Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Chytré nápady
  pro vaše podnikání

  Poradenské služby

  Systém osvětlení je stejně důležitý jako každý jiný člen vašeho týmu. Poradenské služby společnosti Philips vám dokonce pomohu zjistit, jak dobrý výkon podává. Naši poradci provedou analýzu účinnosti vašeho systému, zjistí, jak může být vylepšen, a podají vám zprávu, co byste vylepšením získali.

   

  Hledáte nápady, jak by světlo mohlo zvýšit kvalitu vašeho prostředí? Služby společnosti Philips vám poradí, jaké jsou nejlepší alternativy pro vaše potřeby, a to od jednoduchého dekorativního osvětlení, až po zkrášlení měst.

  Tři diskutující podnikatelé

  Přezkoumání vaší energie

   

  Osvětlení vás může stát více, než si uvědomujete – a ne všechno je vidět na vašem měsíčním účtu za elektřinu. Nabízíme odborné posouzení. V jeho rámci vypočítáme, kolik vaše osvětlení spotřebovává energie, kolik za něj utrácíte a jakou uhlíkovou stopu zanechává.

   

  Poté můžeme určit, jakou úsporu by vylepšení vytvořilo a jak by osvětlení mohlo být využito k vylepšení pocitu pohody ve vaší budově. Detailní audity také odhalí, co je k uskutečnění těchto změn třeba udělat.

   

  Až budete mít konkrétní fakta a data, která energetický audit poskytne, budete mít vše pro to, abyste si mohli zvolit nejlepší alternativu pro své podnikání.

  Podnikatelé, kteří se koukají na tabuli

  Oživení kreativních nápadů 

   -

  Příští generace osvětlení může s vaším podnikáním udělat zázraky – a zvýšení energetické účinnosti na maximum je přitom pouze vrcholkem ledovce. Kreativní osvětlení může podpořit nebo pomoci zrychlit produktivitu, zvýšit tržby, proměnit vaši budovu v monument… a ještě více.

   

  Společnost Philips je připravena proměnit inspirativní nápady ve skutečnost.

  Podnikatelé diskutují o projektu na stole

  Pomáháme vám plánovat a plány uskutečňovat 

   -

  Rozhodnutí o konceptu osvětlení je ale jen jedna část celé cesty. Potom se budete muset rozhodnout, jak chcete projekt realizovat. Naši poradci vám pomohou vytvořit plán ušitý na míru jedinečným potřebám vašeho podnikání.

  Muž pracující na své kanceláři

  Pomůžeme vám přesvědčit kolegy 

   

  Naši poradci vám pomohou vytvořit jasné a přesvědčivé obchodní plány, ze kterých bude jasná hodnota a přínos investice. Bude možné detailně vysvětlit přínosy projektu i to, co bude potřeba udělat k jeho realizaci.  

   

  Možná vás zaujme i skutečnost, že společnost Philips vám může pomoci i s řízením a financováním vylepšení. S pomocí Projektových služeb a Kapitálových služeb osvětlení společnosti Philips může být vaše investice, pokud jde o čas, zatížení a finanční prostředky, minimální, případně nemusí být investice žádná.

   

  Případové studie

  Kontaktujte nás

   

  Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

   

  Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.