Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Běžné svítidlo, nebo

  špičkový moderní produkt?

  Když jde o kvalitu osvětlení, skuteční profesionálové volí Philips CoreLine 

  Chytrý montážník nikdy neodmítne možnost ušetřit čas a peníze. S LED svítidly Philips CoreLine ani nemusí. Philips CoreLine nabízí celou řadu LED svítidel, jejichž instalace zabere minimum času a zároveň šetří maximum energie.

  Inovativní

   
  Řada CoreLine představuje první LED svítidla typu Interact Ready, která jsou kompatibilní s intuitivním ovládáním pomocí aplikace a ovládacího panelu Interact Pro.
  montážní klíč

  Snadná montáž

   
  Účelné provedení LED svítidel CoreLine umožňuje vyměnit stávající svítidla bez nutnosti nákladných úprav kabeláže a montážních otvorů.

  Vysoká kvalita

   
  Srdcem vysoce kvalitních svítidel řady CoreLine je technologie LED. Díky její dlouhé životnosti naplníte veškerá očekávání a dodáte nejkvalitnější osvětlovací řešení.

  Opravdoví profesionálové spoléhají na svítidla Philips CoreLine

   

  Nové LED osvětlení přemění vaši kancelář nebo domácnost na mimořádné místo, kde budou lidé rádi pracovat nebo bydlet.

  Videoobraz CoreLine

  Výrobky v této řadě

  CoreLine Downlight

  CoreLine Downlight


  CoreLine Downlight je řada zapuštěných svítidel určených k nahrazení svítidel typu downlight s kompaktními zářivkami. Přijatelná pořizovací cena a nízké provozní náklady – to jsou hlavní argumenty pro přechod na LED svítidla. Díky výrazné úspoře energie a mnohem delší životnosti je toto řešení šetrné k vaší peněžence i životnímu prostředí. Svítidla umožňují snadnou montáž díky standardní velikosti montážního otvoru a zasunovacím konektorům. Svítidlo InterAct Ready s integrovanými prvky bezdrátové komunikace lze použít s bránami, senzory a softwarem InterAct.
  CoreLine SlimDownlight

  CoreLine SlimDownlight

   

  CoreLine SlimDownlight je řada tenkých zapuštěných LED svítidel určených k nahrazení svítidel typu downlight s kompaktními zářivkami. Přijatelná pořizovací cena a nízké provozní náklady – to jsou hlavní argumenty pro přechod na LED svítidla. Svítidla CoreLine SlimDownlight poskytují přirozený efekt osvětlené plochy využitelný v projektech celkového osvětlení. Zaručují také okamžitou úsporu energie a mají mnohem delší životnost. Nabízejí proto nejlepší poměr hodnoty k ceně a ekologické řešení. Montáž je snadná, protože svítidlo se vejde do stejně velkého výřezu a vyžaduje velmi malou hloubku vestavby. Svítidlo Interact Ready s integrovanými prvky bezdrátové komunikace lze použít s bránami, senzory a softwarem Interact.

  Stropní LED svítidla CoreLine SlimDownlight
  CoreLine Recessed

  CoreLine Recessed

   


  Pro nové i renovované prostory zákazníci hledají řešení, která nabízejí kvalitní osvětlení a podstatné snížení nákladů na energii a údržbu. Řada LED svítidel CoreLine Recessed nahrazuje konvenční zapuštěná svítidla. Svítidlo InterAct Ready s integrovanými prvky bezdrátové komunikace lze použít s bránami, senzory a softwarem InterAct.

  CoreLine Recessed
  CoreLine Panel

  CoreLine Panel


  Pro nové i renovované prostory hledají zákazníci řešení, která nabízejí kvalitní osvětlení a podstatné snížení nákladů na energii a údržbu. Řada LED svítidel CoreLine Panel nahrazuje konvenční zapuštěná svítidla. K dispozici je verze se standardní optikou (NOC) i kancelářskou optikou (OC).
  CoreLine Panel
  CoreLine Recessed Spot

