Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Zelenáč,

  nebo skutečný profík?

  Opravdoví profesionálové, opravdová kvalita


  Když je třeba, aby se práce povedla, na technologii Philips LED se můžete spolehnout. Díky nejširšímu sortimentu LED zdrojů, svítidel a ovládacích prvků dokážeme naplnit potřeby každého zákazníka.

   

  LED technologie se rychle vyvíjejí a vytvářejí tak spoustu nových příležitostí. Díky tomu, že jsme uznávanou a důvěryhodnou značkou v odvětví osvětlení, vám rozumíme a dokážeme vám pomoci rozvíjet vaše podnikání.

   

  Jako opravdoví profesionálové jste odborníci, na které se zákazníci mohou vždy spolehnout. A opravdoví profesionálové spoléhají na osvětlení Philips.

  Hrdinové všedního dne

  Propojené osvětlení

   

  Systém propojeného osvětlení představuje LED osvětlení s integrovanými čidly, které je propojené s aplikačním softwarem a nabízí tak zcela nové možnosti využití.

   

  Philips nabízí širokou řadu produktů zahrnující svítidla a světelné zdroje Interact Ready nabízející maximální personalizaci výkonu a design. Všechny součástky včetně bezdrátových čidel a nástěnných vypínačů jsou interoperabilní, lze je upgradovat a jsou navržené tak, aby poskytovaly zákazníkům požadovaný komfort a pohodlí.

  Váhavé přešlapování, nebo přesvědčivý náskok?

  Když je třeba, aby se práce povedla, na technologii Philips LED se můžete spolehnout. Náš nástroj pro vyhledávání produktů vám vždy pomůže nalézt ten správný produkt pro danou potřebu. Vyzkoušejte si jej třeba ihned.

  Zaregistrujte se

   

  Přihlaste se k odebírání našeho newsletteru a budete informováni o všech novinkách!

   

  Zaregistrovat se

  Najděte si dodavatele

   

  Najděte si nejbližšího dodavatele nebo partnera.

   

  Najít dodavatele

  Kontaktujte nás

   

  Máte jakékoli dotazy? Neváhejte a obraťte se na nás!

   

  Kontaktujte nás