Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Udržuje vás

  v pohybu

  Svítidla pro tunelové osvětlení

  Každá zóna v tunelu má své vlastní požadavky co se týče návrhu osvětlení a výkonu. Například vchody do tunelů vyžadují vysoké hodnoty světla s malou nebo žádnou roztečí svítidel.

   

  Na rozdíl od toho osvětlení vnitřku tunelu by mělo mít nízké hodnoty s nebo bez roztečí svítidel. Díky našemu rozsáhlému portfoliu LED svítidel můžete vytvořit jakýkoliv koncept osvětlení, abychom vytvořili přesně tu správnou rovnováhu mezi viditelností, bezpečností a ekonomičností.

  Ikona pro tunelová svítidla

  Speciální design s diodami LED  

   

  Naše výrobky poskytují nejlepší výkon v každém způsobu užití v tunelu díky našemu nekompromisnímu zaměření se na vývoj LED svítidel. Vytvořili jsme výrobky pro každý koncept a nastavení osvětlení a díky širokému sortimentu kvalitních optik, abychom zajistili, že je náš projekt co nejefektivněji osvícen.

   

  Výhody

  • Vysoký výkon
  • Výjimečná efektivita
  Odraz tunelového světla v autě

  – nízké náklady na údržbu

   

  Tunely mají kvůli své povaze velmi omezené možnosti uzavření, aniž by byly způsobeny velké problémy. Naše snadné koncepty instalace a údržby maximalizují servisní možnosti našeho osvětlovacího schématu a minimalizují čas nutný pro údržbu. Zároveň jsou navržené pro ve své třídě nejdelší životnost.

   

  Výhody

  • Snadná instalace
  • Nízké náklady na údržbu
  • Nejvyšší možné provádění servisu
  • Dlouhá životnost
  Pracovníci opravující osvětlení v tunelu

  Posviťte si na cestu

   

  Naše svítidla osvětlují váš tunel pro nejvyšší standard pohodlí a bezpečí. Náš sortiment zahrnuje komplexní řadu optiky, které umožňují různé způsoby montáže, od montáže na střed nebo na římsu. Digitální ovládání a sledování podporuje prvky pro regulaci LED svítidel.

   

  Výhody

  • Výjimečný komfort
  • Nepřekonatelná bezpečnost

   

  Svítidla pro vysoké prostory v Meirském tunelu

  Systémový přístup

   

  Při navrhování všech našich LED svítidel nezapomínáme na celý systém. Takže všechna svítidla mají podobnou životnost, kdekoliv jsou použita. Tímto se minimalizují nepříjemnosti spojené s výměnou a zefektivňuje údržba, což všem zjednodušuje život.

   

  Výhody

  • Konzistentní životnost
  • Snadnější údržba

   

  Vchod do Lundby tunelu

  Související případy

  Portfolio svítidel pro tunelové osvětlení 

  • TunLite LED
   TunLite LED
   Provozovatelé tunelů potřebují pro motoristy, cyklisty a chodce osvětlení, které také minimalizuje náklady na energii a náročnou údržbu.TunLite LED je svítidlo založené na světelný...

  T-line

  Pohodlný koncept lineárního osvětlení LED, alternativy pro vnitřní zářivkové osvětlení

   

  Jak vám mohou naše
  služby pomoci?

  Philips vám nabízí kompletní portfolio služeb, které vám pomohou vyřešit několik úkolů a přispějí k minimalizaci rizik spojených s investicí. Naše služby jsou k dispozici samostatně, případně je možné je kombinovat a vytvářet na míru šité balíčky, jež vám zaručí koordinované řešení na klíč.

  Kontaktujte nás

   

  Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

   

  Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.