Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Okamžitý

  účinek

  Optika PerfectAccent

  Na prvním dojmu záleží. Ukažte pomocí špičkového bodového osvětlení svým zákazníkům, že nabízíte přesně to, co hledají. Optika PerfectAccent doplňuje svítidla LED a napomáhá vytvoření homogenního rovnoměrného osvětlení s přesnými paprsky. Barvy vypadají lépe, předměty působí lákavěji a vaše prostředí bude ještě o něco svůdnější.
  Svítidlo Philips s reflektory PerfectAccent příjemně osvětluje supermarket Edeka.

  Jak může optika PerfectAccent pomoci vám?

   

  Optika PerfectAccent, která je k dispozici v široké škále pro různá svítidla LED, vytváří dokonalé světelné paprsky, které vylepší dojem i vzhled jakékoli místnosti.

  Maloobchodní vitríny díky homogenním paprskům světla, které zlepšují vnímání barev a textury, doslova vyskakují zákazníkům před očima. Výsledkem je, že předměty jsou okamžitě zobrazeny v nejlepším světle.

   

  Prostředí pohostinství získává s osvětlovacími efekty, ze kterých čiší pohodlí a úroveň, jakýsi faktor údivu. Rovnoměrné paprsky jsou zbaveny světelného čeření či jiných kazů, a proto vyvolává místnost vyvážený a luxusní dojem.

  Jak optika PerfectAccent funguje?  

   

  Vítá vás technologie zítřka. Optika PerfectAccent, která využívá speciální reflektor s povrchem podobným plástvím, zvyšuje celkový světelný tok, aniž byste potřebovali více energie.

   

  Optika s více fasetami odráží a směřuje světlo ze zdrojů LED tak, že dosahuje rovnoměrné a čisté divergence svazku. Díky flexibilním možnostem povrchové úpravy ve formě je možné tento jedinečný návrh kombinovat jak se zrcadlovým, tak s matným odrazným povrchem.

  Optika s povrchem ve tvaru pláství ukazuje, jak PerfectAccent zvyšuje celkový světelný tok, aniž by rostla spotřeba energie.

  Trvanlivost a odrazivost nové generace

   

  Optika PerfectAccent je potažena mimořádně čistým povlakem, který byl speciálně vyvinut pro reflektorové systémy s více fasetami. V zájmu vyšší robustnosti pokrývá speciální ochranná vrstva i odrazný povlak. Výsledek? Celková odrazivost dosahuje neuvěřitelných 98 %. To je o 10 % více, než má leštěný hliník!

  Čistší, plynulejší paprsky

   

  Správné množství světla, přesně tam, kde ho chcete mít. Reflektory s více fasetami dosahují homogenní distribuce světla, bez rušivých míst s jinou úrovní světla, které obvykle u bodových světel pozorujeme. Všimněte si plynulého přechodu ze středu paprsku k jeho kraji.

  /content/dam/b2b-li/en_AA/systems/PerfectAccent/perfectaccent-led-optic.jpg

  Optika PerfectAccent vysílá zcela čistý svazek s rovnoměrnou divergencí.

  /content/dam/b2b-li/en_AA/systems/PerfectAccent/conventional-led-optics.jpg

  Optika běžných LED vytváří vnímatelné „čeření“.

  Barvy, které těší a inspirují

   

  V maloobchodním prostředí zákazníci chtějí přesně vědět, co dostanou. PerfectAccent ukazuje výrobky v nejlepším světle, zachycuje jejich skutečné barvy.

   

  Rovnoměrná distribuce světla eliminuje různé barevné odchylky, které se často objevují a kazí vzhled maloobchodních vitrín se zvýrazňujícím osvětlením. Kromě toho pomáhají speciální ploché čočky s odrazným povrchem s fasetami ve tvaru pláství (čiré nebo matné) korigovat kazy způsobující barevné odchylky. Výsledkem je, že je předmět zobrazen v rovnoměrnějším podání.

  Maloobchodní prodejna líbivě osvětlená s využitím optiky Philips PerfectAccent

  Bezpočetné možnosti využití LED

   

  Využití optiky PerfectAccent neznamená, že musíte pořizovat všechna svítidla nová. Optika je vhodná pro většinu bodových světel LED a je možné ji instalovat bez úprav stávajícího svítidla. Možnosti divergence svazku zahrnují úzký bod, bod, úzký světlomet a světlomet. Máte tak bohatý výběr možností zvýrazňujícího osvětlení.

  Video o svítidlech StyliD a LuxSpace Accent využívajících reflektor PerfectAccent

  Případové studie

  Kontaktujte nás

   

  Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

   

  Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.