Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Systémy osvětlení pro

  kanceláře a průmyslové objekty

  Osvětlení v kancelářích a průmyslových objektech má velký vliv na pocity pohody, výkonnost a vitalitu pracovníků. Efektivně nasvícené a atraktivní prostředí vylepšuje vaši image, pomáhá vám najmout a udržet si hodnotné zaměstnance a zvýšit celkovou hodnotu vašeho zařízení.

   

  Systémy propojeného osvětlení společnosti Philips mohou přesně spravovat osvětlení v podniku díky kombinaci strategií ovládání, které vám umožní vytvořit optimální úrovně osvětlení pro splnění úkolů bezpečně a efektivně. Začleněním svítidel do sofistikovaných ovládacích prvků a komplexních řídicích systémů můžete zefektivnit své podnikatelské aktivity, zatímco šetříte energii a zajišťujete spokojenost zaměstnanců.

  Zvyšte celkovou hodnotu svého podniku

  Dokonalejší přehled pro efektivnější řízení  

   

  V systému propojeného osvětlení se inteligentní svítidla slučují s IT a elektrickou infrastrukturou zařízení. Systém osvětlení může fungovat jako vše prostupující platforma pro datovou komunikaci, neboť osvětlení je nainstalováno doslova všude, kam chodí lidé.

   

  Podniky mohou díky vybavení systému osvětlení integrovanými čidly získat dokonalý přehled o využívání svých prostorů, aby se poté mohly informovaně rozhodnout. Správci budov mohou využít tyto poznatky k optimalizaci dodávek světla a dalších zdrojů, jako vzduchotechniky a čištění, čímž se dostanou na dosah svým cílům v oblasti udržitelnosti a úspor nákladů.

  Budova podle Vašich představ

   

  Systémy propojeného osvětlení umožňují pracovníkům v kancelářích a průmyslových zařízeních chovat se jako majitel a provozovatel svých vlastních prostorů.

   

  Díky speciálně navržené aplikaci pro chytré telefony a informacím o poloze spravovaným systémem osvětlení můžete pracovníkům poskytnout kontrolu nad osvětlením v jejich určitých pracovních prostorech, dokonce i ve velkoprostorových kancelářích. Tím, že vylepšíte kvalitu a komfort osvětlení a že pracovníkům poskytnete větší kontrolu nad jejich prostředím, vám systémy propojeného osvětlení mohou pomoci udělat vaše pracoviště příjemnější a produktivnější.

  ostrost – osvětlení kanceláře

  Osvětlení funguje lépe, když si dobře rozumí s okolím

   

  Propojené osvětlení zjednodušuje a zefektivňuje plynulost práce pro řízení celkového systému osvětlení budovy. Ale hodnota systémů propojeného osvětlení společnosti Philips zde nekončí.

   

  Díky našemu otevřenému přístupu mohou být systémy propojeného osvětlení společnosti Philips zapojeny do automatizačních a jiných systémů v zařízení. Systém osvětlení se stává jedním prvkem v systému, který zahrnuje další důležité služby – například vzduchotechniku, přísun denního světla, sledování prostředí a chemických látek a jejich sladění.

   

  Protože jsou naše systémy propojeného osvětlení kompatibilní s dalšími, můžete vytvořit flexibilní řešení, která vyhovují vašim specifickým obchodním a provozním potřebám, čímž zvýšíte celkovou hodnotu svého zařízení a pomůžete přilákat a udržet si vysoce ceněné nájemníky.

  Osvětlení funguje lépe, když si dobře rozumí s okolím.

  Přizpůsobte si svou kancelář  

  Rozzařte svůj pracovní prostor  

   

  Osvětlení kanceláře může být mnohem víc než pouze funkční. Díky technologii Luminous Textile, interaktivním kobercům, nastavitelným bílému a dynamickému barvu měnícímu osvětlení LED můžete vytvořit vzrušující zážitky a kreativní pracovní prostory, které zvýší spokojenost zaměstnanců a vylepší produktivitu.

  Technologie Healwell pro snadněji ovládané osvětlení prostoru

  Osvětlujeme cestu pro lepší den

   

  Nedávný výzkum ukázal významnou souvislost mezi světlem a denním rytmem, vnitřními hodinami, které ovládají cykly spánku a bdění, stimulace a odpočinku. Správně navržené osvětlovací zážitky – druhy a množství světla ve správnou dobu a trvající správnou dobu – mohou mít pozitivní vliv na soustředění, odpočinek, spánková schémata a celkové pocity zdraví a pohody.

  Díky nastavitelnému LED osvětlení a časovatelným ovládacím systémům společnosti Philips můžete vytvořit „recepty“, které dodají optimální hladiny a vlnové délky světla v průběhu pracovního dne – čímž udělají z vaší kanceláře ideální místo pro přemýšlení, vytváření nových věcí a spolupráci.

  Alternativní text: Ovládejte své osvětlení pomocí ovládacích systémů společnosti Philips Lighting.

  Správná hladina světla, kde je ho třeba, a tehdy, když je ho třeba

   

  Společnosti Philips může díky jednoduchým a sofistikovaným ovládacím prvkům zaměřit osvětlení na různé užití v rozličných zónách nebo oblastech vašeho podniku. Pracovní osvětlení, běžné osvětlení, osvětlení v zasedacích místnostech, shromažďovacích prostorech a parkovacích garážích – to vše vyžaduje rozdílné minimální a ideální úrovně světla. Nastavení scenérie a časově nastavitelné stmívání vám v každém případě poskytnou jasný a flexibilní způsob, jak zajistit optimální dojem z osvětlení.

  Propojení s docházkovými systémy, čidly pohybu a přítomnosti, přísunem denního světla a ovládacími prvky stínění a dalšími inteligentními systémy podnikům umožňuje maximalizovat energetickou účinnost bez obětování pohodlí a efektivity osvětlení.

  Vyberte si systém, který je pro vás ten pravý


  Žádné unifikované nabídky

  Vymezení osvětlovacích systémů společnosti Philips začíná u vás – u vašeho podnikání, vaší organizace, vašich cílů.

   

  Odborníci na systémy společnosti Philips s vámi spolupracují, aby určili specifické možnosti systému, který potřebujete, a poté aby vám pomohli navrhnout systém, který tyto požadavky splňuje – nyní i v budoucnosti, jak se vaše podnikání vyvíjí a proměňuje.

   

  Najděte svého místního odborníka na systémy společnosti Philips

  Navrhneme váš osvětlovací systém

  svítidla + ovládací prvky + služby + podpora

  Nabídky balíčků

  Případové studie