Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Jasné cesty

  do práce

  High Tech Campus,

  Nizozemsko

   

  Podívejte se, jak světlo zajišťuje, že jsou cesty do areálu High Tech Campus bezpečnější.

  Most v areálu High Tech Campus účinně osvětlený exteriérovým osvětlením Philips

  High Tech Campus Eindhoven představuje
  globální koncepci.

  Společnost Philips a další firmy zde provádějí přelomový výzkum a pracují na vývoji nových výrobků a technologií."
  Cesty pro pěší v areálu High Tech Campus osvětlené exteriérovým osvětlením Philips v zájmu větší bezpečnosti v noci
  Most v areálu High Tech Campus začíná svítit, když zapadne slunce.

  Co zákazník potřeboval vyřešit

   

  High Tech Campus je světoznámým centrem inovací. Jde o komunitu pokrokových technologických firem, v nichž pracuje 10 000 pracovníků s různorodými specializacemi. Společnost Philips, jeden ze zakladatelů tohoto městečka, využila příležitosti k tomu, že je vybavila vřelým a přívětivým osvětlením.

  To pravé osvětlení

   

  V areálu je více než 15 km cest pro pěší a cyklostezek a dva mosty přes jezero, a proto bylo jasné, že areál potřebuje určité orientační osvětlení.

   

  Pro takto speciální projekt by však běžné komerční exteriérové osvětlení nestačilo. Společnost Philips vytvořila vlastní svítidla, která umístila podél mostů. Tato svítidla jsou osazena 12 vysoce výkonnými světelnými zdroji Luxeon LED. Světlo z těchto svítidel se odráží na bočních stěnách a syntetickém nátěru mostů, což zlepšuje viditelnost pro chodce a současně vytváří pozoruhodný světelný efekt.

   

  Podél cest pro pěší a cyklostezek umístila společnost Philips další speciální noční osvětlení, Paddenstoel („stoličky u cesty“). Každou noc se jejich světlo usadí 30 cm nad zemí na stranách stezek. Svítidla jsou osazena světelnými zdroji LED Luxeon, která odrážejí světlo na zem v okruhu 15 m.

   

  Podél cest pro pěší a cyklostezek bylo instalováno celkem 400 takových svítidel. S novými světly mohou pracovníci cestovat do areálu a z něj v bezpečí a pohodlně.

  Související případy