Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Stavíme řešení

  podle vašich potřeb

   

   

  Proč vybrat Philips?

  Philips vám pomůže dosáhnout více tím, že se dostane do samotného srdce vaší organizace. Začínáme tím, že se snažíme pochopit výzvy vaší firmy a její cíle v oblasti udržitelnosti, chceme zjistit, čím je vaše zařízení odlišné. Vzhledem k našim rozsáhlým zkušenostem ve zdravotnictví a díky přístupu k nejnovějším inovacím můžeme poté určit, jaké osvětlení nabízí nejvhodnější řešení vašich potřeb.
  Snímkovací místnost s nemocničním osvětlením od společnosti Philips

  Snadnější rozhodování

  Výběr mezi různými možnostmi osvětlení může položit na vaše ramena pořádné břemeno. Společnost Philips je jedinečná v tom, že vám dokáže tento proces zjednodušit. Určíme nejvhodnější světelné systémy pro vaše potřeby a dáme vám nestranné informace o jejich charakteristikách, nákladech a potenciálu šetření energií. A aby bylo vše dlouhodobě ještě snadnější, od samotného začátku pamatujeme i na problematiku údržby.
  Lékař a dítě si hrají se světlem.

  Jeden dodavatel, jeden balíček

  Získání udržitelného systému osvětlení může být dost komplikované. Usnadňujeme to tím, že dodáváme kompletní balíček. Od definice a návrhu projektu po dopravu, instalaci a financování nového nemocničního osvětlení – Philips disponuje odbornými znalostmi pro všechny tyto kroky.

   

  Zadat zakázku jednomu dodavateli znamená méně času stráveného administrativou. Když se rozhodnete pro Philips, máte možnost získat prodlouženou záruku a odbornou podporu.  Naše volitelné výukové programy zlepší znalosti vašeho personálu a umožňují maximalizovat potenciál vašeho osvětlovacího systému.

  Lékaři převážejí pacienta pod nemocničním osvětlením Philips.

  Čtyřfázový přístup společnosti Philips

   

  Philips využívá svých odborných znalostí a zkušeností se všemi aspekty životního cyklu projektu, abyste mohli ze svého nového osvětlení získat maximum. Náš přístup lze rozdělit do čtyř fází:

  Nemocnice příjemně osvětlená nemocničním osvětlením Philips
  Plán – Pomocí rozhovorů se snažíme porozumět, jaké máte ambice a cíle. Během tohoto kroku hledáme příležitosti k vytvoření udržitelného a inovačního pracoviště pomocí osvětlovacích technologií.
  Návrh – Provedeme posouzení aktuální situace přímo na místě a následně začneme vytvářet návrhy na scénáře energeticky úsporného osvětlení.
  Konstrukce – Po dohodnutí optimálního řešení zajistí Philips dodávku systému a jeho instalaci naším týmem.
  Řízení – Budete-li si to přát, můžeme monitorovat, udržovat a modernizovat vaše ekologicky šetrné nemocniční osvětlení, kdykoli to bude nezbytné.

  Naším posláním je na celém světě zvyšovat úroveň zdraví a kvality života.

  Inovace znamená pro svět skutečnou změnu. Snažíme se pomocí nových technologií dělat svět zdravějším a udržitelnějším.

   

  Naším posláním je zlepšit do roku 2025 životy tří miliard lidí. Nedílnou součástí tohoto závazku je zvýšení udržitelnosti ve zdravotnickém prostředí a pomoc pacientům, pracovníkům i komunitám.

  Vyšší kvalita života lidí