Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  GreenParking

   

  Bezdrátové LED osvětlení parkovišť se snímači

  Šetřete energii, snižte náklady a současně zvyšte bezpečnost

  Osvětlení parkovacích stání může být nákladné, zvláště pokud se používá nepřetržitě. GreenParking je bezdrátový LED systém osvětlení parkovišť, který snímá přítomnost osob a vozidel a poskytuje osvětlení podle potřeby, šetří energii a snižuje náklady až o 80 %.

   

  LED světla s detekcí přítomnosti, flexibilním stmíváním a dlouhou životností vyznačující se minimální údržbou vám umožňují vytvářet udržitelnější osvětlení parkovišť a současně zvyšují bezpečnost a pohodlí návštěvníků.

   

  Díky intuitivním bezdrátovým ovládacím prvkům se toto řešení typu „plug-and-play” snadno instaluje a programuje na nových i stávajících parkovištích.

  Systém Pacific LED Green Parking

  Přehled výhod GreenParking 

  Osvětlení parkovišť GreenParking od společnosti Philips Lighting nabízí rychlou návratnost investice, úsporu energie a nákladů.

  Ušetřete až 80 % na provozních nákladech

  Energeticky účinná LED světla a technologie chytrého ovládání snižují spotřebu energie.

  Omezte zbytečné svícení

  Díky detekci přítomnosti a zónovému stmívání se osvětlení parkoviště aktivuje podle potřeby.

  Udržujte bezpečnost návštěvníků

  Upravte zóny osvětlení parkoviště tak, abyste optimalizovali viditelnost, bezpečnost a komfort.

  Snižte náklady na údržbu

  LED svítidla vydrží déle a méně často je nutné je měnit.

  Snadno provádějte modernizaci

  Jednoduše modernizujte a přidávejte nová svítidla a konfigurujte je pomocí bezdrátových ovládacích prvků typu „plug-and-play”.

  Připravte své parkoviště na budoucnost

  Náš rozšiřitelný systém světel pro parkoviště funguje se staršími i novými zařízeními.

  Co umožňuje GreenParking

   

  Systém GreenParking od společnosti Philips Lighting je bezdrátový LED systém osvětlení, který šetří energii díky detekci přítomnosti a zónám osvětlení. 

  Jak to funguje


  GreenParking je bezdrátový systém osvětlení, který v sobě spojuje dlouhou životnost a energetickou účinnost LED technologie s ovládacími prvky, snímači a možnostmi nastavení zón s cílem zvýšit bezpečnost a snížit náklady.

  Výběr je na vás

   

  Systém GreenParking lze nainstalovat jedním ze dvou způsobů: buďto kombinací LED svítidel Pacific s dlouhou životností s bezdrátově ovládanými jednotkami detekce, nebo pomocí LED svítidel Pacific s integrovaným snímačem. Svítidla jsou voděodolná a vydrží i v náročném prostředí.

   

  S každou nabízenou možností získáte detekci přítomnosti, automatické stmívání a vynikající kvalitu světla beze změny barvy. Externí snímače lze nainstalovat na stěnu nebo na strop tak, jak to nejlépe vyhovuje uspořádání vašeho parkoviště, přičemž integrované snímače eliminují potřebu instalace dalšího hardwaru. 

   

  Nejnovější generace LED svítidel Pacific je prvním kruhovým úsporným svítidlem v řadě produktů optimalizovaných pro servisní model kruhového osvětlení. Svítidla jsou navržena tak, aby využívala přírodní zdroje více efektivně a obnovitelně, čímž dochází k uzavření smyčky materiálů podle principů kruhové ekonomiky. Díky modulární montáži a konstrukci je údržba snadná a je možné provádět jednoduchou modernizaci. Nabízí také optimální výkon v průběhu celé své životnosti.

  Osvětlení parkovišť GreenParking od společnosti Philips Lighting nabízí rychlou návratnost investice, úsporu energie a nákladů.

  Případové studie

  Kontaktujte nás

  Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
  s případnými dotazy

  Prohlédněte si další systémy osvětlení pro vaši budovu