Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Dokonalé světlo,
  perfektní navigace

  Systém Philips Indoor positioning umožňuje rychlou a přesnou orientaci v obchodních centrech a velkých obchodech, skladech, letištích, nádražích, zdravotnických zařízeních, muzeích, galeriích a jiných rozsáhlých objektech. Je přímou součástí osvětlení, takže pro jeho zavedení nepotřebujete žádnou novou infrastrukturu, další zařízení ani dodatečné zdroje energie. Interiérová navigace Philips vám pomůže zvýšit prodeje, loajalitu a spokojenost zákazníků, klientů, návštěvníků i zaměstnanců. A přitom snížíte náklady na osvětlení a údržbu.

  Vnitřní navigace Philips Indoor Positioning
  Interiérová navigace Philips pro nákupní centra

  Obchodní centra, obchody a supermarkety

   

  Lepší výsledky pro obchodníky, pomoc pro nakupující
  S Philips Indoor positioning můžete svým zákazníkům zpříjemnit nakupování. Získají aktuální informace o právě probíhajících akcích nebo nejvhodnější nákupní trase podle svého nákupu přímo do telefonu – přesně podle jejich potřeb a požadavků, což zvýší jejich loajalitu a přitom dále rozšíří možnosti vašich marketingových akcí.

  Interiérová navigace Philips Indoor Positioning pro letiště

  Letiště, nádraží, garáže


  Konec hledání cesty na cestách

  Orientace na velkých letištích, nádražích nebo i třeba v garážích může být často složitá, přitom s interiérovou navigací Philips mobilní zařízení cestujícího přesně ví, kde se jeho majitel zrovna nachází. Možnosti poskytované systémem Philips Indoor positioning jsou opravdu široké. Od jednoduchých orientačních plánků ukazující přesnou polohu a ukázání trasy do požadovaného místa po plnou integraci do aplikací dopravců. 

  Vnitřní navigace Philips Indoor Positioning pro nemocnice

  Nemocnice, úřady, budovy veřejné správy


  Pacienti ani občané již nemusí bloudit

  Pacientům, pro které je často stresující již samotná návštěva zdravotnického zařízení, poskytne systém Philips Indoor positioning informace, jak nalézt to správné oddělení a ordinaci, čímž jim odpadne část stresujících starostí. Snadné to budou mít při jejich hospitalizaci i jejich návštěvy. S interiérovou navigací Philips mobilní zařízení přesně ví, kde se jeho majitel zrovna nachází, a ten může v jednoduchém orientačním plánku vidět trasu do požadovaného místa. 

  Vnitřní navigace pro muzea a galerie od společnosti Philips Lighting

  Muzea, galerie


  Snadná orientace i více informací o exponátech
  Díky interiérové navigaci Philips mobilní zařízení návštěvníka přesně ví, kde se jeho majitel nachází a ukazuje mu relevantní trasy, doplňující údaje o exponátech, nebo další interaktivní informace o vystavených objektech a jejich autorech. Vtáhnete návštěvníky více do prohlídky a odnesou si tak lepší zážitek, o který se určitě podělí dále – a vám se tak zvýší návštěvnost. 
  Interiérová navigace Philips Positioning pro kanceláře a kancelářské budovy

  Kanceláře a sklady


  Jednodušší orientace 
  S Philips Indoor positioning je orientace ve skladech mnohem jednodušší, aplikace ušité na míru mohou plánovat optimální trasy pro jednotlivé pracovníky a měnit je na základě jejich polohy a aktuálních požadavků. Interiérová navigace Philips ale najde využití i v dalších pracovních prostorách.

  Chcete se dozvědět více?

   

  Dotazy ohledně Vašich projektů Vám rád zodpoví náš odborník na IPS systémy, Martin Vítek.

  Martin vitek