Návrhy

  Chytré nápady
  pro vaše podnikání

  Projekční služby

  Instalace nového osvětlovacího systému může být velmi složitá. Projektové služby společnosti Philips Lighting vám pomohou provést instalaci rychle, úsporně a s co nejmenším narušením vašeho podnikání. Celý projekt kompletně zařídíme, takže nebudete muset jednat s množstvím dodavatelů, zhotovitelů a dopravců. Nebo pokud už máte na místě svůj vlastní tým, budeme s nimi spolupracovat, abychom zajistili, že vše běží podle plánu.
  Lidé u stolu diskutují o projektu

  Správa projektu   

   

  Ať už jste do projektu zapojeni jakkoli, naši vedoucí projektů vám pomohou proměnit návrhy z kreslícího prkna ve skutečnost tak hladce, jak je to jen možné.

  Poradce a zaměstnanec diskutují o projektu

  Instalace vašeho systému

   

  Instalace osvětlovacího systému je nesporně nejdůležitější částí každého projektu. Je nezbytné, aby bylo vybavení řádně připraveno, pečlivě přizpůsobeno a zkontrolováno, pokud chceme, aby fungovalo přesně tak, jak má. Pokud svěříte instalaci společnosti Philips, můžete si být jistí, že bude spolehlivě fungovat i v daleké budoucnosti.

   

  Přestože existuje mnoho společností, které dokáží nainstalovat naše vybavení, nikdo nerozumí výrobkům Philips tak jako my. Proto také nabízíme oddělenou spolupráci pro osvětlovací projekty všeho druhu. A pokud už spolupracujete s vámi vybraným zhotovitelem, můžeme poskytnout profesionální a přátelskou podporu.

  Lidé u stolu diskutují o projektu

  Integrace a programování

   

  Můžeme také pomoci, když jsou požadavky projektu mimo standardní způsoby řešení osvětlení. Naši technici vám mohou pomoci začlenit osvětlení do vytápěcích systémů, hudebních systémů, vizuálních zobrazení a mnoha dalších druhů médií. Můžeme nabídnout odbornou podporu integrace. Můžeme například vytvořit ovládací systém na míru, pokud nebyl výrobcem vybavení dodán.

   

  POZNÁMKA: Některé služby nemusejí být dostupné ve všech zemích. Obraťte se na místního zástupce společnosti Philips.

  Případové studie

  Kontaktujte nás

   

  Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

   

  Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.