  CoreLine Recessed Spot


  CoreLine Recessed Spot je řada vestavných bodových svítidel určených k nahrazení svítidel s halogenovými žárovkami. Její vzhled připomínající halogenová svítidla a atraktivní cena usnadní zákazníkovi přechod na LED technologii. Svítidlo nabízí příjemné světlo pro bodové osvětlení. Díky výrazné úspoře energie a mnohem delší životnosti je toto řešení také šetrné k životnímu prostředí. Díky zasunovacím konektorům je montáž rychlá a jednoduchá.
  CoreLine Recessed Spot
  CoreLine Projector

  CoreLine Projector


  Řada svítidel CoreLine Projector je určena k nahrazení projektorů s halogenovými žárovkami a výbojkami typu CDM. Moderní design a vynikající poměr cena/výkon usnadní zákazníkům přechod na LED technologii. Svítidlo nabízí příjemné světlo pro bodové osvětlení. Díky výrazné úspoře energie a mnohem delší životnosti je toto řešení šetrné k vaší peněžence i životnímu prostředí. Umožňuje snadnou montáž na standardní nosnou lištu nebo pomocí adaptéru pro přisazenou montáž.
  CoreLine Projector
  CoreLine Surface Mounted

  CoreLine Surface Mounted

   

  Pro nové i renovované prostory vyžadují zákazníci řešení, která nabízejí kvalitní osvětlení a podstatné snížení nákladů na energii a údržbu. LED svítidla CoreLine Surface-mounted jsou náhradou za přisazená zářivková svítidla. Proces výběru, instalace a údržby je velice jednoduchý – jedná se o velmi snadný přechod na LED technologii. Svítidlo InterAct Ready s integrovanými prvky bezdrátové komunikace lze použít s bránami, senzory a softwarem InterAct.

  CoreLine Surface mounted
  CoreLine Wall mounted

  CoreLine Wall mounted

   

  CoreLine Wall-mounted je přisazené svítidlo kruhového tvaru, které je vhodné pro chodby, schodiště apod. Moderní nenápadný design v kombinaci s homogenním rozptylem světla zaručují, že svítidlo nepůsobí rušivě. Díky zasunovacím konektorům je montáž rychlá a jednoduchá.

  CoreLine Wall mounted
  CoreLine Batten

  CoreLine Batten

   

  Pro nové i renovované prostory vyžadují zákazníci řešení, která nabízejí kvalitní osvětlení a podstatné snížení nákladů na energii a údržbu. LED svítidla CoreLine Batten jsou určena k náhradě tradičních světelných lišt se zářivkami. Proces výběru, instalace a údržby je velice jednoduchý – jedná se o velmi snadný přechod na LED technologii.

  CoreLine Batten
  CoreLine Waterproof

  CoreLine Waterproof

   

  Pro nové i renovované prostory vyžadují zákazníci řešení, která nabízejí kvalitní osvětlení a podstatné snížení nákladů na energii a údržbu. LED svítidla CoreLine Waterproof jsou určena k nahrazení tradičních prachotěsných svítidel s lineárními zářivkami. Proces výběru, instalace a údržby je velice jednoduchý – jedná se o velmi snadný přechod na LED technologii.

  CoreLine Waterproof
  CoreLine Highbay Gen4

  CoreLine High-bay Gen4

   

  Svítidla CoreLine Highbay jsou navržena jako náhrady průmyslových výbojkových svítidel typu Highbay. Zákazníkům nabízí všechny výhody LED osvětlení od spolehlivého výrobce – vysokou kvalitu světla, dlouhou životnost, nízkou spotřebu energie a menší nároky na údržbu. Další výhodou je snadná instalace. Svítidla lze zavěsit pomocí přiloženého háku nebo dokoupit montážní třmen pro přisazenou montáž. K elektrickému připojení slouží externí konektor v krytí IP65.

  CoreLine Highbay
  CoreLine Trunking

  CoreLine Trunking

   

   

  Pro nové i renovované prostory vyžadují zákazníci řešení, která nabízí kvalitní osvětlení a podstatné snížení nákladů na energii a údržbu. Řada LED svítidel CoreLine Trunking je vhodná pro širokou škálu použití. Proces výběru, instalace a údržby je velice jednoduchý – jedná se o velmi snadný přechod na LED technologii.

