Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  ArenaVision

   

  LED osvětlení pro stadiony umocňuje neuvěřitelné zážitky

  Vytvořte vzrušující divácké zážitky pro arény a stadiony

  Vdechněte každé události život vzrušujícími světelnými show, které uchvátí fanoušky na stadionu a diváky živého vysílání. Neuvěřitelné světelné efekty podnítí vzrušení a pomohou sportovním týmům a účinkujícím lépe navázat kontakt s diváky.

   

  Ve společnosti Philips Lighting pomáháme pořadatelům vytvářet prostřednictvím osvětlení pro stadiony bezkonkurenční divácké zážitky. Díky našemu systému ArenaVision můžete přizpůsobit osvětlení jakékoli sportovní nebo zábavní události, což vám umožňuje diverzifikovat tržby. LED osvětlení pro stadiony splňuje požadavky na vysílání a může také pomoci snížit provozní náklady a současně zlepšit udržitelnost.

  Juventus představuje ArenaVision

  Přehled výhod ArenaVision 

  Klikněte pro zvětšení

  Zlepšete zážitky diváků

  Vytvořte atraktivní světelné efekty synchronizované se zvukem a hudbou a díky tomu bude každý zápas a show divácky přitažlivější.

  Diverzifikujte toky příjmů

  Získejte neuvěřitelné osvětlení pro prvotřídní zábavní události a přilákejte nové partnery díky strategii multifunkčního využití místa konání.

  Splňujte nejnovější normy na vysílání a normy sportovních federací

  LED osvětlení bez blikání splňuje normy na vysílání v HD kvalitě a vysílání velmi zpomalených záběrů

  Vytvořte bezpečné místo konání

  Vysoce kvalitní osvětlení zajišťuje bezpečnost, pohodlí hráčů a fanoušků a jejich soustředěnost na hru a současně zlepšuje divácké zážitky.

  Snižte provozní náklady

  Zlepšete udržitelnost a zefektivněte údržbu pomocí energeticky účinného LED osvětlení a ovládacích prvků.

  Co umožňuje ArenaVision

  ArenaVision je systém osvětlení, který nabízí plnou ovladatelnost a vzdálené monitorování, a zároveň komunikuje se systémy pro správu budov. Díky síti speciálních ovládacích prvků a softwarovým aplikacím jde o rozšiřitelné a flexibilní řešení osvětlení, které umí vyhovět specifickým potřebám vašeho stadionu. Chcete-li maximalizovat hodnotu, můžete si zvolit z následujících tří balíčků: 

  Jak to funguje

  ArenaVision: ovládejte osvětlení stadionů odkudkoli pomocí mobilního přístupu

  Mobilní přístup

   

  Pomocí mobilních zařízení může váš tým ovládat systém ArenaVision prakticky odkudkoli. Může rozsvěcet a zhasínat světla, stmívat je a snadno spravovat předvolené scény osvětlení. Je také možné provádět monitorování a odstraňovat závady osvětlení vzdáleně. Přizpůsobené rozhraní poskytuje vašemu týmu kompletní kontrolu nad systémem.

  ArenaVision: LED sportovní osvětlení vhodné pro vysílání

  Osvětlení světlomety vhodné pro vysílání

  Dosáhněte vždy dokonalého vysílání díky vysoce kvalitnímu osvětlení hrací plochy bez blikání. Osvětlení splňuje normy na vysílání a normy sportovních federací. LED světlomety ArenaVision jsou namířeny tak, aby zajistily dokonalou horizontální a vertikální jednotnost světla pomocí osmi různých dostupných druhů optiky, které splňují potřeby osvětlení vašeho stadionu.

  Značná rozšiřitelnost

  LED světlomety ArenaVision se ovládají pomocí skříně předřadníku, která umožňuje jejich zapínání/vypínání, stmívání a tepelné řízení. Speciální ethernetová řídicí síť s protokolem Art-Net a síťovými uzly DMX propojuje všechny součásti systému v rozšiřitelné a flexibilní architektuře osvětlení.
  ArenaVision: okamžité světelné show pro stadiony díky předvoleným scénám osvětlení

  Okamžité světelné show

  Správci stadionů a technici mohou okamžitě aktivovat atraktivní LED světelné show pomocí předvolených scén osvětlení uložených v centrálním ovladači systému osvětlení ArenaVision. Scény osvětlení mohou obsahovat světla, zvuk a video a pomohou pořadateli vytvořit atmosféru a navodit vzrušenou náladu stisknutím tlačítka.

  Vlastní světelné show

  Pro speciální události můžete externím produkčním týmům udělit přístup k systému ArenaVision prostřednictvím konzole pro externí akce. Umožňuje jim synchronizovat vaše osvětlení stadionu ArenaVision pomocí vlastních profilů osvětlení a speciálních efektů poskytovaných účinkujícími, týmy a sponzory.

  Případové studie

  Kontakt

  Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
  s případnými dotazy. 

  Prohlédněte si další systémy osvětlení pro vaše místo konání