Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Přineste bílé světlo

  do svého světa

  Světelné systémy CosmoPolis

  Udělejte ze svého nočního města pomocí CosmoPolis příjemnější místo. Tento světelný zdroj produkuje čisté bílé světlo, které zlepšuje vzhled okolí a vytváří přívětivou atmosféru.

   

  CosmoPolis nejen pomáhá přilákat více lidí do centra vašeho města, ale také vám pomáhá snížit provozní náklady a minimalizovat uhlíkové emise. A protože bílé světlo umožňuje lidem lépe vidět a jasněji rozlišovat barvy, zvyšuje CosmoPolis také bezpečnost na ulicích.

  Lidé procházejí náměstím dobře osvětleným bílým světlem Philips

  Úspora vašich peněz

   

  Přejděte na úsporné bílé světlo. CosmoPolis je o 30–70 % energeticky účinnější než ostatní běžné zdroje bílého světla, což znamená, že utratíte méně za elektřinu. Světelné zdroje si navíc zachovávají svou jasnost až do konce své dlouhé životnosti, což má za následek nižší náklady na údržbu a výměnu.

  Kromě toho lze díky vysokému jasu světelných zdrojů CosmoPolis zvětšit rozestupy mezi sloupy svítidel, což pomáhá snižovat počáteční náklady.

  Philips CosmoPolis účinně osvětluje tramvajovou zastávku
  Exteriér budovy osvětlený bílým světlem Philips

  Osvětlení šetrné k planetě

   

  CosmoPolis pomáhá ekologii. CosmoPolis spotřebovává o 50 % méně energie než osvětlení rtuťovými výbojkami, což ročně ušetří více než 100 kg CO2 na jeden světelný zdroj. Dlouhá životnost navíc znamená méně výroby a recyklace a menší velikost svítidla zmenšuje objem při balení a převozu.

  Díky svému potenciálu na úsporu energie byla svítidla Cosmopolis vyhlášena výrobkem Philips Green Flagship.

  Posviťme si na Porto

  Obec Porto v Portugalsku chtěla osvětlení přívětivé k životnímu prostředí, které by snížilo náklady na energii, potřebu údržby a zlepšilo atmosféru. Svítidla MASTER CosmoWhite a MASTER CityWhite byla ideálním řešením. CosmoWhite šetří energii, snižuje emise CO2, neobsahuje olovo a má nízký obsah rtuti. Svítidla používají elektronické předřadníky PrimaVision, které mají životnost 60 000 hodin.

   

  Teplá bílá měla dramatický dopad na noční atmosféru v centru Porta. Lidé sedící u stolů na ulici se nyní cítí, jako by byli v kavárně, a ne venku, a náměstí vypadají větší a přívětivější.

  Lidé procházejí ulicí osvětlenou svítidly Philips