED odstíny. Specifické osvětlení zvýrazní to nejlepší z každého produktu, takže bílá bude ještě jasnější, černá ostřejší, barvy živější a džínsovina výraznější. Pomocí LED odstínů dokážete vytvořit přitažlivé prodejní prostředí, které zákazníci nebudou chtít opustit.

Vyzkoušejte LED odstíny

Zjistěte, jak volba hodných odstínů LED pro vaši kolekci vytvoří správný dojem a umocní sílu vaší značky.

Jak je vnímána vaše značka?

Standard 930

Použijte teplé barvy a měkké odstíny bílé k navození nevtíravé příjemné atmosféry. Zjistěte, jak můžete být kreativní a současně dosáhnout výborného poměru cena/výkon.

Prémiová bílá

Tento nový standard v prodeji módních oděvů přináší intenzivnější bílé odstíny díky nejlepší technologii na trhu, avšak s minimálními kompromisy v oblasti úspory energie.

Ostrá bílá

Vytvářejte poutavější výlohy. Zvýrazněte odchylky v tónech bílé, zvyšte kontrast černé a vytvořte skutečně zářivý efekt při zachování teplých tónů pleti.

Prémiová barva

Zvýrazněte kontrast mezi barevnými a bílými odstíny a dosáhněte bohatšího a živějšího zážitku z módy díky nové hloubce barev, která nebude ovlivněna pozadím a bude mít pozitivní dopad na energetickou účinnost.

Denim

Zdůrazněte rozdíl mezi barvami denimu, a to i sepraného, a vybledlým materiálem, aniž by to ovlivnilo okolní osvětlení vašeho obchodu.

Barevné podání

Barevné podání a sytost barev

Barvy jsou pro módu nepostradatelné. Index barevného podání (z ang. Color rendering Inderx -CRI) slouží k popisu, jakým jsou barvy vnímány při použití různých světelných zdrojů. Nicméně hodnota CRI nezahrnuje informace o sytosti barev. Při stejné hodnotě CRI můžete mít nedostatečně nebo nadměrně syté barvy. Graf na pravé straně je na hodnotě CRI 70, která může odpovídat nadměrně nebo nedostatečně sytým barvám triček. Z tohoto důvodu byly vyvinuty Philips LED odstíny, které tuto mezeru vyplní, a tím umožní, aby vaše kolekce vynikly a nabídly to nejlepší.

Kolekce Jefa Montese oslňuje londýnské módní odborníky látkami, které reagují s osvětlením Crisp White LED

Monteho kolekce byla speciálně navržena tak, aby společnost Signify mohla představit možnosti bílého LED osvětlení s působivými efekty pro maloobchodní prodejny.

Montese během jeho kariéry fascinovaly materiály využívající světlo a jeho odraz od různých povrchů. Při sestavování této kolekce zkoumal jak světlo reaguje s jeho designy. Montesova kolekce Illuminosa & Velero byla inspirována osvětlením Philips Crisp White pro maloobchodní prodejny. Pomocí materiálů, jako jsou sklolaminát a nylon, vytvořil působivé odrazy světla na materiálech všech oděvů z této kolekce.

„Světlo hraje při tvorbě mých kolekcí důležitou roli a bílé světlo je k dosažení správného efektu nesmírně důležité,“ uvedl nizozemský módní návrhář Jef Montes. „Bílé LED světlo ze světelných zdrojů Philips Crisp White vytváří na materiálech působivé odrazy a linie oblečení jsou díky bílému světlu jasně rozlišitelné.“

Tato kolekce byla poprvé představena v prodejně obchodního domu House of Fraser na Oxford Street v Londýně, a v březnu bude také vystavena na výstavě Lighting and Building ve Frankfurtu. Skupina obchodních domů House of Fraser se rozhodla pořídit osvětlení Crisp White do nových center, která se budou otvírat v mezinárodním měřítku, jež zahrnuje již pět prodejen ve Velké Británii, které budou následovány nově otevřenými prodejnami v Číně.

Jef Montes
Kolekce Jefa Montese
Jasně osvětlená fasáda obchodu

Interact Retail

Osvětlení najdete ve všech prodejnách. Co kdybyste mohli podpořit novou provozní efektivitu, zlepšit zážitek v prodejně a generovat data a další statistiky? Propojené osvětlení a software Interact Retail toto všechno umožní plus mnohem více. Vytvářejte flexibilní prodejní prostory a vyvolávejte specifické chování nakupujících prostřednictvím zónování prodejny a vhodně zveloných barev světla. Poskytujte nakupujícím akční nabídky a dejte jim možnost navigace po prodejně sledováním vlastní polohy v mobilním zařízení prostřednictvím aplikace vašeho obchodu. Toto je chytrá moderní prodejna.

Chcete se dozvědět více?

S případnými dotazy se obraťte na svůj lokální kontakt.

Ke stažení