  CoreLine Trunking
  CoreLine Tempo velké

  CoreLine Tempo velké


  CoreLine Tempo je řada vysoce účinných světlometů navržená pro nahrazení konvenčních světlometů v poměru 1:1. Omezený počet výkonových verzí usnadňuje nalezení přímé náhrady se stejnou intenzitou osvětlení. Svítidla CoreLine Tempo se vyrábějí s asymetrickou a symetrickou optikou. Součástí balení je univerzální montážní konzola tvaru U a externí 3pólový konektor IP68 pro rychlé připojení.
  CoreLine Tempo velké
  CoreLine Tempo střední

  CoreLine Tempo střední  CoreLine Tempo je řada vysoce účinných světlometů navržená pro nahrazení konvenčních světlometů v poměru 1:1. Omezený počet výkonových verzí usnadňuje nalezení přímé náhrady se stejnou intenzitou osvětlení. Svítidla CoreLine Tempo se vyrábějí s asymetrickou a symetrickou optikou. Součástí balení je univerzální montážní konzola tvaru U a externí 3pólový konektor IP68 pro rychlé připojení.
  CoreLine tempo
  CoreLine Tempo malé

  CoreLine Tempo malé


  CoreLine Tempo je řada vysoce účinných světlometů navržená pro nahrazení konvenčních světlometů v poměru 1:1. Omezený počet výkonových verzí usnadňuje nalezení přímé náhrady se stejnou intenzitou osvětlení. Svítidla CoreLine Tempo se vyrábějí s asymetrickou a symetrickou optikou. Součástí balení je univerzální montážní konzola tvaru U a externí 3pólový konektor IP68 pro rychlé připojení.
  CoreLine Tempo malé
  Coreline Bollard

  CoreLine Bollard

   


  Coreline Bollard jsou profesionální světelné sloupky, které vedou chodce ve večerních a nočních hodinách. Díky diskrétnímu designu dobře zapadají do většiny městských scenérií.

  Coreline Bollard
  CoreLine Malaga

  CoreLine Malaga  Řada CoreLine Malaga LED je navržena pro všeobecné použití k osvětlení ulic, obytných čtvrtí i průmyslových areálů. Svítidla se vyrábějí ve dvou velikostech korpusu a nabízejí vysoce kvalitní komponenty – LED moduly Philips a předřadníky Philips Xitanium. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout. Svítidla CoreLine Malaga LED byla navržena s ohledem na maximální účinnost a lze je použít jako náhradu tradičních svítidel se sodíkovými výbojkami SON-T 50, 70, 100 a 150 W pro optimální osvětlení na optimálním místě. Středně široká optika (DM) zajišťuje účinnou distribuci světla na osvětlovanou plochu. Malaga LED nabízí zajímavé úspory energie, které podstatně snižují provozní náklady. Reálně můžete ušetřit až 50 % spotřeby energie. Současně platí, že investiční náklady na svítidlo CoreLine Malaga LED jsou srovnatelné s náklady na pořízení výbojkového svítidla + výbojky. Díky dlouhé životnosti LED svítidla odpadají náklady na výměny výbojek. Rozšířená průchodka umožňuje snadnou montáž, přičemž k připojení napájecího kabelu není nutné svítidlo otevírat. V případě potřeby je možné demontovat ploché krycí sklo a získat tak přístup k předřadníku. Díky výborným parametrům a kvalitnímu zpracování je CoreLine Malaga LED jasná volba. Svítidla CoreLine Malaga LED jsou dostupná v široké síti našich velkoobchodních partnerů.
  CoreLine Malaga LED

  Představení řady CoreLine

  Interaktivní prohlídka

  Prohlédněte si řadu CoreLine v plné parádě – vydejte se na interaktivní 360° prohlídku budovy a poznejte svítidla CoreLine při různých způsobech použití.
  Snímek videa s instalací systému CoreLine

  Snadná instalace

   

  Podívejte se, jak rychle a snadno lze výrobky řady CoreLine nainstalovat. Následující videa vás krok za krokem provedou procesem instalace svítidel.

   

  Najděte si dodavatele

   

  Najděte si nejbližšího dodavatele nebo partnera.

   

  Najít dodavatele

  Kontaktujte nás

   

  Máte jakékoli dotazy? Neváhejte a obraťte se na nás!

   

  Kontaktujte nás

  Pro elektromontážníky

  Všechny relevatní informace o energeticky úsporných svítidlech CoreLine LED, retrofitových LED zdrojích, LED trubicích a o konvenčním osvětlení najdete zde.