Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Proměňování  

  obchodů v příběhy

  AmbiScene

  flexibilní osvětlení pro prodejní prostředí

  AmbiScene otevírá prodejcům nové dveře. Flexibilní možnosti osvětlení vám dávají nepočitatelně nových způsobů, jak přilákat zákazníky do vašeho obchodu a inspirovat je, aby se vraceli.

   

  Světelné efekty na míru budou odrážet vaši značku a pomohou návštěvníkům zorientovat se ve vašem obchodu. 

   

  Jediným stiskem tlačítka se může osvětlení obchodu AmbiScene změnit, aby se hodilo k novým kolekcím a motivům.

  Vytváření atraktivního prodejního prostředí s osvětlením AmbiScene společnosti Philips.

  Vylepšete požitek z nakupování

   

  Osvětlení Ambiscene může vylepšit každý krok na zákazníkově cestě. Zaujměte je fascinujícími fasádami. Přivítejte je lákavým prostředím. Efektem zvýraznění je naveďte ke zboží. V kabince jim pomozte vypadat dobře a od pokladny ať odcházejí s příjemnými vzpomínkami.

  Výloha v Markenstore v Německu osvícená pomocí AmbiScene společnosti Philips

  Případové studie

  Použití Ambiscene

  K vytvoření řešení AmbiScene je potřeba týmová práce. Do tohoto procesu se zapojí odborníci na marketing, architekti, návrháři osvětlení, technici, zaměstnanci obchodu a odborníci společnosti Philips. Vše začne návrhem, ve kterém se odrazí vaše firemní strategie. Poté poradce na osvětlení tento nápad promění v tvůrčí návrh.


  Poté je váš návrh AmbiScene oživen použitím špičkových světelných zdrojů, svítidel a ovládacích prvků. Díky osvětlovací technice společnosti Philips může být téměř každý nápad, který si lze představit, převeden do reality. A díky našim intuitivním rozhraním můžete snadno přeměnit a přizpůsobit atmosféru obchodu pro různé události.

  Osvětlení AmbiScene společnosti Philips vytváří jedinečnou zákaznickou zkušenost v obchodě s obuví Shoebaloo v Amsterdamu v Holandsku.

  Inspirováno AmbiScene

   

  AmbiScene není osvětlovací produkt. Jde o řadu flexibilních dynamických osvětlovacích systémů, které tvůrčími a vzrušujícími způsoby napomáhají vaší prodejní strategii. Osvětlení AmbiScene může být propojeno s dalšími technologiemi, a proto je lze použít k vytvoření interaktivních instalací, které zákazníci milují.

  Obchod s módou osvícený osvětlením AmbiScene společnosti Philips

  Kontaktujte nás

   

  Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

   

  Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.