Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Interiérové polohování

   

  Dokonalé osvětlení, precizní umístění

  Personalizace pro zákazníky, informace pro vás

  Chytré telefony již poskytují dostatek informací pro zákazníky. Pomocí aplikací a služeb podporujících interiérové polohování od společnosti Philips můžete personalizovat mobilní zkušenosti ve vašem obchodě a současně zobrazit schémata, která pomohou vylepšit pohodlí zákazníků a podpořit věrnost vaší značce.

   

  Zdokonalte zkušenosti zákazníků pomocí propagace v obchodě na základě polohy a poskytněte tak zákazníkům nové důvody ke koupi a prodloužení doby setrvání ve vašem obchodě. Nalezení cesty pomůže provést návštěvníky obchodem a zlepšuje efektivitu zaměstnanců při jejich každodenních úkolech, jako je doplňování zásob nebo vychystávání objednávek. Pomocí aplikace pro chytré telefony jsou zákazníci nasměrováni přímo ke zboží, které hledají, zatímco data shromažďovaná ze systému mohou poskytovat informace o efektivitě marketingových kampaní v obchodě. Mohou vám rovněž pomoci optimalizovat uspořádání vašeho obchodu.

  Přehled výhod interiérového polohování

  Technologie interiérového polohování vám umožňuje poskytovat mobilní zážitky ve vašem obchodě a současně odhalit chování a tužby zákazníků.
  Uspořte energii

  Poskytněte zákazníkům osobitý mobilní zážitek

  Ať se v obchodě zákazníci nacházejí kdekoli, mohou svá chytrá zařízení použít k nalezení cesty k produktům, které požadují. Tím se pro ně nakupování stává snazším a pohodlnějším.

  Uspořte energii

  Prodlužte dobu setrvání zákazníků ve vašem obchodě a poskytněte jim nové důvody ke koupi

  Zásluhou propagace a upozornění na základě polohy jsou zákazníci více zapojeni, pravděpodobně setrvají v obchodě déle a s vyšší pravděpodobností uskuteční nákup*.

  Uspořte energii

  Zvyšte výkonnost

  Váš systém interiérového polohování poskytuje údaje o poloze za účelem optimalizace uspořádání obchodu, zlepšení průchodu obchodem a vyhodnocení efektivity marketingových kampaní na základě toho, jak zákazníci využívají prostor.

  Uspořte energii

  Zvyšte produktivitu

  Zvyšte efektivitu zaměstnanců pomocí přesných dat v reálném čase, která vám pomohou nasměrovat zaměstnance k řešení problémů, doplnění zboží, vychystání objednávek a poskytování podpory na základě polohy.

  Uspořte energii

  Zajistěte soukromí zákazníků

  Náš systém nevyžaduje, neshromažďuje ani neukládá osobní údaje a poloha mobilního zařízení je zaznamenávána anonymně.

  * Na základě výzkumu u několika obchodníků a poskytovatelů polohových služeb

  Co umožňuje interiérové polohování

   

  Náš systém interiérového polohování změní síť osvětlení vašeho obchodu na infrastrukturu sdílení dat.

  Jak funguje interiérové polohování

  Systém interiérového polohování od společnosti Philips používá LED svítidla, která se vyznačují technologií viditelné světelné komunikace (VLC), a speciální mobilní aplikaci daného obchodu. Jakmile si uživatel stáhne a otevře aplikaci na svém mobilním zařízení, může detekovat jedinečný kód z každého svítidla a přesně tak označit svou polohu na digitální mapě obchodu. Zákazník nebo zaměstnanec nyní může aplikaci používat k procházení obchodu, vyhledání zboží v regále a přijímání polohových služeb v rámci daného místa.

   

  Software systému osvětlení lze aktualizovat tak, aby se přizpůsobil jakémukoli uspořádání, změnám v zásobách nebo jiným informacím daného místa. Systém interiérového polohování nevyžaduje další instalaci, údržbu nebo napájení.

  Interiérové polohování od společnosti Philips se dodává s SDK pro platformy iOS a Android a cloudovými službami, které mohou majitelé obchodů nebo jejich vývojáři aplikací použít k integrování polohových možností do jejich mobilních aplikací a poskytování okamžitých polohových služeb.

  Informace shromážděné ze systému interiérového polohování jsou uloženy v cloudu, což majitelům obchodů umožňuje získávat informace o tom, jak se zákazníci v obchodě pohybují, kde setrvávají a jak se chovají v daném prostoru. Díky tomu mohou zákaznické zkušenosti dále optimalizovat a zlepšovat.

  Aplikace systému interiérového polohování – Technologie viditelné světelné komunikace – Cloudové služby – Informace o zákaznících | Infografika
  Společnost Philips Lighting spolupracuje s globálními inovátory v oblasti technologií a pomáhá obchodníkům měnit nakupování pomocí interiérového polohování

  Partnerský program Location Lab

  Spolupracujeme s inovátory v oblasti technologií, abychom vám mohli pomoci změnit zkušenosti zákazníků v kamenném obchodě prostřednictvím interiérového polohování.
  Program YellowDot od společnosti Philips Lighting certifikuje konkurenční LED svítidla pro použití s technologií interiérového polohování

  Program YellowDot

  Jakýkoli výrobce LED svítidla si může otestovat a ověřit, zda jsou jeho svítidla kompatibilní s naší technologií interiérového polohování. Učinit tak může prostřednictvím našeho programu YellowDot.

  Případové studie

  Kontakt
  Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
  s případnými dotazy. 

  Prohlédněte si další systémy osvětlení pro váš obchod