Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Služby osvětlení
  přizpůsobené potřebám vašeho podnikání

  Služby osvětlení, které vytvářejí hodnotu


  Dnešní technologie osvětlení dokáže více, než jen osvětlit prostory. Philips udává krok díky inovativním službám šitým na míru zákazníkům a poskytováním kvalitního osvětlení s výraznými úsporami elektrické energie. Tím pomáhá zákazníkům k lepším provozním výsledkům.

   

  Naše služby Philips zahrnují: vyhodnocení vašeho stávajícího systému osvětlení, vytvoření nového plánu osvětlení, bezproblémová údržba, vzdálená podpora a zaručený výkon osvětlení. Uzavřete partnerství se společností Philips a učiňte z osvětlení nedílnou součást úspěchu vaší společnosti. Postaráme se o osvětlení. Vy se můžete soustředit na podnikání.

  Plán přizpůsobený vašim požadavkům na osvětlení

  Profesionální služby – služby Philips Lighting
  Profesionální služby
  Pohledy na možnosti osvětlení a vytvořené návrhy

   

  Chcete inovovat své osvětlení? Vyhodnotíme váš stávající systém a s ohledem na vaše potřeby a přání vám poskytneme konkrétní názory a rady k tomu, jak optimalizovat plán osvětlení. Ten může zahrnovat vše, od zcela nového návrhu až po snadnou modernizaci pomocí svítidel LED.

  Služby během životního cyklu – Služby Philips
  Služby během životního cyklu
  Prodlužte životnost vašeho systému osvětlení

   

  Infrastruktura osvětlení je jedním z nejhodnotnějších a nejvýznamnějších prostředků a ve vašem zájmu je si tuto investici chránit. Se správným plánem údržby a vzdálenou pomocí můžete prodloužit životnost produktů a optimalizovat jejich výkon. Minimalizujete také výpadky provozu a nečekané výdaje.

  Projektové služby – outsourcujte infrastrukturu osvětlení
  Spravované služby
  Výkon osvětlení založený na výsledcích

   

  Pokud se nechcete o nic starat, proč nás nepověřit kompletní péčí o vaše osvětlení? S našimi spravovanými službami se nebudete muset o nic starat – od počátečního návrhu a instalace až po bezproblémový provoz a údržbu. Zohledníme dokonce i ekonomickou udržitelnost a pomůžeme vám minimalizovat uhlíkovou stopu.

  Podívejte se, co osvětlovací systémy umí...

  Otázky? Návrhy?

  Neváhejte nás kdykoli kontaktovat –
  budeme se těšit!