Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Podpoření emocí a energie 

  fanoušků

  Arena Experience sportovní osvětlení

  Správné osvětlení je pro sportoviště zásadní. Ať se jedná o menší profesionální sportovní stadiony nebo obrovské multifunkční arény, ArenaExperience je to, co odliší průměrný zápas od opravdu vzrušující události.

   

  Výborná viditelnost na hřišti dopomůže hráčům k podání vrcholových výkonů. Osvětlení bez odlesků pomůže kamerám zachytit dění na sportovišti ve vysoké kvalitě a zajistí tak dalším divákům kvalitní zážitek.

   

  Jednoduše řečeno, Arena Experience promění vaše sportoviště v centrum světové kvality.

  arena-řešení-kino

  Jsem nadšený, že
  mohu pracovat

  se společností Philips na vytvoření toho nejlepšího prostředí pro ty, kdo nás podporují, aby si zde mohli užít zápasy Chelsea. Fotbalový klub Chelsea je znovu na špici inovace a těšíme se na mnoho dalších nezapomenutelných zápasů na Stamford Bridge pod tímto novým systémem osvětlení pomocí světlometů.”

   

  – Ron Gourlay, výkonný ředitel Chelsea FC

  Arena – vision

  Na hřišti


  Hrací prostor je to, kde se vše odehrává, ale je potřeba osvětlení pečlivě vybalancovat, aby si událost užili všichni. Příliš mnoho světla může rušit hráče a příliš málo může znesnadnit divákům sledování.


  Osvětlení pomocí světlometů ArenaVison LED vám umožní si vybrat ty správné hodnoty osvětlení pro každou příležitost, abyste potěšili fanouška jak doma, tak na sportovišti. Osvětlení pomocí reflektorů, které je bez blikání, umožňuje kamerám zachytit akci pro zpomalené přehrávání. Nastavení osvětlení se mění bezprostředně po stisku tlačítka, čímž vytvoří tu správnou atmosféru pro živou hudbu a jiná představení.

   

  Venkovní sportovní stadion osvětlený pomocí sportovního osvětlení společnosti Philips

  Světlomety ArenaVision LED

   

  Připravte se na pohlcující sportovní zážitek. ArenaVision LED osvětlení pro sportoviště nabízí vynikající jasnost vidění, účinný systém odvodu vznikajícího tepla a dlouhou životnost.

   

  LED svítidla ArenaVision jsou exkluzivně navržená pro sportovní aplikace. Multifunkční osvětlení je možno reguovat, přenastavovat, vypínat a zapínat pouhým stiskem tlačítka. Osvětlení je možné propojit s audiovizuálním systémem pro pokročilejší světelné efekty be.

   

  Další informace

  Atraktivní exteriér Friends areny ve Švédsku s architektonickým osvětlením od společnosti Philips Lighting

  V aréně

   

  Díky osvětlení vám vznikají zcela nové možnosti, jak přilákat do restaurací a obchůdků arény více zákazníků. Můžete vytvořit příjemné osvětlení v barvách sponzora nebo vytvořit tu správnou atmosféru pro tiskové konference, schůze a večírky.

   

  Osvětlení fasády může být spojeno s osvětlením hrací plochy pro dosažení připravených světelných efektů. Diváci budou celkových vizuálním dojmem uchváceni.

  Okolo arény

   

  Nejmodernější osvětlení vám umožní ušetřit peníze, vylepšit bezpečnost, vytvořit vzrušení, ještě než hosté vejdou do arény. Zajistěte, aby se na parkovištích cítili bezpečně díky LED osvětlení, které šetří energii. Naveďte je z podchodu do areny pomocí svítidel s nízkými nároky na údržbu. Z dálky je inspirujete pomocí LED osvětlení fasády, které promění vaši arénu v pamětihodnost.

  Olympijský stadion Guangzhou osvícený osvětlovacími výrobky společnosti Philips

  Nové osvětlení vyhrálo Ghelamco Arena klubu KAA Gent

   

  Na pomoc dostat se na přední místa v lize byl stadion KAA Gent, který má kapacitu 20 000 diváků, ozdoben nejmodernějším fasádovým osvětlením LED. Na vnějšku budovy je půl milionu diod LED, které vytvářejí úžasné světelné efekty s vlněním, příčným zeslabením, sekvencemi, stroboskopickými efekty a explozemi.

  Případové studie

  Videa

  ArenaVision LED

  Světová premiéra 

  v Ekinox areně pro ArenaVision LED
  Chelsea F.C.

  LED osvětlení hřišť

  Osvětlení pro sportoviště pro Chelsea F.C.

  Jak vám mohou naše
  služby pomoci?

  Philips vám nabízí kompletní portfolio služeb, které vám pomohou vyřešit několik úkolů a přispějí k minimalizaci rizik spojených s investicí. Naše služby jsou k dispozici samostatně, případně je možné je kombinovat a vytvářet na míru šité balíčky, jež vám zaručí koordinované řešení na klíč.

  Kontaktujte nás

   

  Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

   

  Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.