Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Systémy osvětlení pro

  Maloobchod a pohostinství

  Stylový design a výborné osvětlení mohou přispět k vytvoření nezapomenutelné atmosféry, stejně jako věci, které prodáváte, jídlo, které podáváte, a kvalita vašeho povlečení.

   

  Systémy propojeného osvětlení společnosti Philips dodávají vašim obchodním a pohostinským prostorám novou úroveň s možností reagovat. Propojené osvětlení v sobě kombinuje inteligentní a intuitivní software pro správu osvětlení, digitální ovládací prvky a špičková svítidla společnosti Philips, čímž vám bude umožněno ovládání každého světelného bodu ve vašem prostředí z jednoho místa. Díky hlubším informacím o činnostech a požadavcích vašich zákazníků můžete nastavit osvětlení na míru, a tím vytvořit příjemnou a nezapomenutelnou atmosféru, zatímco budete dosahovat cílů v oblasti energetické účinnosti a udržitelnosti, které jsou základním kamenem vaší značky.

  To správné osvětlení
  kdekoliv lidé nakupují, jedí a odpočívají

  Dostávání vašeho nejlepšího světla do popředí

   

  Díky dynamickému LED osvětlení a ovládacím prvkům můžete objevit dokonalý odstín světla, který upoutá pozornost, vytvoří zalíbení a ukáže zboží. Abyste upravili atmosféru podle ročního období nebo denní doby nebo abyste dali vyniknout barvám specifických položek, použijte nastavitelné osvětlení s vysokým CRI.

  místo, kde chce každý být

  Udělejte ze svého prostoru místo, kde chce každý být

   

  Využijte dynamického osvětlení a ovládacích prvků k vytvoření jedinečného prostředí v obchodě, čímž dáte zákazníkům důvod zůstat a vracet se zpět. Proměňte svůj obchodní nebo pohostinský prostor v místo s proměnlivým a plně barevným LED světelným představením. Jde o dokonalý způsob, jak zajistit, aby se o vás povídalo a aby vaše značka zazářila.

  Obchod s módou House of Fraser

  Bezkonkurenční kontrola, stálá zákaznická spokojenost

   

  Naše inteligentní ovládací prvky a flexibilní, energeticky účinná profesionální svítidla zajišťují nejlepší – a spolehlivý – zákaznický dojem. Díky digitálním řešením ovládání z mnoha míst spojeným s inteligentními svítidly LED můžete pečlivě a konzistentně realizovat koncepci návrhu i v řetězci obchodů, restaurací či hotelů. Vymezte si optimální osvětlení pro různé vitríny nebo oblasti, poté je adaptujte a přizpůsobte osvětlovací vzor v každém obchodu nebo pohostinském prostředí. Vylepšete atmosféru hotelového pokoje nebo restaurace, zvýrazněte prodejní vitríny tím nejzajímavějším možným způsobem a ujistěte se, že je váš prostor ukázán způsobem, který zdůrazňuje jeho největší výhodu, zatímco maximalizuje úspory energie pomocí regulace na základě přítomnosti osob či regulace podle harmonogramu.

  Dejte svým zákazníkům to, co potřebují, 
  kdekoliv jsou  

  Online navádění, slevy v obchodě  

   

  Zákazníci často dělají obchodní rozhodnutí spontánně v obchodě. Zákazníci v dnešní době využívají své chytré telefony, aby získali různé druhy informací, když procházejí obchodem. Pokud najdou lepší nabídku, možná utratí své peníze u jiného prodejce, ať online nebo jinde.

   

  Systémy propojeného osvětlení společnosti Philips vám dávají způsob, jak nabídnout zákazníkům lepší zážitky při nakupování přímo v uličkách prodejny. Můžete online zkušenosti přeměnit na tržby v kamenné prodejně.

   

  Díky integrovaným čidlům a bezdrátové komunikaci dokážou systémy propojeného osvětlení vytvářet vnitřní polohovací systém, který umí zaměřit zákazníky v obchodě a umožní vám poskytovat jim cílené informace prostřednictvím speciálně vytvořených nákupních aplikací. Můžete zákazníkům poslat lepší informace o výrobcích nebo jim nabídnout speciální slevy – cokoliv potřebujete k uzavření obchodu.

  Video o propojeném osvětlení

  Krásná věc se stala cestou k avokádům. .

   

  Kde jsou avokáda? Nemějte starost, systém propojeného osvětlení společnosti Philips vám to poví!

   

  V systému propojeného osvětlení vám osvětlení obchodu nabízí prvotřídní profesionální osvětlení a zároveň precizní platformu pro vnitřní polohovací systém. Díky speciálně navrženým mobilním aplikacím pro nakupování se mohou nakupující nasměrovat k položkám na svém nákupním seznamu, objevit nové výrobky a dokonce i na základě své pozice v obchodě získat kupóny.

   

  Nyní můžete nakupujícím doručit relevantní informace a nabídky přesně tam, kde probíhá prodej, v okamžiku, kdy to nejvíce potřebují a nejvíce vnímají. Vylepšení nákupní zkušenosti tím, že vytvoříte blízké a dynamické spojení se zákazníky je výhodné pro všechny: větší pohodlí pro ně, více tržeb pro vás.

  Záběr ženy v supermarketu

  Vaši zákazníci zblízka a osobně

   

  Protože je osvětlení nainstalováno všude, kde lidé procházejí a nakupují, představuje dokonalou platformu pro vnitřní polohování. Vnitřní polohování funguje jako vnitřní GPS. Díky speciálně navrženým mobilním aplikacím s možností výběru můžete zákazníkům dát nejen informace a slevy založené na tom, v jaké jsou uličce, nebo na tom, před kterou vitrínou právě stojí, ale můžete také zaznamenávat jejich zvyky a preference, když jsou v obchodě, stejně jako sledujete jejich prohlížecí a nákupní chování online.

   

  Možnost hlubšího vhledu do chování zákazníka je zdrojem lepších informací o zákazníkovi, což vám dovoluje postupně vylepšovat zákaznickou zkušenost ve vašem obchodě a vylepšit vztah se zákazníkem a podpořit jeho věrnost. Díky prodejnímu prostředí, které je jak krásně osvícené, tak přizpůsobivé specifickým požadavkům každého vašeho zákazníka, můžete téměř zaručit, že se zákazníci do vašeho obchodu vrátí... a také o tom řeknou svým přátelům.

  Vyberte si systém, který je pro vás ten pravý


  Žádné unifikované nabídky

  Vymezení osvětlovacích systémů společnosti Philips začíná u vás – u vašeho podnikání, vaší organizace, vašich cílů.

   

  Odborníci na systémy společnosti Philips s vámi spolupracují, aby určili specifické možnosti systému, který potřebujete, a poté aby vám pomohli navrhnout systém, který tyto požadavky splňuje – nyní i v budoucnosti, jak se vaše podnikání vyvíjí a proměňuje.

   

  Najděte svého místního odborníka na systémy společnosti Philips

  Navrhneme váš osvětlovací systém

  svítidla + ovládací prvky + služby + podpora

  Nabídky balíčků

  Případové studie