Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  SpaceWise

   

  Flexibilní, energeticky úsporné LED osvětlení pracovního prostoru

  Spravujte své osvětlení 

  SpaceWise je inovativní systém LED osvětlení se zabudovaným bezdrátovým ovládáním, který umožňuje nakonfigurovat různé světelné zóny a jejich pomocí uspořádat kancelář. Ovládací prvky osvětlení umožňují přesné stanovení zón, takže jsou plně osvětleny pouze obsazené plochy vaší kanceláře. Neobsazené plochy zůstanou osvětlené pouze v základní úrovni osvětlení – úspora energie, aniž by došlo k omezení vizuálního komfortu.

   

  Osvětlení lze také nastavit v rámci zón tak, aby vyhovovalo preferencím osob pracujících v daných oblastech. Dojde tak k vytvoření lákavého a pohodlného prostředí pro každého. A když se lidé cítí pohodlně, jsou produktivnější.

  Bezdrátově ovládaný systém osvětlení – Philips SpaceWise

  Přehled výhod SpaceWise

  Energeticky úsporné osvětlení s detekcí přítomnosti snižuje náklady na energii
  Uspořte energii

  Uspořte energii

  LED svítidla a integrované snímače snižují spotřebu energie až o 70 %

  Uspořte energii

  Snižte náklady

  Automatické stmívání zajišťuje, že za osvětlení platíte jen tehdy a tam, kde je ho právě třeba

  Uspořte energii

  Zajistěte vizuální komfort

  Nastavte úrovně osvětlení tak, abyste zachovali pohodu, produktivitu a pocit bezpečí vašich zaměstnanců

  Uspořte energii

  Snadná instalace a flexibilita

  Instalace je snadná a bezdrátové ovládací prvky zajišťují, že systém lze snadno překonfigurovat tak, aby odrážel změny v uspořádání kanceláře

  Uspořte energii

  Chraňte planetu

  Udržitelná LED technologie nejenom pomáhá životnímu prostředí – pomáhá i vám dodržovat předpisy a kvalifikovat se k získání osvědčení Green Building Certification 

  Jak funguje SpaceWise

   

  SpaceWise vám umožňuje nakonfigurovat světelné zóny, které se aktivují pomocí snímače tehdy, když jsou v nich přítomny osoby.

  Stavební prvky systému

  Řada LED svítidel SlimBlend zlepšuje vaše pracovní prostředí a poskytuje vysoce kvalitní světlo a atraktivní design. Pokud pracuje jako součást bezdrátového systému ovládání SpaceWise, lze dosáhnout dalších úspor energie poskytováním správného množství světla pouze tehdy a tam, kde je ho potřeba.

   

  Každé svítidlo má integrovaný snímač denního světla, který sdílí informace o obsazenosti v bezdrátové síti. Snímač denního světla zajišťuje poskytování správného množství světla na pracovišti, když jsou přítomni zaměstnanci, což zaručuje vizuální komfort.

   

  Bezdrátová technologie SpaceWise se vyznačuje funkcí času prodlevy a je flexibilním intuitivním řešením ovládání pro snadné dosažení úspory energie a spokojenosti uživatelů. Lze ji snadno nakonfigurovat pomocí nástroje pro uvedení do provozu přímo v aplikaci. Aplikace nabízí možnost flexibilního přizpůsobení nastavení osvětlení ve vaší kanceláři a úpravy nastavení osvětlení, pokud se uspořádání kanceláře změní.

  SpaceWise – zakázkové řešení pro pracovní prostor
  Kancelářské osvětlení odpovídající normám, které snižuje náklady na energii a náklady na údržbu.

  Obdélníkové svítidlo SlimBlend, závěsná montáž

  Čtvercové svítidlo SlimBlend nabízí efekty zvyšující pohodlí, jako je rozptýlené osvětlení, které splyne s architekturou stropu

  Čtvercové svítidlo SlimBlend, zapuštěná montáž 

  Služby pro systém SpaceWise

  služby během životního cyklu

  Služby během životního cyklu

  Ochraňte investici do své kanceláře pomocí balíčku služeb na míru od společnosti Philips Lighting, který zajistí dlouhodobý výkon a bezproblémový provoz.

  Případové studie

  Kontakt

  Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
  s případnými dotazy. 

  Další informace o systémech osvětlení pro vaši budovu